מחפש/יוצר קבוצה (crew)

Bouzaglo MSBR

New member
מחפש/יוצר קבוצה (crew)

שלום בכבוד לכל האמנים :) אני עוסק ומתעניין באומנות רחוב כבר הרבה זמן ואני מעוניין להקים קבוצה של אומנות רחוב מה שזה אומר בתכלס, זה שמדברים נפגשים ורואים אם הדינמיקה האישית והיצירתית של האנשים טובה ואם הכל הולך חלק יוצאים לרחוק פעם או יותר בחודש ועושים יצירות שתיכננו מראש וגם יצירות ספונטיות ומגדירים לנו חוקים שמתאימים לנו.מגדירים נושאים,גבולות , אווירה, סגנון..ומנסים לא להגביל את היצירתיות של אף אחד המטרות: בין השאר לשמח את האנשים ליצור אומנות ולבטות את יצירתיות לגרום לאנשים לחשוב ולהשכיל מלהסתכל על היצירות ולגרום להתפתחות אישית וקבוצתית ואם קיימת קבוצה נחמדה שאתם מכירים אשמח אם תספרו לי עליה על פי מה שידוע לי אין משהו חזק כזה בארץ...אולי בגלל שאמני רחוב מעדיפים לא להרגיש תלויים באנשים אחרים למרות שלדעתי בקבוצה אפשר לתמוך אחד בשני במוטיבציה ובהתפתחות האישית אם מישהו מעוניין במשהו כזה או מכיר אנשים שמעוניינים או מכיר קבוצה אעריך מאד אם הוא יידע אותי,בחול הבנתי הקבוצות אומנות זה משהו מאד חזק יחסית אפשר לשלוח לי פה מסר ויש גם מייל [email protected] דרך אגב קצת מידע נחמד: קית הרינ'ג התחיל את הקריירה שלו כאמן רחוב וזה מה שהקפיץ אותו למעלה בנסקי היה בארץ ועשה לא מעט גרפיטי (טוב את זה המון יודעים) העיצוב של התמונה של ה"תקווה " מהקמפיין של אובמה בעצם נעשה על ידי מעצב שהוא אמן רחוב מפורסם "Shepard Fairey" הנורות חג המולד הקטנות האלה הומצאו על ידי אמני רחוב "Graffiti Research Lab " ראו ערך והם הרוויחו על זה לא מעט http://en.wikipedia.org/wiki/Graffiti_Research_Lab מכירים את השירים המוזרים האלה שתלויים בין השאר בלוח מודעות ותחנות אוטבוס ? מיסתבר שזה חלק מפרוייקט שנקרא שיר להשכיר שהתחיל בארץ והגיע עד אירופה ששם גם משוררי רחוב כחלק מהפרוייקט תלוים את השירים שלהם ברחוב , בין השאר הם נוהגים לתלות את גרניקה של ואן גוך ברחוב "מיהו ג'ון גאלט "הוא משפט גרפיטי נפוץ שבמקור נלקח מהספר מרד הנפילים..ששם הוא מסמל ייאוש julian beever עוד אמן נחמד שעושה אשליה של תלת מיימד בציורי קיר שלו ברחוב מאד ממליץ עליו

Este2

New member
Interested in contact

I'm interested in contact with you, leave the phone number please

למעלה