מחפשת מסלול בדרום שהוא סיבובי

• פותח הנושא szim
  • פורסם בתאריך

szim

New member
מחפשת מסלול בדרום שהוא סיבובי

על מנת שלא תצטרך להשאיר רכב בסוף המסלול.

רותי ע

New member
כדאי אולי שתרשמי לאיזה גילאי

ילדים המסלול צריך להתאים.

szim

New member
לגילאי חמש וחצי ושנתיים

הבן שלי אומנם בן שנתיים אבל הולך כמו ילד בוגר ואם הוא מתעייף יש תמיד מנשא

רותי ע

New member
הלוואי עלי...

לשניהם יש נטיה להיות נודניקים ופתאום "אין לי כח". אז אני לא מוותרת להם ומנסה לעשות מהם "טיילנים"

אסף י 1

New member
אולי

אני לא יודע מה רמת הקושי, המסלול הזה כולל עליה וירידה, אבל קצר. הייתי מגדיר אותו כבינוני. מדובר על "הסנפיר הקטן" ביציאה מהמכתש הגדול. המסלול כמעט מעגלי. ממש ביציאה עולה שביל דרומה (נדמה לי ששחור) על המצלעות של המכתש. השביל יורד לכיוון החולות הצבעוניים המפורסמים של המכתש. המרחק בין נקודת ההתחלה לסיום הוא בערך 200 מטר, כך שאין בעיה. הערות: 1. העליה קצת תלולה. בירידה יש מקום אחד בו יש יתדות )מיותרות, אבל ילדים אוהבים את זה) 2. החולות הצבעוניים מרשימים, רק כדאי להשגיח על הילדים. 3. יש חניון לרכב ליד סיום המסלול. עם זאת לא כל כך בטוח להשאיר שם מכונית (אלא אם יש עוד הרבה אנשים באזור). 4. אם נשאר זמן, עין ירקעם ממש קרוב ושווה את המאמץ.

מיכל שב

New member
אם פארק בריטניה הוא מספיק

דרומה עבורך (אזור קרית גת), יש שם מסלול סיבובי חביב מאוד ולא קשה. בדרך רואים המון כלניות וצבעונים. היינו שבוע שעבר ומאוד נהננו.

וקרוב לאילת - הקניון האדום

(לא בטוחה בשם.. בעצם. נדמה לי שכן). כמה דרום את מחפשת? יש לך ליד עין גדי את נחל ערוגות ונחל דוד. יש את נחל פרצים (שמעתי שמערת הקמח נסגרה. כדאי לבדוק אם זה בכיוון שלך).

szim

New member
נגב אזור מצפה רמון אני יודעת שיש

באזור מסלולים יפים רק לא סיבוביים

למעלה