מחפשת ספר

פרלמנים

New member
מחפשת ספר../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אבא שלי סיפר לי שיש ספר ששמו "אחת שתיים והופ למים", האם מישהו מהצות המקצועי בפורום מכיר את הספר? האם ידוע לכם היכן ניתן להשיגו? מוכנה להתפשר על ספר אחר בנושא לימוד שחייה לתינוק בן שנה וחצי בערך . תודה רבה, ג'סיקה

babyswim

New member
ספרים בנושא "שחיה לתינוקות ופעוטות"

שלום ג'סיקה הספר שאת מחפשת לא מוכר לי. אני יכולה להפנות אותך לספרים אחרים. 1. הפעוט לומד לשחות מאת: ד"ר דני וולף 2. The Baby Swim book Cinda L. Kochen, PhD & Jane McCabe 3. Baby Swim Ludmilla Rosengren M.D אני מפנה אותך לאתר שיש בו הרבה חומר על לימוד שחיה לתינוקות www.babyswimming.com מקווה שעזרתי. חג חנוכה שמח

ספר "אחת שתיים הופ למים"

ג'סיקה שלום, הספר 1,2, הופ למים אינו ספר ללמוד שחיה אלה מעין יומן לליווי ותיעוד התפתחות פעילות התינוק במים. הוא נכתב על-ידי קרן בקר-עמראן והטלפון המופיע בספר הוא: 03-6442771 052-2768486. ספרים ותיקים וטובים להוראת השחייה: -טימרמנס, ק. 1978. למדי את תינוקך לשחות. הוצאת צ'ריקובר. -Newman,V.H. 1967. Teaching an Infant to Swim. Harcourt Brace Jovanovich Inc. New-York ספר חדש יותר: -Freedman, F.B. 2001. Water Babies. Anness Publishing. London קריאה מהנה ושחייה מהנה אף יותר, מיכל

למעלה