מחפשת תשובה

מחפשת תשובה

אני נמצאת כרגע בזוגיות די מפורקת . אני אוהבת את האיש שלי מנסה לחבר להשלים אבל אין לי פרטנר . קשה לי לפרק את המשפחה . אבל אני חיה לבד בלי שום יחס בלי חמימות בלי סקס בלי מילה טובה . מה לעשות להמשיך הלאה לחפס לי מישהו מהצד? אני ממש לא הטיפוס מעולם לא בגדתי. אבל יש מישהו שכן דואג להגיד לי מילה טובה שכבר הרבה זמן לא שמעתי . מישהו שנותן לי להרגיש שאני שווה משהו עדיין .מישהו שאומר לי כול בוקר משפט אחד שעושה לי את כול היום . מזמן לא קבלתי חיזור כזה בעיקר לא מהאיש שאני אוהבת. הדבר היחידי שעוד לא הענקתי לאותו מחזר זה יחס הדדי . עוד לא הגענו לאיזה רגע אינטימי למרות שאני כן צמא לרגעים כאלה למגע לליטוף שמזמן לא קיבלתי הוא מצידו מחכה שאני יסכים. וזה הכי קל ללכת ולעשות את זה כי יש לי את כול הסיבות. האיש שלי לא רואה אותי ממטר אין בינינו סקס כבר הרבה זמן הוא לא ממש אוהב אותי . ואני לא יודעת מה לעשות בבקשה אם יש למישהו עצה לתת אני ישמח

ורדנה41

New member
מחפשת תשובה

הייתי בסרט שלך וחשבתי שמתי שהוא שהילדים יגדלו אני אעזוב , אם הוא לא ישתנה . והוא לא השתנה ! ואני עדיין איתו!. מישהו שנותן להרגיש שווה , מישהו שדואג ובאמת דואג ואכפת לו - קשה לי להאמין שיש במערך זוגי/נישואים הרי האנשים לא היו נמצאים פה באינטרנט אם הכל היה בסדר . אני לא מנסה להטיף או ללמד מראה מהעיניים שלי שאין פ שוט אין למה לצפות . הטעות שלי היא שלא קמתי והלכתי אני חושבת שמגיע לי אבל לא הצלחתי להוציא את זה לפועל . אני קצת יותר מבוגרת ממך ומצטערת כל רגע שאני פחדנית פשוט פחדנית בלקום וללכת שאני לא מסוגלת . תמיד וגם היום מחפשת סיבות למה אני נשארת זה בגלל הילד עד שילך לצבא , זה בגלל התשלום של האוניברסיטה לגדולה כל כך הרבה סיבות . והאמת שכנראה עוד לא התבשלתי לכך . אבל פשוט לא טוב לי . הוא לא רע אבל הוא משעמם . ומשעמם לי איתו . לפעמים יושבים בסלון ורואים טלויזיה כמו שני זרים שאלמלא הקפה שאולי אני מכינה או הוא אין דבר על מה לדבר אין את המשחקים של הגעגוע של הביחד . הרי הילדים גדלו ואנחנו לבד בסלון וכשהם היו קטנים ייחלתי לרגע שבו הוא ישב לידי ויצבוט אותי וינסה להתחיל איתי רק בשביל להראות לי כמה הוא אוהב. אני אומרת לך קומי לכי מגיע לך שתהני מהחיים גם להיות לבד זה לעיתים רבות עדיף על הקיים עם האנרגיות השליליות

תשובות

היי ורדנה אני חושב שאם החיים עם בעלך משעממים אותך וניסית לשנות את המצב ולא הצלחת אז תעשי הכול כדי להנות מהחיים גם במחיר של פרוק החבילה . את כותבת שהוא לא אדם רע אבל הוא משעמם אותך,אני חושב שאחד החוקים להצלחה בחיי זוגיות זו הפתיחות !! בזוגיות לפי דעתי צריך ורצוי לומר לבן/בת זוג את כל מה שמציק ומפריע לנו ולא לוותר עד שהצד השני מבין שזה מאוד מפריע וחייבים לפתור את הבעיה . כשאת אומרת שהוא משעמם אותך למה את מתכוונת ? בכלל אם יש משהו שאת רוצה שהוא יעשה(לצבוט ,לחבק,להתחיל איתך ).. אולי תנסי ערב אחד לעשות את מה שאת מצפה שהוא יעשה ואז אולי הוא יתעורר מהתרדמת שבה הוא נמצא? בזוגיות ארוכת שנים מותר לנו לומר לבן/בת זוג את מה שאנחנו מצפים ורוצים לקבל . דבר נוסף כשאנחנו באים בתלונות כלפי בן/בת זוגינו אנחנו צריכים לבדוק קודם כל את עצמינו האם אנחנו בסדר , ובלי לפגוע בך תבדקי אם גם את משעממת אותו ?אם גם את לא נותנת לו הרגשה שהוא שווה , אולי את לא גורמת לו לחשוק בך (לבוש וכו') . כמובן שאני לא מכיר את המצב האמיתי אבל זרקתי פה כמה רעיונות ששווה לך לבדוק אותם . מקווה שעזרתי

היי סנאית

סנאית הדבר הקל ביותר זה לחפש מישהו מהצד אבל לא הייתי מייעץ לך לפני שאת מבררת כמה פרטים . לפי מה שאת כותבת את עדיין אוהבת את האיש שלך לכן אני חושב שאת חייבת לשוחח עם בעלך ולשים את הקלפים על השולחן ולשאול אותו מפורשות את כל השאלות שמציקות לך (סקס,חמימות ויחס) . אם בעלך יתחמק מלשבת מולך וללבן את הבעיות שמפריעות לך אז יש שתי אפשרויות והן לא כל כך נעימות מבחינתך. אפשרות אחת- הוא הפסיק לאהוב אותך,אפשרות שנייה - יש לו מאהבת . כמובן שישנה אפשרות שהוא יסביר למה זה קורה לו(עיפות,לחץ בעבודה וכו') ואז אתם תצטרכו לראות איך מתקנים ומשפרים את המצב . אם את מכירה מספיק טוב את בעלך את תצליחי להרגיש אם הוא ישר איתך או שהוא מנסה לסובב אותך . דבר נוסף הייתי מייעץ לך שתבדקי את היחס שלך אליו האם את נותנת לו חמימות יחס ואהבה ? מקווה שהעצות שנתתי יעזרו ואם לא אז יש כמובן את יועץ הנישואים .

למעלה