מחמש יוצאת אחת

kipod2

New member
מחמש יוצאת אחת ../images/Emo47.gif

מהי מבין החמש היא הפייבוריטית שלכם לאירוח משחקי 2005? לונדון, פאריס, ניו-יורק, מדריד או מוסקבה. הדעה הרובחת היא שפריס היא בעלת הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות באירוח.

ניו יורק היא תמיד הפייבוריטית שלי

נתעלם לרגע מזה שהיא היחידה שביקרתי בה מבין ה5
עיר מרגשת

kipod2

New member
הסיכויים שלה די נמוכים ../images/Emo4.gif

ניו יורק זוכה לסיכויים די נמוכים מפני שבשנת 2010 תיערך בונקובר, קנדה , אולימפיאדת החורף, ובכך יש ייצוג ליבשת באירוח משחקים אולימפים. כמו כן לרוסיה סיכויים נמוכים עקב מתקנים ישנים.

כן שמעתי על זה

פאק ונקובר נחכה עוד כמה שנים. אולי זה בעצם טוב, אם זה היהי עוד 10 שנים, אני אוכל לנסות ללכת

יוֹאב

New member
2005?

אתה מתכוון 2008, נכון ?
בכל מקרה, בלונדון זה יכול להיות נחמד. קרוב לישראל מבחינת שעות (כמו גם מדריד ופאריז) ועיר סימפטית לאירוח קהל ישראלי.

JonJon9

New member
"בעל קופסאות", אתה מזכיר לי נשכחות

את אולימפיאדת ברצלונה ב92', הזכרון האולימפי הראשון שלי.

יוֹאב

New member
דווקא הזכרון האולימפי הראשון שלי

היה בסיאול 88', כאשר פלורנס גריפית ג'ויינר פרצה בבכי לשמע שיר האולימפיאדה, שאינני זוכר כיצד התנגן, אך אני זוכר שהיה מדובר בלהיט מרגש של ממש

alonshin

New member
השיר המרגש של סיאול...

באמת היה שיר יפה בסיאול - גם לי זה הזכרון האולימפי הראשון, הייתי בן 9 ובביקור אצל ספתא שלי הטלוויזיה הייתה פתוחה והיה מין קליפ , אתם יודעים אחד מהקליפים האלו שמראים רגעים אולימפים קצרים - שמחה ואכזבה , נפילות וחיוכים וכל זה , וברקע השיר ההוא - הוא נקרא "hand in hand" של קוריאנה או משהו כזה (דרך אגב יש לי אותו במחשב , אם למישהו מתחשק להקשיב לו אני יכול לשלוח אותו...) בקיצור מאז נדלקתי על המשחקים האולימפיים וכל מה שקשור בהם , גם פטריוטיות ישראלית אבל גם פשוט אהבה לספורט ולדרמות שמתרחשות שם , ובכלל לאווירה האולימפית הזאת - מרגשת אותי , מה לעשות אני בחור סנטימנטלי...

roniway1

New member
לונדון או פאריס

להערכתי הקרב העיקרי יהיה בין לונדון ופאריס , ואני מהמר על פאריס.

למעלה