מחפש המלצה לספר..שישנה איזה משהו

wink

New member
מחפש המלצה לספר..שישנה איזה משהו

מה המצב פעם ראשונה שאני כותב כאן אצלי לקרוא ספר זה מסתכם בדרך כלל ביום כיפור, אפילו השנה לא עשיתי את זה אבל לא יודע למה יש לי פתאום חשק עצום לקרוא ספר(שהייתי קטן ..ביסודי הייתי קורא המון) אבל אני לא רוצא לקרוא סתם ספר מתח כמו "נעלם X" אני רוצה ספר שאני יקרא אותו, שאולי ישנה לי השקפה של החיים שלי ינסה לגרום לי לעשות דברים שלא רציתי,ספר שיתן לי משהו השאלה אם יש כאלה ספרים בכלל??? ואם יש אני ישמח לקבל המלצה, אז תמליצו לי בבקשה

בטח שיש ספרים כאלה!

הצרה היא, שלכל אחד יש את הכמה ספרים ששינו את חייו, שגרמו לו להסתכל אחרת על החיים. אני חושב שבשביל שספר ישפיע עליך צריך גם ספר טוב וגם שתהיה במצב בחיים שבו הספר ישפיע עליך, אבל זה כבר פסיכולוגיה בגרוש... אני אמליץ על אלו שזכורים לי כספרים שעוררו מחשבה - "1984"\ג´ורג´ אורוול, ו"עולם חדש, מופלא"\אלדוס האקסלי. ובטח יש עוד כמה ששכחתי. אני בטוח ששאר משתתפי הפורום יזכירו לי...

komandatore

New member
הכל תלוי...

יכול להיות שזה מלכוד 22, יכול להיות התפסן, לוליטה-בעיקר אם קוראים באנגלית יכול להיות גטסבי הגדול , יכול להיות חוג הסרטן

כולם נגדי...../images/Emo4.gif

אבל אני בכל זאת ימליץ על האלכימאי ועל בדולינה...

Crazy_Bitch

New member
השניים שלי...

כמעיין המתגבר- איין ראנד וכמובן- הרוזן ממונטה כריסטו- אלכסנדר דיומא ואם אתה לא קורא הרבה, לך על הרוזן!

ביאנה

New member
אני אמליץ לך על שני סופרים

שלדעתי כל ספר שלהם יש בו המון משמעויות ועומק והכל: 1. אמיל אז´אר הידוע גם כרומן גארי- נסה את עפיפונים או את כל החיים לפניו- שני ספרים מדהימים וקצרים 2. גבריאל גרסיה מרקס- נסה את מאה שנות בדידות שלא קראתי אבל זה ספר מומלץ או את אהבה בימי כולרה ואם פעם תרצה ספר שיש בו את נושא כוחות עליונים, שטן, אלוהים וכל זה, אז תנסה את ספריו של קינג- נדודי שינה, דברים שתריך, והעמדה העיקר שתקרא ותהנה בהצלחה וקריאה מהנה

nubhv

New member
המלצה

קח את הצעתי הספר אהבה אסורה של צבי דמרי לא תצטער ועוד תודה לי בסוף מומלץ

d u c k y

New member
ובכן אני לא בטוחה לגבי

שינוי החיים אך הספר:" פרא" של גבי ניצן בהחלט גרם לי להתל על דברים בצורה שונה. אני אהבתי.

למעלה