מחפשת חיפאי, בן 15 שאוהב לאהוב, לפנק, להתפנק, חתיך, וחמוד, ושיהיה חולה רומנטיקה-כמוני..... תיכנסו להודעה ו...תיצרו קשר!!!

orti

New member
מחפשת חיפאי, בן 15 שאוהב לאהוב, לפנק, להתפנק, חתיך, וחמוד, ושיהיה חולה רומנטיקה-כמוני..... תיכנסו להודעה ו...תיצרו קשר!!!

היי, אני בת 15, (עוד מעט...-בדצמבר...), ואני אספר לכם על עצמי קצת... איך אני נראית? שיער חום, עיניים חומות, גובה, בסביבות מטר 70, ומבנה גוף רזה. אופי? (שאלה טובה-עם תשובה ארוכה...) אז אני אספר בקיצור: אני אוהבת לפנק, להתפנק, אני חולת רומנטיקה, ואוהבת לבלות, לרקוד, ולבלות כמה שיותר במחיצת בן הזוג... מה יקבל בן הזוג שלי? (אני שואלת את עצמי כאן שאלות טובות...) אז ככה: אני, כמו רבים אחרים, יצאתי לפני די הרבה זמן ממערכת יחסים ארוכה ארוכה ורצינית מאוד מאוד, מה שנקרא: אהבתי הראשונה. אז אני עכשיו מחפשת להמשיך הלאה, ולנסות קשרים חדשים (היו לי מאז קשרים-אבל אני מחפשת את ``הדבר האמיתי`` ואני מחפשת משהו רציני... אז כמו שהזכרתי קודם: אני חולת רומנטיקה-ובגלל זה, בן הזוג שלי יקבל את כל תשומת ליבי, ואת מלוא האהבה שליבי יכול למלא לב אחר... אז אני מקווה שעניינתי אתכם... ושתענו להזמנתי-לבוא וליצור קשר!!! אשמח לשלוח תמונה, לא פה, אלא באייסיקיו או באימייל... ביי, ותודה על שנכנסתם להודעה שלי!!! אורטל.

למעלה