מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?

מחפשים התנדבות מאתגרת ומצילת חיים?

אם את/ה מתאפיינים באכפתיות, באהבת אדם, ברצון לעזור לזולת, ברגישות, ובסבלנות, ובנוסף את/ה חיית אינטרנט... אם את/ה רוצה להצטרף להכשרת מתנדבים מרתקת , להנות מליווי של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ולהשתייך לנבחרת מגובשת של מתנדבים... אנו מציעים לך מקום התנדבות לא שיגרתי, מאתגר ומציל חיים. סהר – סיוע והקשבה ברשת היא עמותה המעניקה תמיכה נפשית ראשונית לאנשים במצוקה, הפונים דרך רשת האינטרנט. פרטים ומילוי טופס התנדבות באתר סהר.

ארנט

New member
../images/Emo32.gif דרושים סטודנטים שהוריהם גרושים

מחפשת סטודנטים בנים שהוריהם גרושים אשר מוכנים למלא שאלון עבור עבודת הדוקטורט שלי. השאלון הוא על נושאי- קריירה, השכלה וזוגיות. ניתן למלאו במחשב ולהחזירו אליי במסר/ אי מייל. מי שמוכן אנא שישלח לי מסר ואשלח אליו את השאלון. מנהלים/ות pleaseeeeeeeee אל תמחקו אותי.... אני שנייה לפני סיום איסוף הנתונים וחסרים לי סטודנטים בנים למחקר. אנא עזרו לסטודנטית במצוקה....

kalista

New member
שאלון

שלום לכולם! מצורף להודעה שלי שאלון לעבודת המחקר שלי בנושא מחויבות לבית וקריירה, במסגרת לימודיי בהרחבת מדעי החברה. אני צריכה שנשים בגילאים 22-25 ימלאו אותו. הוא לא ארוך וזה בטח לא יקח הרבה זמן. אני ממש אודה לכן אם תקדישו מזמנכן ותמלאו אותו ברצינות, ואז תפרסמו אותו באתר , תשלחו לי במסר, או באימייל לכתובת [email protected] . תודה מראש לכל מי שתסכים למלא אותו. מלכה

למעלה