מחר ההחזרה ואני רוצה להתלבט

מירבי*

New member
מחר ההחזרה ואני רוצה להתלבט

איתכן. בבית החולים שבו אני עוברת את הטיפולים (אסף הרופא), לא נהוג להכניס את הבעל לחדר שבו מתבצעת ההחזרה, אני מדברת על מקרים של IVF רגיל, לא פונדקאות. אני לא יודעת מה המדיניות לגבי החזרה לפונדקאית, הייתי מאוד רוצה להיות איתה ברגע החשוב והמרגש הזה, לא הייתי רוצה להפעיל על הרופא שלי לחץ בעניין הזה, אם אילו החוקים בבית החולים מי אני שאשנה אותם, מה דעתכן? מירבי*

אושרתת

New member
תתעקשי על זה!!! תסבירי להם כמה

חשוב לך להיות חלק מהעניין, כאילו שאת שוכבת שם. אני כמעט בטוחה שיסיכמו לך. אני מטופלת בשרון ושם לא נותנים לבעלים להכנס אבל שמעתי על מישהי בפוריות שהיא התעקשה וכן נתנו לבעלה להכנס לחדר. אז במקרה שלך,,,קל וחומר שיתנו אם תתעקשי. ושרק יהיה בהצלחה

א י נ ס

New member
מירבי תנסי לדבר עם האחיות

או עם כל רופא שאת מרגישה שיש לך כימיה איתו. את צודקת שאת רוצה להיות במעמד המרגש, וגם לה אני מאמינה, שזה יעשה רק טוב. בהצלחה רבה אינס

אולה *

New member
מירבי!

אני מטופלת באיכילוב, ובעלי תמיד איתי בהחזרה (חוץ מפעם אחת כאשר הוא איחר
). אני הייתי מתעקשת להיות בחדר, היא זה בעצם ההחזרה שלך. כמה אתם מחזירים? בהצלחה גדולה גדולה! אולה.

מירבי מה זאת אומרת הבעל בהחזרה

אני דיברתי עם הזוג כלומר עם האישה שהיא תהיה איתי בכל השלבים אבל אני חושבת שאני לא ארגיש בנוח שאני ישב שם על הכסא שהבעל שלה יהיה באותו חדר ...סליחה זה קצת אנטימי הרגע הזה אני חושבת. עד פה הכל בכייף אבל ישנם רגעי שפשוט לא נראה לי מקובל כל כך ואני שמחה שהחוזה מגן עליינו הפונדקאיות לגבי חדירה לפרטיות שאנו מוגנות ויכולות להחליט לפי הרגשתיינו. דרדסית

נונה33

New member
יווווווו!!!! נו מה יהיה!!!דרדסית!!!

תקראי לאט יותר את ההודעה של מירבי, אני מקווה שתביני1!!!!!!!!!! היא כתבה שהיא רוצה להיכנס עם הפונדקאית להחזרה, לא בעלה!!!! הבנת הנקרא!!!! נונהההההה שתוהה מה יהיהההההההה

אני לא רוצה שתדברי אלי נונה33!!!!

כבר מזמן לא מתיחסת אליך אל תתיחסי למה שאני רושמת רשמתי למירב לא לך . ותגישה שלך אלי תשמרי לעצמך בבקשה...הבנת הנקרא מה את חושבת לך ... תתעלמי ממני בבקשה!!!!!!!!!

נמשושה

New member
../images/Emo53.gif אני משתי..בתחתו..

דורדוס, !!!!!!!!TAKE IT EASY (זה בעברית משהו כמו תרגעי). פשוט תקראי היטב את ההודעות לפני שאת רצה לענות, ותשתדלי להבין.

תגידו מה יהיה הסוף לא תרדו ממני

אני לא צריכה תרגומים ממך נמשושה אני מבינה יפה מאוד אנגלית.. וגם את תשתדלי לא להתיחס אלי לא מעונינת לשוחח איתך תודה

צורית1

New member
מירבי - בהצלחה, בהצלחה, בהצלחה ../images/Emo24.gif

היי, אז קודם כל - כל ההצלחה ושיהיו לשתיכן (בעיקר לך) שבועיים רגועים ונעימים. שנית, אני חושבת שזו זכותך המלאה, ייתכן ובאסף הרופא לא בוצעו עדיין הרבה טיפולי במסגרת פונדקאות ולכן כדאי לבקש מהם ולהסביר להם, למענך ולמען הבאות אחריך. ספרי לנו איך ומה היה בהמשך ובהצלחה גם לפונדקאית שלכם. צורית.

נונה33

New member
היי מירבי חמודה!!!!!!!!../images/Emo24.gif

נראה לי שזה מסטטטט!!!! מה כבר אכפת להם אם תהיי איתה בהחזרה??????. נראה לי גם בשבילה זה עדיףףףףף!!1 אולי היא תרגיש בטוחה יותר!!1 נראה לי שאת בדרכך המיוחדת והנעימה תצליחי לשכנע את הרופא שלך!!! בהצלחה ענקית לכם!!!! רק מחשבות טובות!!! נונהההההההה מחבקת אוהבת ומעריכה!!!!!!!!

קודם כל נונה איתך לא דברתי ! שנית

מירבי לגבי עניין הבדיקה אני בטוחה שאם אותה פונדקאית מרגישה כמוני שאני יודעת שכל בדיקה או שלב שיהיה בהריון אני ישתף את האשה אם הילד אז אין זכות לבית החולים לשלול ממך אם היא מסכימה. דרדסית

נמשושה

New member
אם עוד תספיקי לקרוא...

אצלנו לא היה ויכוח. אני חושבת שאפילו הרופא רצה שאני אכנס כדי שאהיה גורם מרגיע... (לא שזה עזר, בהיסטריה שלה הוא כמעט החזיר את העוברים לתוך הרגל שלו), אבל בהחלט כדאי שתהיי-זכותך המלאה. ואם לא יתנו לך-עוד יהיו הרבה הזדמנויות יותר מרגשות שתעברו יחד!!!!

למעלה