מזמן לא עדכנתי, שוב יש לי בעית צדדים

מזמן לא עדכנתי, שוב יש לי בעית צדדים

הצדיקים שלי בני תשעה חדשים היום:)
מתפתחים יפה ואוכלים כל מה שאני נותנת להם בשמחה
עדין אין ארוחות מבוססות אבל אין לי טענות..
מההתחלה היה לי צד אחד עם זרימה חזקה וצד שני חלש, אבל עכשיו, כנראה בגלל שהם אוכלים יש לי ירידה בכמויות והצד החלש כנראה חלש מדי. הם כבר לא פולטים ממזמן אבל בגלל שבעבר אחד מהם היה פולט אם היה אוכל מהצד החזק, יצא שהתקבעו צדדים. כלומר לכל אחד יש צד קבוע.
חוץ מהשלמות לארוחות, הם נרדמים בהנקה, גם ביום וגם בלילה: יונקים כמה שצריכים מתנתקים מתהפכים על הבטן והולכים לישון, זה מאוד מקסים. בשינות של היום אין בעיה, אבל לפני שנת הלילה הצד החלש כבר לא מספק את הסחורה ואחרי שהצדיק שבצד החזק מסים אני נותנת לצדיק שבצד החלש השלמה מהצד החזק.
אז מה לדעתכן כדאי לעשות, האם יש טעם להשקיע בהגברת הצד החלש או לא להתערב עם התהליך הטבעי שקורה ולהשתמש בפתרון שמצאתי עד שהם יגמלו מעצמם?

לכל אחד יש צד משלו?

לא הצלחתי להבין את הכוונה שלך, לכל תינוק יש צד מועדף שהוא יונק ממנו בלבד תמיד? כמה זמן זה כבר נמשך?
נשמע לי הגיוני שאת דווקא מאזנת בין הצדדים ונותנת לכל אחד לינוק גם מהצד השני.
אני מתארת לי שהם גדלים ומתפתחים היטב, בד"כ עדיף מאוד שתינוקות ינקו משני הצדדים, בעיקר מסיבות התפתחותיות (צוואר, ראייה, תנועתיות ועוד).
החבר'ה שלך כבר בני 9 חודשים והם מתקדמים לכיוון של ארוחות, מצד שני יכולות להיות תקופות של התגברות הצורך בהנקה.
אם יש גירוי תמידי גם לצד "החלש" (עד כמה הוא חלש? ) אז נראה לי שהכול בסדר, אל תזניחי לגמרי את הצד הזה!

למעלה