מחפשת המלצה למלון בירושלים ידידותי לילדים

מחפשת המלצה למלון בירושלים ידידותי לילדים

מלון לא מפואר, כזה שבאמצ"ש יסכים ללילה אחד. שיהיה בתוך העיר.. יש משהו?

rnavina

New member
למה הכוונה ידידותי לילדים?

נראה לי שאת יכולה לבדוק את אלדן או את מלון המלכים. שניהם במיקום מאד מוצלח. באלדן לא הייתי אבל שמעתי המלצות. במלון המלכים הייתי לפני חמש שנים בערך.

ארנבינה הקדימה אותי בשאלה

למה הכוונה ידידותי לילדים? אנחנו היינו בדיוק לפני שנה באלדן. מלון פשוט ביותר אבל נקי ומסודר. לקחנו יחידת משפחה שזה שני חדרים מחוברים. הילדים נהנו מאודדדדדדדדד (אבל אין להם למה להשוות פעם ראשונה בבית מלון..) המלון במרחק הליכה ממילא ונסיעה קצרה לכותל והעיר העתיקה. אפילו לקחנו אוטובוס לשוק מחנה יהודה מהמלון (יש תחנה עם הרבה קווי אוטובוס שם) כדי לא להסתבך עם האוטו. לא הייתי הולכת לשם לבילוי רומנטי ויוקרתי. אבל בהחלט תמורה מלאה למה שחיפשנו. אה- ואפילו הארוחת בוקר היתה טובה והופתעתי לגמרי. תספרי אחרי לאן הלכתם

ידידותי לילדים

זה שהוא לא מהמלונות הפנסי שמעקמים פרצוף על ילדים שיש אפשרות להוסיף ילד בחדר בתנאים נורמלים (לא כזה שאז אין איך לדרוך על הרצפה או לעבור לשירותים) שיש אוכל לא פלצני מידי - כזה שגם הילדים יאכלו אבדוק את אלדן

adip78

New member
יש לי, אבל לא בתוך העיר.

מלון דן בגבעה הצרפתית. היינו בינואר 4 משפחות. כולם עם ילדים קטנים. החדרים היו מרווחים. היה בחצר מגרש משחקים ענקי. בחדר אוכל קיבלו בברכה את הלכלוך שהקטנים עשו (למרות שהיה בו שטיח מקיר לקיר).

למעלה