מחקר דוקטורט ייחודי על המעבר לאימהות

מחקר דוקטורט ייחודי על המעבר לאימהות

שלום לכל האימהות, שמי עינת, ואני דוקטורנטית לפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן, בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד, ועובדת בשיתוף עם פרופ' רחל לוי-שיף. אני עורכת מחקר דוקטורט על החוויות הייחודיות של תקופת המעבר לאימהות. לשם כך, אני מחפשת אימהות חדשות - שילדו בפעם הראשונה, שתינוקן הוא/היא עד גיל 12 חודשים, ושהן בעצמן בנות להורים גרושים. מדובר בפגישה חד פעמית לצורך העברת המחקר, שנערכת בביתך או במקום שנוח לך. בסיום הפגישה תהיה לך אפשרות, אם תרצי בכך, לקבל ייעוץ פסיכולוגי אישי בנושאים של הורות, המעבר להורות והקשר עם תינוקך. אימהות שהשתתפו במחקר, סיפרו על חוויה מלמדת ונעימה, שאיפשרה להן להעמיק את היכרותן עם עצמן, ובמידת הצורך גם להיעזר בלבטים שונים. המחקר הוא ייחודי וחשוב, ויוכל לאפשר בעתיד לאנשי מקצוע להרחיב את ידיעתם על התחושות והחוויות של נשים בתקופת המעבר לאימהות, ולעזור בצורה טובה יותר לנשים שחוות קשיים במהלך תקופה זו. חשוב לציין כי כל נתוני המחקר נשמרים באנונימיות מוחלטת. אם את בעצמך בת להורים גרושים וילדת בשנה האחרונה, או את מכירה מישהי שעונה על קריטריונים אלו ועשויה להתאים למחקר, אודה לך מאוד אם תצרי עמי קשר. ניתן לפנות אלי במייל: [email protected] או בפורום זה. בתודה מראש, עינת.

למעלה