מחלות ועבודה

מחלות ועבודה

לאור העובדה שהקטנה רק שלשה שבועות בגן אבל כבר פעם שנייה חולה, סקר קצר:
מי לרוב נשאר עם הילדים כשהם חולים? ולמה?
האם נעזרים בביביסיטריות "זרות" (כלומר לא בני משפחה מורחבת) בזמן מחלה?
יש סודות שלא גיליתי איך צולחים את הסיוט הזכור לי מהגדול שנקרא "השנה הראשונה בגן" ושומרים על העבודה?

lulyK

New member
רק בריאות

כשהם חולים אנחנו מנסים לגייס את אמא או אבא שלי (אם הוא פנוי). אם שניהם לא פנויים, אני או בעלי נשארים איתם בבית (אם במקרה לשנינו יש לחץ בעבודה ואי אפשר לעבוד מהבית, אנחנו מחלקים את היום לחצאים).
אנחנו לא נעזרים בבייביסטיריות זרות בכלל (לא אהבתי את זה כילדה).

...

חצי חצי אני ואבא שלהם,סבתות עוזרות אם הן יכולות אבל לרוב המחלות עלינו.
לא
מתמרנים,חצאי ימים,משלימים מהבית כשהם ישנים ועובדים בימי שישי בבוקר.

הילהל

New member
השנה הראשונה בגן זו מכה

אצלנו בד"כ אני נשארתי איתם, כי הסתדרתי עם זה יחסית יותר קלות
מעולם לא שמרו עליהם זרים בזמן מחלה
ואיך צולחים את זה? היה לנו קשה בעיקר עם הבכור. בסופו של דבר גילינו את נפלאות הדיקור הסיני בתינוקות ופעוטות והמצב השתפר מאוד

adias923

New member
תוכלי לפרט לגבי הדיקור הסיני ?

עשיתי בהריון.
לא ידעתי שרלוונטי גם לפעוטות
(מנסה לדמיון את בן השנתיים שלי שוכב ללא תנודה במשך חצי שעה...)

הילהל

New member
זה מאוד שונה

יונתן היה בן שנה ואחרי 6 דלקות אוזניים חמורות במהלך חודשיים
רגע לפני ניתוח כפתורים

הדיקור לקטנטנים נעשה אחרת. כל מחט דוקרת להרף אין. 2-3 שניות
המדקרת כל הזמן איתו וגם ההורים איתו. מחזיקים, מרגיעים, מסיחים את דעתו ו..דוקרים לרגע
זה עשה בו הבדל מדהים. חיזק את המערכת החיסונית מאוד
לווה גם במתן פורמולות טבעיות לחיזוק המערכת החיסונית והורדת הליחה ובשינוי תזונה כדי להוריד ליחה

anuta139

New member
רק בריאות

מגידול 3 ילדים

יש תקופות ויש תקופות... היו תקופות בהם חמותי עזרה מאוד והיו תקופות שהזעקתי מטפלת "זרה" והיו תקופות שהייתי נשארת, אבל אז עבדתי בעבודה מאוד "תומכת אמהות" ולא עשו לי בעיות עם זה. עכשיו אבא שלי לא עובד אז הוא בדר"כ עוזר.
שנה ראשונה זה אכן סיוט, אני נעזרתי בהומאופטית וזה עזר מאוד (או כמו שהסקפטים אמרו לי "הילד גדל"
)

אצלנו לפי המצב בעבודה

או אני או בן הזוג, לפי למי יש לחץ או פגישה חשובה בעבודה באותו יום. אם שנינו לא יכולים אז מנסים לגייס סבא או סבתא. אם הם לא יכולים אז בכל זאת מישהו מאיתנו לא הולך לעבודה, בדיוק כמו שהיה עושה אם היה חולה בעצמו. למזלנו אצלנו לא היתה שנה ראשונה קשה, אז לא היה נורא.

חצאי ימים....

ככה אף אחד לא נפקד מהעבודה יותר מדי....
ותנחומיי- זו באמת שנה קשה (אם כי אצלנו היא יותר קלה מהשנה עם הגדול וגם- אני כבר לא שכירה.... זה מקל מאוד)

adias923

New member
סיוט .. סיוט ... סיוט....

אצלנו על כל שטות שולחים הביתה , ואז גם יש את 24 השעות שבהם ילד צריך להיות בלי חום/משלשל לפני שהוא יוכל לחזור.
אצלנו הקטנצי'ק נעדר כמעט חודש לסירוגין בגלל שלשול שהלך וחזר ולמרות שכל התרביות יצאו שליליות והוא היה חיוני, חייכני , בלי חום והוא עם חיתול (כך שסיכוי ההדבקה נמוכים מאוד) סירבו לקבל אותו.
לשאלתך :
1. נשאר מי שפחות עמוס בעבודה כאשר ברירת המחדל הראשונה היא קודם כל אמא שלי
2. לא נעזרנו עדיין בבייסיטר בכלל....
3. סודות ? גם אני מחפשת ואשמח לשמוע

בד"כ אני

אבל בעיקר מבחירה שלי וגם כי בעלי עמוס מאוד מאוד והימים שלו מלאים בפגישות שקשה לתאם מחדש.
אולי לא פופולרי להגיד אבל ילד חולה צריך את אמא ...

למעלה