מחפש חומר על לימודי ערבית

מחפש חומר על לימודי ערבית

אני מעוניין ללמוד ערבית ברמה של שפת רחוב חשוב לי יותר להתבסס בשלב ראשון על קריאה וכתיבה מאשר על אוצר מילים. המלצות על ספרות / דיסקים / אתרים ? תודה

ringo rulz

New member
זה שני דברים שונים

שפת רחוב והשפה שקוראים וכותבים בה הן שתיים, מה שנקרא מדוברת וספרותית. יש הבדלים בינהן...תחליט מה יותר חשוב לך, או שתלמד את שתיהן בו זמנית---

ספרותי למדתי בבית הספר

אומנם את הרוב שכחתי, אך דבר אחד לא... אף אחד לא מדבר ערבית ספרותית ברחוב
נתמקד במדוברת, חומר מומלץ ? (מהיסודות)

ringo rulz

New member
יש ספרים ודיסקים של חברת מינרווה

לדבר ערבית של יוחנן אליחי, מומלץ.

הנה קישור לאתר.

http://www.to-speak-arabic.com/ אמנם המחיר נראה קצת מופקע עבור ארבעה ספרים ודיסקים, אך זה שווה את המחיר. אני רק חייב להדגיש, כי אין לומדים ערבית (בין אם מדוברת ובין אם ספרותית) תוך יום או יומיים. סדרת הספרים בנוייה ומותאמת ללמידה ממושכת ועקבית של שנה. הדבר החשוב ביותר בלמידה הוא (כמעט כמו בכל דבר בחיים) התמדה ! תלמד פעמיים - שלוש פעמים בשבוע ותתקדם טוב יותר. תלמד אוצר מלים, תרכז לך מלים חדשות בדפים נפרדים (כך אני עושה) ותצליח הרבה יותר. תקשיב שוב ושוב לשיחות מהדיסקים, תשנן אוצר מלים, תתעמק בהערות המופיעות בתחתית העמודים, תכין שיעורי בית, תתרגל ובסוף תוכל לומר באמת "אני יודע ערבית" ! אם יש לך שאלות נוספות המשך לשאול. לילה טוב. بالنجاح والتوفيق

יפה מאוד. אין על מה ../images/Emo13.gif

אני בתור אחד שרכש רק את שני הספרים השניים (כרך ג' וכרך ד') אשמח לשמוע את המלצתך בנוגע לשני הספרים הראשונים. מקווה שתפיק תועלת רבה מהספרים הללו! שוב, שיהיה בהצלחה ו... שנת לימודים פורייה ומוצלחת

למעלה