מחפשת חום ותמיכה

מחפשת חום ותמיכה

שלום אני אושר בת 28 יש לי בעל בן 30 חולה סכיזופרניה הוא לקה בהתקף פסיכוטי לפני כשנה אשפזנו אותו בכפייה פעמיים ברציפות עברתי תקופה מאוד ל קלה בזמן שגם הילדה הייתה אפילו לא בת שנה מאז הוא נוטל ולפורל ותודה לאל זה מתייצב אבל עדיין יש את ה"דאונים" שהם קשים לי בגל הפחד שהדכאון יכול לשבור אותו ולדרדר את המצב אני מתמידה שישתה כדורים ותמיד להיות שם למקרה שירגיש שהוא "הולך לאיבוד" . אני יודעת וכולם אומרים שאם הייתי עוזבת זה היה נגמר אחרת ואני זה המזל שלו בחיים כי אם לא הוא לא היה ביננו יותר..הוא היה בתקופה של דיפרסיה רצינית עד כדי מחשבות אובדניות והקדשתי את כל כולי שזה לא יגיע לכך ותודה לאל הוא איתנו ושורד. קשה לי עדיין כי לא קל לשתף את האנשים הקרובים בהכל כי אולי הם מבינים אבל לא במצב שלי וזה מקשה על ההבנה המלאה >>>הפורום הזה נהדר חבל שסוגרים לפי מה שקראתי אשמח לעדכון להיכן עוברים ולהמשיך אתכם חיבוקים לכל החברים בפורום היו חזקים.....

היי אושר

וואו כמה קשה לחיות עם מחלה כזאות כולנו כאן חולקים ואת יודעת בעלים ילדים או נישם חברים או אחים חולים במחלה הזאות או מחלות אחרות שאלוהים עםיש חיה כזאות ימישך ויתן ל ך כוח והרבה סבלנות וסובלנות כי זאותא חרת המחלות האכזריות שיש כי גם שחושבים שעולים על דרך המלך היא מתעתעת בך הכי חשוב זה שהוא יקפיד לקחתאת התרופות שלו יום יום ומישיך להיות ביקורת אצל הרופא הפסיכיאטר שמטפל בן נכון שקשה לשתף מישפחה במיוחד שיש סטיגמה כאילו זה מחלה מדבקת וצריך להרחיק תמשיכי להביות איתנו כאן עכשו ועם נעבור תאמני לי שינידע את כול באי הפורום תישארי איתנו כאן כולנוכאן מישפחה אחת אוהבת ותומכת

זריחה 2

New member
אושר יקרה

היי חזקה,יש לך מאיתנו את כל החום והתמיכה,,

בשבושונית וזריחה

תודה על התמיכה והאהבה שתהיה לכן שבת נפלאה ושנשמע רק בשורות טובות אמן.....

ברוכה הבאה למועדון.

תדאגי שגם בעלך יהיה אחראי לכדורים. למשל, אם הכדורים נגמרים - מי דואג למרשם ומי קונה? את או הוא? אצלנו, בהתחלה, הייתי רצה לקנות, אח"כ זה הפך לתלות שלו -בי, והפסקתי את זה, היום זה באחריותו! אני רק צריכה תמיד לשים לב שהוא לא משאיר אותם במקום נגיש לילדים, כבר כמעט קרה עם זה אסון! לגבי מחשבות אובדניות, לקרוב משפחה שלנו עשו טיפול בחשמל, כן, זה נורא כמו שזה נשמע, אבל נדמה לי שזה עזר לו, שלא נדע ושלא נגיע למצבים כאלה.
אה, ולסיום, הפורום ממש לא לפני סגירה, ונשמח בחברתך

למעלה