מחפש מישהו או מישהי לשיחה

אורח135

New member
מחפש מישהו או מישהי לשיחה

אני בחור באזור גיל ה30, במערכת יחסים ארוכת שנים. בת זוגי מנהלת בשנה האחרונה מערכת יחסים עם גבר נוסף ולי עדיין קשה עם זה. אני בסיטואציה שמעגל החברים הקרוב שלי מאוד לא מבין ומכיל את הנושא (המסר היחיד שאני מקבל הוא "תזרוק אותה") ואני בעצמי במקום לא פשוט עם זה.
אני מחפש פה מישהו או מישהי שיהיו מוכנים לנהל איתי התכתבות אנונימית (מייל או תוכנת מסרים אנונימית כלשהי, נמצא את הפתרון הטכני). יש לי שאלות ותחושות שאני רוצה לשתף בהם דווקא אנשים שמקיימים אורח חיים פוליאמורי (מנוסים יותר או פחות, מהצד שזה בא לו בקלות או מאלה שלומדים להתמודד עם זה - לא משנה).
דווקא חשוב לי המפגש הלא "טיפולי" ולא ייעוץ מקצועי. אני רוצה לדבר עם אנשים, רגילים, שהפוליאמוריה היא חלק מאורח החיים שלהם, שמוכנים לשתף בחוויה שלהם ומוכנים לענות לשאלות שיש לי בנושא.

כמו שכבר כתבתי, כיום הנושא עוד קשה לי והפנייה שלי פה היא חלק ממאמץ שאני עושה - רגע לפני שאני מקבל החלטה על אם אני יכול להשאר במערכת היחסים הזאת או שאצטרך לסיים אותה. כל מענה שאקבל יהיה מוערך מאוד מאוד.

אם זה מדבר למישהו\י אשמח אם תשאירו תגובה ונמצא את הדרך הטכנית לתקשר. הרבה תודה!

ברוך הבא

ראשית אומר רק שאני לא יכולה כרגע לנהל תכתובות מכל סוג שהוא, אבל בטוחה שמישהו ירים את הכפפה ויפנה אליך.
מעבר לזה, למה רק זוגתך נפגשת עם נוסף? מה מונע ממך להיפגש עם נוספות?
אין סיטואציה כזו שבאה בקלות, זה תמיד מורכב ומלא במהמורות (לעיתים קטנות ולעיתים גדולות יותר), השאלה שנשאלת היא איך אתם מתמודדים עם המהמורות הללו, עם התחושות, המחשבות? אתם מדברים על זה? כמה היא משתפת אותך?
אם תרצה לשתף פה יותר (אתה הרי אנונימי) ולקבל עיצות מנסיון אישי, אתה מוזמן.
בנוסף, יש כאן שרשורים של חברי הפורום בעבר כשעוד הייתה כאן פעילות עניפה, אתה יכול למצוא תשובות נהדרות לכל השאלות כמעט.
לסיום, אם אתה חושב להיפרד מזוגתך, אל תעשה את זה רק כי לא קיבלת תשובות אלא כי אתה מרגיש שהגעת למיצוי הקשר.
בהצלחה!

w in w in

New member
הבת שלי לאחר 16 שנות נשואין זרקה את בעלה אבי 3 ילדיהם

שרצה פוליאמורה, אז אתה שעוד לא נשוי מפחד לזרוק אותה?

נישמע שכול אחד מכם במקום אחר ...

השאלה היא האם אתה יכול לחיות במערכת הזאת בזמן הזה של חייך.

לא לכול אדם צורת החיים הזאת מספקת יתרונות.

מול החסרונות לך - תשאל את עצמך מה הייתרונות שזה נותן לאישתך - ואולי גם לך.

אתה חייב להבין - לא כולם בנויים לכול צורה של קשר.

באם אתה בסבל - ואני מבין שכבר שנה אתה לא מוצא מנוח - תשאל את עצמך מה הקשר עם האישה נותן לך בשלב הזה של חייך.

מול זה תביט בחסרונות של מה שזה לוקח ממך.

רק אתה מסוגל לקבוע עבור עצמך האם זאת מציאות חיים בה אתה יכול לחיות.

אני רוצה להיות לרגע פרקליטו של השטן (החברים שלך)

בוא נעזוב רגע את נושא פתיחת היחסים כי הוא נושא טעון ועלול לבלבל את שיקול הדעת. בוא נדבר על יחסים רגילים בין בני זוג, ואקח לדוגמא את היחסים עם זוגתי.

יש בינינו זוגיות ארוכת שנים + ילדים והכל... יש בינינו אהבה, ועם כל המכשולים, אנחנו מכבדים אחד את השני מאוד. אף אחד מאיתנו לא עושה לעולם משהו חד צדדי בשום נושא. כשיש מחלוקת על דברים עקרוניים, תמיד אנחנו מנסים לחפש את הנקודה שבה כל אחד יתפשר, וכל אחד ייפגע כמה שפחות.

אתן דוגמא יחסית קלה - ענייני כסף. ביום יום כל אחד מוציא כמה כסף שבא לו על מה שהוא רוצה. אבל בסכומים גדולים, אף אחד מאיתנו לא מוציא את הכסף בלי הסכמה מכל הלב מהצד השני. כלומר, הצד השני לא צריך להתווכח ולהתנגד במילים, מספיק שאני רואה שהיא לא שלמה עם ההוצאה הכספית, אני נמנע מזה, ואותו דבר הפוך.

הבעיה שאני רואה היא שיש סיטואציה בזוגיות שמפריעה לך, וממה שאתה מתאר הגישה שלה היא - זבש"ך. ואז אני חוזר לעניין האהבה. כשיש אהבה, יש את החוק הבסיסי הזה - "אתה מנסה כמה שיותר להימנע מלפגוע במי שאתה אוהב, גם אם צריך להקריב הרבה מאוד".

המציאות שאתה מתאר לא כזו. ואני אומר לך ללא כחל ושרק - אם זוגתי היתה מחליטה החלטות חד צדדיות משמעותיות בכל נושא שהוא, כספי, חינוך ילדים, מקום מגורים, לא יודע מה... היינו נפרדים. מה שמחבר בינינו הוא לא "שיש לנו דעה דומה", אלא שיש בינינו אהבה הדדית, וכבוד הדדי עצום. ללא זה, מה שווה הכל?

אורח135

New member
מעריך את זה

השארתי לך הודעה פרטית פה, האמת שאני לא משוכנע אם זה נשלח.

xucosorule

New member
מצלמות סקס בוואצפ עם שרית החמה

רוצים אקשן ישראלי אצלכם בנייד? בחורות חרמניות מישראל ב-מצלמות סקס ושיחות אירוטיות שלא תרצו להפסיק

050-7904898

למעלה