מחסן

מחסן

שלום דנה A רציתי לשאול, מה בנוגע למחסן בבית? באיזה כיוון הכי טוב למקם אותו? אם ישנם דברים שלא כדאי לאכסן? אני מתחננת לאכסן במחסן, תמונות ישנות מגיל 0 וכו'.. בגדי קייץ בחורף ובגדי חורף בקייץ, תיקים שונים ומזוודות, משחקים שהבן שלי כבר לא משחק בהם והם יהיו עבר הילד הבא בע"ה, כל מיני כלים וחפצים שלא ממש בשימוש (לדוגמא קיבלתי לחתונה כ-20 סירים, אין לי צורך בשימוש בכולם, אז אני מאכסנת אותם) וכד' מה את ממליצה לי. שאלה נוספת קטנהברשותך, לגבי ארון נעליים אני מתכוונת לשים בחוץ ליד דלת הכניסה הראשית - ארון כתר מפלסטיק איזו המלצה אני יכולה לקבל ממך? יש צד מועדף לשים את הארון (משמוא או מימין לדלת?) מרחק מדלת הכניסה? וכ'... תודה רבה רבה !!

דנה A

New member
מחסן

הי דנה, איחסון חפצים מיותרים תופס מקום יקר ערך בביתנו, ובחיינו, והממלצה הנה להפרד מכל מה שאין לנו צורך בו, שאינו בשימוש ובעצם מיותר, יש באתר (קישור בחתימה)מאמר בנוגע לטיהור וארגון הבית. בנוגע למחסן - למה הכוונה מיקום מחסן בבית.? במידה ואת מוסיפה ארון נעלים סמוך לדלת הכניסה הקפידי כי יהיה סגור תמיד, נקי ומאורגן. כמו כן שלא יחסום את כניסה או יצמצם את מבואת הכניסה. אם את יכולה שלא להציבו ליד דלת הכניסה, עדיף. סופש מקסים דנה אהרון

למעלה