מחפש משקיעים פרטיים

ecufax

New member
מחפש משקיעים פרטיים

שלום לכולם. אני מחפש משקיעים פרטיים לחברת סטארט אפ העוסקת בתחום קידום מכירות בנקודת מכירה בעיקר לרשתות שיווק.סכום ההשקעה הנדרשת 1.1 מליון דולר. ניתן ליצור עימי קשר 972523548707+ [email protected] דניאל.

דעתי שההודעה הזאת גם בעייתית !

כאשר מישהו מפרסם שהוא מעוניין במשקיעים,הוא צריך לפרסם דיסקליימר שההודעה מכוונת רק לאנשים שיש ביכולתם לקחת סיכונים בהשקעות מסוג אלו.... האנשים היחידים שמסוגלים לקחת סיכונים כל כך גדולים בהשקעות של סטארטאפים הם אנשים שההשקעה מהווה אחוזים מועטים מהונם הנזיל... כלומר? אם יש לך מיליון דולר באופן נזיל....המקסימום (דעתי הצנועה) שמותר לך לסכן זה עד 5 אחוז מהונך הנזיל... אפילו אם יש לך רכוש לא נזיל ששוה הרבה יותר כסף מרכושך הנזיל....דעתי שאתה שאסור להכניס אותו למשוואת הסיכון המותר לך לקחת בהשקעות כל כך מסוכנות (ולא בדוקות כמו זאת שעלולה להיות רמאות ונוכלות גמורה! למה רמאות? כי יש מקומות חוקיים להרמת כספים של הון לחברות מתחילות, זה לא חוקי לדעתי לפרסם כזאת הודעה!) זהו

ecufax

New member
תודה רבה על הפילוסופיה

קבלתי את הודעתך ואני מאמין שעוד רבים עוד קראו אותה,וברצוני לאמר לך שמאד התרשמתי מכושר הניסוח שלך,ומבקיאותך ברזי הכלכלה,ובמיוחד מיהירותך הרבה שבטח מכסה על הקיפאון במקום מסויים בגופך בו אתה נתון,אילו היית מתעניין ומתעמק קצת מעבר לרדידות ולקביעת עובדות מופרחות על רמאות ונוכלות הייתה מגלה שטמון פה פוטנציאל לא קטן שאנשים חכמים ממך,מגלים התעניינות במיזם זה,הרשה לי לסיים בעצה קטנה,לפעמים עדיף לשתוק ככה יודעים ככה פחות על האדם הכותב/המדבר.

Benkok

New member
על ראש הגנב??

במקום להגיב תגובה חריפה כזאת, אנא תן לכולנו קצת יותר פרטים לגבי ההשקעה, אופי העסק והרכב הנוגעים בדבר (אני מסרב להאמין שפנית לפורום כזה כדי לחפש מיליון דולר בלי שיש לך משהו כבר ביד, לפחות השקעה ראשונית) שמוליק יודע להתנסח, אבל לא תמיד יודע להעביר את מסריו כמו שצריך. אני בטוח שהוא לא התכוון לקרוא לך רמאי ונוכל (הוא רק רמז שהצעות כאלה בדרך כלל מתגלות כנוכלות ורמאות) שוב, ברשותך, אנא פרט קצת יותר על אופי המיזם כדי שכולנו נוכל להתרשם. יום טוב, בן

../images/Emo9.gif תגיד אתה רציני? מסתבר שקלעתי

בול לגביך אם זאת התגובה שלך.... רק הסליחה שלא עניתי לך יותר מוקדם כי הייתי בנסיעות בגלל עבודה. חחחחחחחחחחח........עשית לי את היום בתגובה שלך ECUFAX....

למעלה