מחקר הראה שאין שוני בקיום יחסי מין בין נימולים ללא נימולים

trilliane

Well-known member
מנהל
זה באמת "קשה" לצטט מכתב תביעה...
תחקיר, עאלק.

הכתבות שלה ארוכות כי היא דוחסת אליהן מכל הבא ליד בלי שום יכולת לתמצת או לסנן מידע. אלה כתבות הפחדה שנופלות על כשל ה"מומחה" הבודד, זה שנקטף במיוחד כי הדעות שלו מתאימות לשלה. אדם שבאמת יודע לחקור בודק מה אומרים המומחים, כן המומחים המובילים בתחום, מה אומרים רוב החוקרים, מהו גוף הידע הנצבר. ומה לעשות, כל אלה לא תומכים בכתבות ההפחדה שלה.
&nbsp
אם כבר מדקלמים, עדיף לדקלם מה שחברת התרופות אומרת ממה שאומרים מתנגדי חיסונים / אלמונים בפייסבוק / כל מיני שרלטנים ושלל מומחים "חלופיים" מטעם עצמם. על חברות התרופות יש פיקוח הדוק, כדי להיות רופא צריך רישיון מהמדינה. כדי להיות עיתונאי לא צריך כלום, כדי למכור שיקויים או הומאופתיה לא צריך כלום, כדי למכור "תוספי תזונה" לא צריך לעבור מחקרים קליניים מפרכים ואישורים של ועדות תרופות. החיים הרבה יותר קלים. גם כדי להאשים סתם לא צריך הרבה, או כדי להקים קבוצה בפייסבוק ולחשוב שאתה וכל החברים בה הכי צודקים בעולם.

דיברגנט חדש

Well-known member
המשפט שלך "עדיף לדקלם מה שחברת התרופות אומרת" אומר את הכל

מראה על חוסר בינתך ותסלחי לי שאני מעדיף אחת שיודעת לחקור עם תעודה שמעידה על כך (Ph.D) מאשר אלמונית באינטרנט שאפילו לא מפרסמת את שמה, שפעם בלשנית ופעם אחרת לא בלשנית בהתאם למצב רוח הריגעי שלה (סלחי לי שאני כותב עלייך בגוף שלישי מתוך זלזול).

trilliane

Well-known member
מנהל
עדיף על הפצת שקרים והפחדה נגד חיסונים, כן. הסברתי למה.

ואין לי שום כוונה לסלוח לך על כלום, אלמוני חרטטן באינטרנט שאפילו לא מפרסם את שמו, או כל דבר אחר, אבל משום מה חושב שהוא יכול להאשים את הצד השני באותו הדבר... כן, אתה מעדיף להעריץ עיתונאית שיש לה דוקטורט בתקשורת, אף שהיא מפיצה פרופגנדה של מתנגדי חיסונים. מה לעשות, תואר לא עושה אותך חכם...
&nbsp
וכמובן, כשנגמרים לך הנימוקים העניינים אתה מנסה לגרור את זה אליי, אף שמעולם לא ביקשתי ממך להציג תעודות. כמו כן מעולם לא הייתי בלשנית, אתה מוזמן לחפש ולהראות לי היכן כתבתי אחרת.

trilliane

Well-known member
מנהל
אתה מלין על כל ד"ר אמיתי (= רופא) שבעד חיסונים!

וזה לא ד"ר אחת לתקשורת אלא 99% מהרופאים בעולם...

דיברגנט חדש

Well-known member
אני מלין על מי שמדקלם ללא שלמד בעצמו את הנושא

היא חקרה את הנושא ולא מנפנפת בידיים כמו הרופאים שלך, שפשוט מדקלמים את אשר חב' התרופות אמרו להם.

trilliane

Well-known member
מנהל
כלומר אתה מלין על עצמך?
כי רופאים למדו שנים ארוכות

כל רופא מומחה (כלומר רוב הרופאים) למד מספר דו-ספרתי של שנים (ולא, לא מחברות תרופות). לדוקטורט בתקשורת לא לומדים כ"כ הרבה שנים, והשימוש שלך במילה "מחקר" לכתבות הפחדה שממחזרות טיעונים של מתנגדי חיסונים שאפשר למצוא בכל קבוצה שלהם בפייסבוק, מעליב את המילה "מחקר". במסמך שצירפתי כאן של משרד הבריאות אפשר לראות בדיוק מה ה"מחקר" שלה שווה...

דיברגנט חדש

Well-known member
הם לא לומדים על מרכיבי תרופות וחיסונים

רופא משתמש בתוכנה בשביל לבדוק אם יש התנגשות בין תרופות ותו לא.
&nbsp
אין להם שום ידע בנושא!

trilliane

Well-known member
מנהל
נו ברור, על זה לומדים רק בדוקטורט בתקשורת!

דיברגנט חדש

Well-known member
לא, אך היא לא מפחדת לכתוב על כשלים בחיסונים ולא קונה את אשר

חב' התרופות מוכרת לך.

trilliane

Well-known member
מנהל
היא לא מפחדת להפחיד אחרים כי YNET מגבים אותה, נו, ביג דיל

אני אמורה להתרשם מכתבת לא אמינה רק כי היא לא מפחדת להפיץ שקרים ולהפחיד הורים נגד חיסונים?
&nbsp
אני לא קונה הסברים והמלצות רפואיים מחברות התרופות, אני מקבלת אותם מרופאים שלמדו והשתלמו שנים, כי הם אנשי המקצוע בתחום.
&nbsp
אתה מעדיף לקבל מידע מקצוע מאדם שאינו איש מקצוע ואין לו מומחיות בתחום שהוא כותב עליו, בחירה שלך.
&nbsp
עוד משהו?

דיברגנט חדש

Well-known member
Ynet נותנים במה לדר' איתי גל שהוא פרו חיסונים וכותב את הכי

שטויות ברשת בכל הנושאים שהוא כותב בהם, לרבות בחיסונים.
&nbsp
אני מקבל משהו שנכתב תוך כדי מחקר עיתונאי מעמיק אשר הצד השני לא השיב לטענות שהוטחו במוצר שהוא מפרסם והסבר של "סמכו עלינו, אנו משרד הבריאות" לא נחשב בעיניי.

trilliane

Well-known member
מנהל
נו, זה רק מראה לך על רמת הכתיבה והאמינות ב-YNET...

ד"ר איתי גל אכן לא כתב משובח, אבל לפחות הוא דוקטור לרפואה.
&nbsp
הטענות של שיר-רז ממוחזרות, משרד הבריאות וגם החברה כבר הגיבו עליהן מזמן בכתבה הקודמת שלה. הפעם דיברו על כתב תביעה, ובמקרה כזה נהוג להגיב אחרי שרואים אותו. שוב, מי שמכיר קצת התנהלות משפטית יודע שזו התנהלות רגילה ומקובלת. מי שלא (כמוך) מחרטט וחושב שיש בזה משהו מחשיד.

דיברגנט חדש

Well-known member
אז את גם בעד ריטלין כתרופת פלא לכל דבר?

חוץ מזה, אם לא מצאת עליה על חיסונים, אז סימן שמשרד הבריאות עושה ביקורת, כפי שהראת בנושא ריטלין, על מה שהיא כותבת ולא מצאו דופי בכתבות שלה, לא?

trilliane

Well-known member
מנהל
האם כתבתי משהו על ריטלין, דמגוג חסר מנוח שכמותך?

זה הרי לא נושא הדיון, אל תיתמם ואל תנסה שוב להסיט את הנושא, לא אתן לך. הנקודה היא האמינות, ליתר דיוק חוסר האמינות של יפה שיר-רז. במסמך של משרד הבריאות הם עוברים סעיף סעיף על הטעויות של גבירתך הנערצת ומבהירים שה"מחקר" שלה שווה ל-*** ושדבריה ה"אמיצים" הם לא יותר מכתבת הפחדה רדודה.
&nbsp
כמובן, מבחינתך אם היא לא אמינה בכתבה אחת זה לא אומר שום דבר על איכות העבודה שלה בכתבות אחרות... אתה נאחז ממש בכל תירוץ, מה? כמה עלוב.
&nbsp
"אם לא מצאתי עליה על חיסונים"?

לא חיפשתי! הבאתי רק את המסמך המפורט הזה כי חשבתי שכל בר דעת שיקרא אותו יבין עם מי יש לו עסק... אבל אתה מעריץ עיוור ועקשן, אז הנה, חיפשתי לך גם על חיסונים, בבקשה:
&nbsp
תגובת משרד הבריאות לכתבה של ד"ר יפה שיר-רז, Ynet 13.8.15
[על הריקול של החיסון לצהבת B, ממש אותו חיסון; גם אז היא כתבה את אותן הפחדות]
"יצויין כי מדובר בכתבה רצופה אי דיוקים ועיוותים."
http://www.pharmaline.co.il/239480
&nbsp
בכל כתבה של מוצאים הרבה דופי, בבקשה, הנה לדוגמה מכתב מ-2016 שכתבה ל-YNET עמותת "מדעת" בעקבות כתבה שלה על החיסון נגד פפילומה:
http://midaat.org.il/wp-content/upl...ת-הציבור-בכתבתה-של-יפה-שיר-רז-מ-4-בנובמבר.pdf
הם מזכירים גם הבעייתיות הקבועה בכתבותיה.
&nbsp
לו היה עם מי לדבר, היו ממשיכים לכתוב מכתבים כאלה. אבל מה הטעם? הואיל ו-YNET מתעקשים לתת לה במה (זה טוב לרייטינג ולעדת מעריציה) ומסרבים להוריד כתבות שלה, חבל על ההשקעה ועל המאמץ לפנות אליהם שוב ושוב.
&nbsp
כל רופא או מדען העוסק בתחום שאני מכירה (ואני מכירה) נוחר בבוז לעומתן. בשלב הזה כבר התייאשו ממנה ומעדיפים פשוט להתעלם ולא סתם להתעצבן.
&nbsp
אין לי ספק שאותך זה לא יזיז מעמדתך; אני סקרנית איזה תירוץ מפגר תמציא הפעם, העיקר להמשיך להאמין גם לבלתי-אמין...

דיברגנט חדש

Well-known member
להזכירך, את זאת שהבאת את הכתבה על הריטלין, אז שהבנת שהרמת לי

להנחתה, את נסוגה ומשקרת?

trilliane

Well-known member
מנהל
הבאתי מסמך על חוסר אמינותה של שיר-רז. לא הרמתי לך דבר

והנה, שוב התחמקת מהתייחסות לנקודה בדיון והיא חוסר האמינות של יפה שיר-רז. הבאתי לך התייחסות לסילופים שלה גם בכתבות על חיסונים, ובמקום להתייחס לעיקר אתה מנסה להסיט את הדיון לטפל או להאשים אותי. אחלה טקסטיקה, לא ילך לך. הבאתי סימוכין שגבירתך הנערצת היא כתבת מפוקפקת, ואתה יכול להמשיך לסגוד לה, אני עשיתי את שלי. לילה טוב שיהיה לך.

למעלה