מחקר הראה שאין שוני בקיום יחסי מין בין נימולים ללא נימולים

trilliane

Well-known member
מנהל
לא...
אני עקבית לחלוטין, אתה זה שקופץ בין נימוקים

בניסיון להצדיק טקס דתי עתיק כבעל יתרונות בריאותיים מצד אחד, אף שאין ארגון רופאי ילדים בעולם שממליץ על מילת יילודים שגרתית, ומנגד אתה צווח פרופגנדה של מתנגדי חיסונים, אף שחיסונים הם רפואה מונעת שכל גופי הבריאות המובילים בעולם ממליצים עליה... אז אתה זה שחי בעולם הפוך.
&nbsp
אתה כמו הגבר שמתקשר לאשתו ואומר לה "לא תאמיני, כולם בכביש נוסעים פתאום בכיוון ההפוך"...

trilliane

Well-known member
מנהל
לא, הצבעת על מה שנראה לך כמו חוסר עקביות, כי כרגיל אינך מבין

trilliane

Well-known member
מנהל
לא, אני יודעת מה כתבתי; אתה לא מבין, מה לעשות. הרמתי ידיים.

דיברגנט חדש

Well-known member
את חושבת שאת יודעת וזה ההבדל הגדול

איך אסף גרניט תמיד אומר, חוסר מקצועיות
וזה ברור שבלשנית לא יכולה להבין בנושאים כאלו.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא, אני יודעת שאני יודעת, כי אני נסמכת על מומחים אמיתיים

שלמדו והשתלמו ועובדים בתחום הרלוונטי. אתה נסמך על ד"ר לתקשורת בענייני רפואה... אולי באמת תשאל את אסף גרניט מה הוא חושב על חיסונים, זה רלוונטי באותה המידה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אחרים לא צריכים להגיד עליי דבר, אני לא הנושא כאן.

לא טענתי שום דבר בשמי והבאתי סימוכין לדבריי מפי מומחים בתחום. אתה, לעומת זאת, מסתמך על עיתונאית.

trilliane

Well-known member
מנהל
בדיוק, כי אני לא הנושא, ואני לא מתיימרת להיות מומחית לנושא

לכן אני מקשיבה למומחים לרפואה בתחום הרפואה.
אתה בוחר להקשיב לעיתונאית.
&nbsp
שמחה שאנחנו מסכימים סוף סוף

KallaGLP

New member
ומה עם כל מחלות המין האחרות?

ומה עם הריון לא רצוי? (ואל תגיד לי שהאישה צריכה לקחת גלולות, אתה הרי מתנגד להכנסת חומרים לא בריאים לגוף).
גם בהנחה שיש חיסון ספציפי שאכן לא טוב, זה לא אומר:
א. שזו סיבה לעשות ברית מילה - יש אמצעים אחרים למניעה, שגם בטוחים יותר וגם אינם כרוכים בשום סיכון.
ב. שלא קיים או שלא צריך לפתח חיסון שהוא כן טוב ושבכל מקרה יהיה הרבה יותר יעיל מברית מילה.
ג. שברית מילה היא שיטת מניעה בטוחה ומספקת, שאפשר לסמוך עליה ושמבטיחה אי הידבקות במחלה
ד. שאין עוד אלף סיבות נוספות ולא פחות חשובות להשתמש בקונדום גם למי שעבר ברית מילה.
ה. שגם בברית מילה אין סיכונים, תופעות לוואי וכו'.
ו. שתינוקות מקיימים יחסי מין - מי שמגיע לגיל שבו הוא מספיק בוגר כדי לקיים יחסי מין, שיחליט עבור עצמו אם הוא מוכן להסתפק בהגנה של ברית מילה ולעשות כזו לעצמו או שהוא מעדיף להשתמש בשיטות אחרות שגם בטוחות ויעילות יותר, כמו קונדום. הוא יכול להחליט שהוא רוצה גם וגם או רק אחד מהם או כלום - אבל זו תהיה ההחלטה שלו.
ולסיכום:
כריתת איברים אינה פתרון למניעת מחלה פוטנציאלית באיברים בריאים לחלוטין!
כריתת איברים אינה פתרון למניעת מחלה פוטנציאלית באיברים בריאים לחלוטין! כריתת איברים אינה פתרון למניעת מחלה פוטנציאלית באיברים בריאים לחלוטין! כריתת איברים אינה פתרון למניעת מחלה פוטנציאלית באיברים בריאים לחלוטין! כריתת איברים אינה פתרון למניעת מחלה פוטנציאלית באיברים בריאים לחלוטין! כריתת איברים אינה פתרון למניעת מחלה פוטנציאלית באיברים בריאים לחלוטין! כריתת איברים אינה פתרון למניעת מחלה פוטנציאלית באיברים בריאים לחלוטין! כריתת איברים אינה פתרון למניעת מחלה פוטנציאלית באיברים בריאים לחלוטין!

דיברגנט חדש

Well-known member
אם תכתבי את זה מס' פעמים, זה לא יהפוך את זה לנכון

ככה בדיוק עובדת השטיפת מוח שעושים לכם, אך מה לעשות, יש אנשים חושבים ורואים את כל התמונה המרחבית.

KallaGLP

New member
בינתיים שטוף המוח היחיד פה הוא אתה.

לא הבאת אף טיעון ענייני או הוכחה שסותרת את העובדה שברית מילה אינה מונעת הריון לא רצוי או המוני סוגים של מחלות מין אחרות. או שאולי אתה חושב שאם יש לך ברית מילה, אפשר לקיים מין בטוח בלי קונדום? אם זה המצב, אתה (ובנות הזוג שלך) בצרות הרבה יותר גדולות ממה שחשבתי.

דיברגנט חדש

Well-known member
היא לא אמורה למנוע הריון

כמו כן, גם לא התיימרתי לכתוב שהיא מונעת מחלות מין, אלא כתבתי שהיא מפחיתה.

KallaGLP

New member
אז גם אתה בעצמך מודה שממילא צריך

להשתמש בקונדום בשביל אלף הגנות שונות, אז מה הפואנטה?

למעלה