מחלה קשה.

pistuk

New member
מחלה קשה.

אצלי במשפחה יש סכרת נעורים לאחותי וםכרת של מבוגרים לאמא ודודה שלי. לדעתי םכרת היא כן מחלה קשה, לכאורה ממשיכים לחיות רגיל, אבל הכל תלוי בכמה מסוגלים לשמור לא לאכול סוכר ולא הרבה אנשים מצליחים לשמור באמת, בכל אופן מי שמצליח- כל הכבוד לו!!!

gaia20

New member
הי פיסטוק

דבר ראשון- סוכרת היא מחלה קשה אם לא מטפלים בה כמו שצריך. טיפול לא נכון גורר אחריו תופעות לא נעימות... דבר שני- שמעת על משאבת אינסולין? אני מניחה שלא- אני רוצה להסביר לך קצת על המשאבה. זהו מכשיר קטן בגודל ביפר, מאוד נוח לנשיאה, נצמד למכנס בקליפס. המטרה של המכשיר- לחקות את פעולת הלבלב. כלומר- המשאבה מטפטפת לגוף טיפות קצובות, כמו הלבלב ורק כאשר אתה אוכל, אתה מוסיף טיפות ע"י לחיצות על הכפתורים (עוד דבר נוח- יש איזה 3 כפתורים בסה"כ, אין מה להסתבך) כל 3 ימים מחליפים צינורית... נשמע קצת מפחיד? ממש לא... לגוף מחוברת צינורית דקה שדרכה עובר אינסולין. המשאבה בעצם מאפשרת לך לאכול כל מה שאתה רוצה... גם סוכרים... מדהים, נכון? בכל מקרה, אתה מוזמן לקרוא על זה יותר לעומק במאמרי הפורום. בהצלחה, גאיה.

שלום פיסטוק, ברוך הבא!../images/Emo98.gif

סוכרת היא לא מחלה קשה- בדיוק כמו שגאיה אמרה. כל אחד מתמודד בדרך שלו, אבל בעקרון לא משנה באיזה דרך תבחר (משאבה/זריקות) אתה צריך להגיע לאיזון- וכשאתה מגיע לאיזון, הסוכרת נראת לך מחלה מאוד קלה. ולא רק באיזון-סוכרת היא מחלה שקלה גם לטיפול בעולם בעצם חסר מודעות- כולם יודעים מה זה, אבל פחות יודעים את הסכנות, הטיפול, האמצעים שפרוסים לפנינו... זה חלק מהסיבות שחשבתי לפתוח פורום כזה, שאנשים ידעו... **חן**

למעלה