מחיר גבוה לאיכות מפוקפקת

חייקין

New member
מחיר גבוה לאיכות מפוקפקת

אני מבקש לפרסם את מפח הנפש שהיה מנת חלקי כאשר שמעתי בקולו של מתקין מזגנים והתקנתי מזגן מיצובישי. כיום, לאחר בדיקה ושיחה עם נציגי החברה המיבאת אין לי ספק שהם נוכלים שמציגים את מזגניהם כאילו הם טובים יותר ועל כן מחירם כפול, ולמעשה מזגנים פשוטים וזולים הינם אמינים יותר. להלן המכתב ששלחתי להם ואבקש עצה כיצד אביא הדברים לידיעת הציבור בדרך הטובה ביותר: 14.8.2009 לכבוד חברת אקון טק מזגני מיצובישי הנדון: בעיה חמורה במזגן מיצובישי 3.5 כוחות סוס רכשתי מזגן שלכם ולפני תום האחריות החלפתם לי מדחס שהתקלקל. לא עבר זמן רב והמדחס התקלקל שנית ויש להחליפו. עלי לציין שברשותי עוד שלושה מזגנים משומשים בני שבע עשרה שנה ויותר שמעולם לא נאלצתי להחליף להם מדחס, אמקור אחד ושני תדירן. בהיותי נכה צה"ל 100%, ומכיון שאני מחובר רוב חיי וכל הלילות לבלון חמצן ונמצא בסיכון, הרי שהמזגן הוא רכיב חשוב בשמירה על חיי ומשרד הביטחון השתתף בקנית המזגן שקניתי מכם אך שילם רק חצי המחיר. בשל נכותי הקשה כתוצאה מקרב נגד מחבלים בלבנון איני יכול לעבוד ולפרנס עצמי וודאי שלא להחליף מדחסים כל תקופה, וכאן יש לקחת בחשבון את מחיר הרכיב הגבוה, וכן עלות העבודה. אבקש כי תשקלו הנושא בכובד ראש ותודיעוני דבר. שלכם, אהוד קין החברה לא הסכימה ליטול אחריות ותשובת נציגם היתה שהם מוכנים לספק לי הרכיב בהנחה גדולה במחיר 3000 ש"ח. מבדיקה שערכתי התברר שאני יכול להשיג הרכיב באלף שקל פחות!

למעלה