מחפשים צימרים לחופשה באוגוסט באזור הצפון

rakefet33

New member
מחפשים צימרים לחופשה באוגוסט באזור הצפון ../images/Emo140.gif

צהרים טובים, שתי משפחות צעירות (בכל משפחה זוג הורים + ילד בגיל 3) מחפשים 2 צימרים באזור הצפון לחופשה באוגוסט. מחפשים שסביב הצימר יהיה דשא/חצר רחבת ידיים (שהזאטוטים יוכלו להשתולל) וכמובן שהבקתות/צימרים יהיו יפים ונעימים וכמובן, מחיר נורמלי ולא סוריאלסיטי...(עד 600 ש"ח/לילה). מישהו מכיר משהו נורמלי ??. אנחנו רוצים 4 לילות !!. אם מישהו מכיר/יודע/שמע על צימר מומלץ, אשמח לקבל עזרה !!!! תודה מראש ושבת שלום

רות333

New member
מליצה על כפר מסריק!

המון דשא, בריכה יפה, ארוחת בוקר טובה, ויחס נפלא! חדרים נעימים ונקיים.

המלצות

כפר סאלד - בסיסי ולכן אולי זול יחסית, שטח נחמד בחוץ אם כי היינו שם בחורף אז אני לא יודעת לגבי הצללה, וקרוב להרבה אטרקציות. כפר הנופש ציפורי - מקסים לגמרי (ארוחת הבוקר איכזבה, אבל אולי נפלנו על בוקר לא טוב) http://www.zimmer.co.il/premium.asp?site_id=343 לוחמי הגטאות - נעים בהחלט, וארוחת בוקר מדהימה (יש לה מוניטין, אנשים באים גם רק בשביל לאכול שם). שווה לבדוק גם את האופציות בנתיב השיירה (היינו במקום נחמד שם, נדמה לי שזה היה זוהר בכפר) ועל כל הצימרים הרבים בבית הלל אני תמיד שומעת רק דברים משובחים. זכורה לי במיוחד "החווה של דני" שמישהו מאוד המליץ עליה.

הלליש

New member
שמעתם על "בט האירוח" בנוב?

זה צימר מאוד משפחתי כזה ובייתי. מחירים יחסית עממיים, נראה לי מאוד מתאים לזוגות חברים או משפחות (אולי לזוגות שבאים בקטע רומנטי אז קצת פחות)

המלצה

היינו בשקד בגליל, זו וילה עם 3 חדרי שינה ובריכת שחייה והחצר ענקית. שתי משפחות נכנסות שם בכיף, יש גם 2 חדרי אמבטיה. לילדים היה כיף מאוד. www.m-shaked.co.il

למעלה