מחפשת תרגילי כוח

shirly25

New member
מחפשת תרגילי כוח

במהלך שעורי העיצוב שאני מעבירה אני אוהבת לשלב תרגילי כוח שדורשים ריכוז נשימה נכונה וגם שרירים חזקים כמו כן מעלים דופק ואני מדברת למשל על שכיבות סמיכה רציתי לדעת באיזו דרך אפשר למצוא עוד תרגילים כאלה שמשלבים עבודה על השרירים הגדולים למשל עליה מכריעה על ברך ימין למצב כריעה על כפות הרגלים בלבד כמובן כאשר הברך השמאלית לא עוברת את כף הרגל השמאלית מכיוון שהשיעורים שלי לא מלאים אפשר לבדוק שאנשים מבצעים את התרגילים כיאות ובלי סיכון מיותר אשמר לעוד רעיונות ואולי יש תחום כזה מוגדר שאפשר ללכת לאיזו הסמכה שלו המון תודה מראש שירלי

ברוכה הבאה !

לא ציינת איזה ציוד יש לך (משקוליות, חבלים, גומיות וכו´) ? יצאתי מנקודת הנחה שאין אביזרים נוספים. להלן מספר תרגילים שאני יכול להמליץ: סמוך קום - עמידה, כפיפה בברך (60 מעלות בין שוק לירך), ידים קדימה על הרצפה ,זריקת הרגלים לאחור וחזרה לעמידה בסדר הפוך. ניתן לשלב בתרגיל זה גם כפיפות שמיכה (דרגת קושי גבוהה) ! סקווט ללא משקל - ירידה איטית ונכונה. הרמת רגלים בשכיבה הרחקות ירך שכיבות שמיכה עם ידיים קרובות (דגש גדול יותר על התלת ראשי) מכרעים (שהזכרת !) כעקרון עבודה של סבולת שריר כלומר מספר חזרות רב עם מנוחה קצרה. אשמח לשמוע מחברי הפורום רעיונות נוספים

למעלה