מחפש לקנות גור לברדור גזעי עם תעודות

dodo247

New member
שלום לכולם,
מישהו יודע היכן ניתן לקנות גור לברדור גזעי מבית גידול ידוע ?
אני חושב לקנות לבית כלב. מעולם לא גידלנו וחשבנו שזה יהיה טוב לילדות שלנו. חבר טוב שלי מגדל לברדור המון שנים וחשבנו על הגזע הזה.
מישהו יכול להמליץ ?
תודה

דקל נור*

Well-known member
שלום לכולם,
מישהו יודע היכן ניתן לקנות גור לברדור גזעי מבית גידול ידוע ?
אני חושב לקנות לבית כלב. מעולם לא גידלנו וחשבנו שזה יהיה טוב לילדות שלנו. חבר טוב שלי מגדל לברדור המון שנים וחשבנו על הגזע הזה.
מישהו יכול להמליץ ?
תודה
הכלב המקסים שלי נאסף ברחוב כגור על ידי מישהו. למה לקנות? יש הרבה כלבים במכלאות שמייחלים לבית חם ונהדרים עם ילדים.

dodo247

New member
הכלב המקסים שלי נאסף ברחוב כגור על ידי מישהו. למה לקנות? יש הרבה כלבים במכלאות שמייחלים לבית חם ונהדרים עם ילדים.
אם תוכל לכוון אותי לגור גזעי עם תעודות ממכלאה, אשמח. כמובן שאשלם עבורו.

דקל נור*

Well-known member
אם תוכל לכוון אותי לגור גזעי עם תעודות ממכלאה, אשמח. כמובן שאשלם עבורו.
למה אתה מתעקש על גזעי? אם אני לא טועה, מעורבים עמידים יותר בפני מחלות. קרא להם היברידיים 😏. הם גם יותר "גזעיים" מהגזעיים 😉. לכו לבקר במכלאה. הבנות שלך לבטח תתאהבנה בכלב כזה או אחר.

dodo247

New member
אני מבין ומקבל את ההסתכלות שלך אבל מעולם לא היה לי כלב. אני מעדיף כלב שאדע מה מאפיין אותו מבחינת אופי, גודל, מחלות ידועות וכדומה. כלב ראשון אני מעדיף גזעי וגזע שאהבתי (יש לחבר קרוב).

אני מבין ומקבל את ההסתכלות שלך אבל מעולם לא היה לי כלב. אני מעדיף כלב שאדע מה מאפיין אותו מבחינת אופי, גודל, מחלות ידועות וכדומה. כלב ראשון אני מעדיף גזעי וגזע שאהבתי (יש לחבר קרוב).
מה זה כלב ראשון??? אתה מחליף כל שלוש שנים? כשיוצא הדגם החדש? זה כלב אייפון או כלב סמסונג?? ההתייחסות מגעילה! כלב זה כמו ילד. צריך לאהוב אותו, גם אם הוא מכוער ולא מכין שיעורים. כלב יחזיר אהבה גם אם הוא פיטבול. למה להתעקש עללברדור?? הוא כלב ככל הכלבים. לך למכלאה הקרובה לביתך ובחר את הכלב הכי מעורב שיש, אין סיפוק גדול מזה.

דגלמנגל

Well-known member
כל חאפר ישמח לכתוב לך תעודה עם כל התכונות שתרצה שיהיו ל"גזעי" שיימכור לך.
אבל עליך לדעת, שרק ההתאחדות הישראלית לכלבנות (הי"ל) מנפקת תעודות גזע אמיתיות ואמינות במדינת ישראל. כל גור שנולד בישראל להורים גזעיים, בעלי תעודות מטעם/באישור הי"ל יכול לקבל תעודת גזע אמינה. כל כלב גזעי שהגיע מחו"ל, מבית גידול אמין וידוע, מקבל אישור מ-הי"ל על התעודות שלו, אם בעליו מעוניין ברביה ממנו. תעודת גזע שלא הונפקה או קיבלה אישור מהי"ל - לא שווה את הניר שהיא כתובה עליו. אגב, זה לא יקר כמו שהנוכלים טוענים. ודבר נוסף: אם אין לגור תעודת גזע כנ"ל - הוא לא גזעי ולא חשוב באלו אלים ישבע לך המוכר שהגור גזעי. וגם: גזעי ללא תעודות הוא לא גזעי.

אחרי שקראת את כל זה, הכתובת שלך היא "המועדון הישראלי לכלבי רטריבר" בדף "מועדונים / חוגים" (https://www.ikc.org.il/clubs) באתר הי"ל.

כדאי שתלמד קצת על הגזע הזה, לפני שאתה הולך לשלם כמה אלפים טובים.
כלב זה לא צעצוע שנותנים לילדים. הוא דורש טיפול ואחריות, למשך כל ימי חייו ואתה תהיה זה שיטפל בו. הבטחות של ילדים מתפוגגות.
לברדור זקוק להרבה מאוד פעילות גופנית. אתה מוכן לזה? בלי פעילות מספקת הוא ילעס לך את כל הבית.
הוא זקוק גם לאילוף, כדי שידע את מקומו ומגבלותיו במסגרת המשפחה. הוא חזק מאוד ולא מתאים לילדים לטייל איתו. בטח שלא בלי אילוף.
לברדור בטיול שואב ובולע כל מה שלא מחובר לקרקע. לא מתאים לטיול עם סמרטפון. תתכונן.
חפש חומר באינטרנט על הגזע הזה ותכין שעורי בית. אגב, התכונות הכתובות הן כלליות לכל הגזע ולכל כלב יש האישיות שלו. זה אומר שאתה עלול למצוא את עצמך עם כלב, שעלה הרבה, אבל הוא שונה ממה שחשבת שיהיה.

אם אתה עדיין איתן בדעתך, לגבי רכישת כלב גזעי - צא לדרך ושיהיה לך בהצלחה.

הערה: אם זה כלב ראשון שלך - כנס לאתר "חיי כלב" https://dogslife.org.il ולמד במה כרוך גידול כלב.

נערך לאחרונה ב:

dodo247

New member
טוב, כנראה שלא אקבל תשובה לשאלה המאוד פשוטה ששאלתי . נא לא לשלוח תגובות שקשורות לנושא ששונה ממה שכתבתי, פשוט לא להגיב.
תודה.

למעלה