מחפשת את משפחת HARNSLUP

זהבוש

New member
מחפשת את משפחת HARNSLUP../images/Emo92.gif../images/Emo41.gif

שחיו בפולין לפני המלחמה בעיר קוינסקה באיזור קילץ, שמות ההורים היו יוסף בן דבורה והאם ציפורה, אלה הם הורי אימי שנשארה ללא משפחה אחרי המלחמה לאותם הורים כלומר לאימי היו חמישה אחים ואחיות שלא ידעו עליהם כלום לאחר המלחמה לאחים של אימי קראו:הבכור מוריס שנולד באוריק שבצרפת, ולשני קראו מרסל שגם כן נולד באותה עירה אוריק בצרפת,השלישית היתה רשל שגם כן נולדה בצרפת ולאחר מכן הרביעי שמו ז´אק שגם כן נולד בצרפת החמישית הינה אימי ששמה בבית היה אנג´ה והיא כבר נולדה בקוינסקה שבפולין ולאחרון האח שישי הינו סמק שגם כן נולד בקוינסקה שבפולין ההורים של אימי כנראה חיו הרבה מאד שנים בצרפת אביה עסק בסחר בעציםובשלב מסויים שאינו ברור לי הם עברו לפולין שם נולדה אימי ואחיה הקטן. במלחמה הם נסעו לאוקריאנה לעירה בשם מיזוץ´ שם חיו מספר חודשים עד שזרקו אותם משם והם ברחו לקווקז ובשלב מסוים לא הרגישו בנוח שם והחליטו לחזור בחזרה למיזוץ´ שבאוקריאנה ושם לנגד עיניה רצחו את ההורים ואת האח הקטן סמק שאר האחים אותם אנחנו מחפשים, אימי הצליחה לברוח בזכות משפחות של גויים בדרכים שעזרו לה. מה שאנחנו מחפשות זהו סימן חיים כל שהו של האחים מוריס, מרסל , רשל וג´אק שעקבותיהם נעלמו לחלוטין. מוריס היה כבר נשואי והיתה לו בת בשם מרילה ןאשתו היתה בשם אווה כל היודע על הימצאם או כל סימני היכר אחרים נשמח מאד לקבל במייל שלי . ותודה מראש לכולם ובמיוחד לפורום החדש שנפתח כל לחי!

friend9

New member
הרנסלופ

יש לי חומר שיעניין אותך. אנא מסרי כתובת אי-מייל פרטית.

זהבוש

New member
פרינד ידידי ../images/Emo24.gif

עשית לי צמרמורת מעצם מישהו היות עונה לשאלתי כבר אני מתרגשת אני חייה כיום בקניה, וכתובתי האלקטרונית הינה zahahvush1@ hotmail .co.il. אבל אני מגיעה כמעט כל כמה חודשים לארץ אפילו כל חודשיים כך שאין לי בעיה ליצור איתך קשר מידי בטלפון באם זה יעזור. אימי נמצאת איתי פה בקניה ושנים היא מבקשת שנחפש לה באם מישהו נשאר ממשפחתה, ניסינו כבר כמעט את הכל ושום דבר לא עלה בחכתינו עד היום אולי אתה המושיע, כשהיא עוד קצת זוכרת כי את הרב היא כבר שכחה או מבלבלת. אני מודה לך מראש על כל עזרה שתגיעה מצידך.

למעלה