מחפשת שותפים עיסקיים

sarita33

New member
מחפשת שותפים עיסקיים

גמישות בשעות העבודה, הכנסה גדלה מתמלוגים וממענקים, תוכנית תגמול מהפכנית, ביטחון וחוסן כלכלי. מוצר פורץ דרך. חברת ענק . מעולם לא הייתה חברה שפתחה ביותר מ-10 מדינות את חלון ההזדמנויות שלה! ניתן לעבוד כמעט מכל מקום בעולם ! יש צורך באנשים עם מוטיבציה שרוצים שינוי ! אנו מציעים לכל אחד הזדמנות להכנסה נוספת בהיקף משרה משתנה בהתאם לצרכים האישיים. ניתן לעבוד מהבית, זהו עסק עצמאי . אתם הבוסים ! אין צורך בנסיון קודם, יש צורך בנחישות וכח התמדה . אנשים בעלי מנהיגות ויכולת ניהול צוותים, חייכנים, נמרצים ובעלי מוסר עבודה גבוה. אנו מחפשים אנשים כמונו, כאלו שמזהים את ההזדמנות של חייהם, אלו שרוצים לבנות נכס לעתיד איתנו ! להלן כמה מהגורמים שהופכים את ההזדמנות הזו לכל כך עוצמתית בתזמון הנוכחי: 1. החברה הוקמה רק לאחרונה . יש לנו חלון הזדמנות של ממש, להוביל במרוץ, לפני שרוב האנשים אפילו יידעו שהוא מתקיים. אני רוצה שאנשי הצוות שלי יובילו מהלך לפני שהשוק הרחב אפילו ישמע על החברה. כדי לעשות זאת אנו מחפשים 50 מנהיגים בכל רחבי הארץ. אנו נדריך אותם בשיטות העבודה ונראה להם איך לכבוש את השוק ולהמשיך לצמוח משם. 2. החברה מגובה ע"י חברת השקעות חזקה. זהו יתרון עצום לפעול עם חברת סטרט – אפ, אך בלי הסיכונים שבדרך כלל קשורים לחברה כזו. חברת ההשקעות הוקמה ע"י אחד המייסדים של WordPerfect שנמכרה ל - Novell עבור למעלה ממיליארד דולר. יש להם גב כלכלי איתן, והם התחייבו לממן את פעילות החברה עד להצלחה. 3. סיפור המוצרים הוא סקסי . המוצרים מבוססים על פריצת דרך מדעית מדהימה, היוצרת קטגורית מוצר חדשה לחלוטין, כך שפוטנציאל השוק הוא עצום. יחד עם זאת הקונספט הוא כל כך פשוט והגיוני שאנשים "תופסים" את זה מיד. כל אחד בעולם יפיק תועלת מהמוצרים ושימוש אחד יבהיר זאת. 4. תוכנית התגמול חדשנית . החברה מציעה שמונה דרכים שונות להרוויח, רובן כהכנסה שיורת (פאסיבית). יותר חשוב מכך, הם פיתחו את החידוש הגדול ביותר בתוכניות התגמול מזה 20 שנה - מענק המינוף התואם. אם אתה מבין איך תוכניות אלה עובדות – תצא מגדרך כשתבין את המרכיב הזה. בגלל אופי תכנית התגמול, יש חשיבות למיקום ולתזמון. ברגע זה ממש אני מחפש את מנהיגים אשר מבינים את העצמה שבכניסה המוקדמת לעסק ורוצים לשריין לעצמם את עמדת המפתח. האם יש לך את היכולות והכישרון הנדרש, כדי להפוך את ההזדמנות הזו למשהו גדול? יש לנו חלון הזדמנויות של כשנתיים בלבד בהן עמדות המפתח האלו ייווצרו. האם אתה רוצה לשמוע על המיזם? או שאתה עסוק מדי עם הדברים האחרים מכדי לבחון אותו? לפרטים שלחו מסר אשמח לתת פרטים

מעניין שאת לא מזכירה את שם החברה

והמוצר!!!!!!!!!!!! סטייל הרבהלייף (או איך שכותבים את זה)?

גור42

New member
שם החברה: AGEL (וזה אכן שיווק רשתי)

את בטח מתפלאת מאיפה אני יודע? משום שראיתי בדיוק את אותה ההצעה, עם בדיוק אותם סופרלטיבים, מפי סוכן שלהם (כבר לא זוכר באיזה פורום). את המוצר עצמו אני לא מכיר, אבל חברה ממש לא "הוקמה לאחרונה". אני אישית מכיר כריש מכירות ותיק שעובד אצלם כבר די הרבה זמן. אז לפחות סעיף #1 איננו אמת. ואם הסעיף הראשון אינו נכון, לא הייתי ממהר להאמין לשאר הדברים...

למעלה