מחר סקירת מערכות.. רק דברים טובים!

אטלאנטה

New member
מחר סקירת מערכות.. רק דברים טובים!

אוקי, מחר יש לי סקירת מערכות מאוחרת, ואני חושבת שזאת סיבה טובה לשמוח, אני בשום פנים ואופן לא הולכת לשם בלחץ - מצב רוח רע - פחדים, לא כי אי אפשר למצוא אותם, אלא כי פשוט ככה החלטתי...אני הולכת לשם כמו בת 20 ועוד קצת, עם עינים עגולות ותמימות שכולה נרגשת לראות עוד תמונות של הילדה שלה. לא מחכה לבשורות רעות, כי אין! קפיש? בנות יקרות, אחיות לנשק, ריעות לצרות, וחברות לשמחות... אנא, אני חושבת שזאת סיבה טובה לפתוח שירשור שמח!! בלי אף סליחה מאף אחד, יום אחד בלי בלי נשמות של מתים,משהו מהחיים...ורק דברים טובים להגיד על עצמנו!! אני מבקשת אותכן לצייד אותי לדרך הארוכה (בייביסטר לילדים, טיסה אחת,עוד נסיעה, ושוב חוזר חלילה עד מחר בלילה...) בסיפורים טובים שאתן מככבות בהן... המון אהבה....

Tנקר בל

New member
בהצלחה לך אטלאנטה הנהדרת!

כל הכבוד על הגישה החיובית! אין לי כרגע סיפור, אבל כשאני אחשוב על משהו אני אוסיף.

ענתש

New member
בהצלחה לך אטלנטה המקסימה.

רוצה סיפור טוב ? אז הנה (סיפור אמיתי שקרה לי לפני כמעט שנה): המון שנים יש לי "אמונה טפלה" כזו שמי שעושה מעשים טובים קורים לו דברים טובים. במסגרת האמונה הזו אני משתדלת לעשות מעשה טוב לפחות פעם ביום. לפעמים זה לתת כסף לקבצן בצומת ולפעמים זה להציע לאישה עם הדברים בידיים לעקוף אותי בסופר ולפעמים זה לתת למישהו להשתלב בצומת למרות שהזכות שלי ועוד... אז יום אחד נסעתי (לא זוכרת לאן) למרכז ת"א והגעתי לכניסה לחניון. החניון היה מאד עמוס, מאד מאד. אני הגעתי מנתיב שנסע ישר לתוך החניון וממש ליד הכניסה היה נתיב שהגיע משמאל ושם עמד ג'יפ שחיכה בסבלנות רבה להשתלב בתור ולהכנס לחניה. היולפני בערך 10 מכוניות וכולן נכנסו לפניו (זכות קדימה שלהן) אז אני עצרתי וסימנתי לו עם היד שיכנס. הוא נכנס לחניון ואני אחריו. אני מוציה 15 ש"ח ומתכוונת לשלם והשוער אומר לי "לא צריך". אני שואלת (שאלות קיטבג) "מה ?" והוא "לא צריך, זה שלפנייך שילם עלייך". מייד נסעתי פנימה וחיפשתי את הג'יפ כדי להודות לו - אבל הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה ! 5 סיבובים עשיתי בחניון ולא מצאתי את הג'יפ. חושבת שזה היה אליהו הנביא ? אולי מישהו שבא לאותת לי לא להתייאש, שבכל זאת יש שכר למי שטוב ? לא יודעת... אבל מחר אני אשתדל לעשות מעשה טוב אחד לכבודך.

2קשת

New member
אטלאנטה בהצלחה! וסיפור...

היום בבוקר קמתי עצובה. החלטתי ללכת לבד להליכה בפארק כי זה בד"כ מצליח לעודד אותי. אחרי סיבוב אחד עם קצת דמעות התחלתי להתעודד וללכת מהר יותר ופתאום איש אחד שהלך מולי עצר אותי ואמר לי: "כל הכבוד! חודש רביעי?" אמרתי "שישי". והוא אמר "איזה יופי, איזה בטן קטנה, בטח זה בן. כל הכבוד על הרוח הספורטיבית ושיהיה לך המון בהצלחה!" האיש הזה כל כך שימח אותי ואחר כך המשכתי ללכת עוד סיבוב וכל הדרך שרתי "שלח לי מלאך" של משינה... והמשך היום כבר היה הרבה יותר שמח. מאחלת לך נסיעה טובה וקלה ושהגישה המדהימה שלך תזמן לך רק דברים טובים!

7נתי7

New member
בהצלחה בבדיקה,תהני ממנה

אין לי סיפור כרגע אך מחזיקה לך אצבעות ואין ספק שהגישה החיובית במקום ותביא לבדיקה נפלאה. נשמות מתות?צל שחור?אין בבית ספרנו יותר כשהולכים לבדיקות!!! בהצלחה נתי

happy

New member
קודם כל בהצלחה בבדיקה

אין לי סיפור כרגע אבל אני בטוחה שיהיה לי אני אכתוב לך. אני מחזיקה אצבעות ובטוחה שהכל הכל יהיה בסדר תעדכני אותנו

רונה 4

New member
אטלאנטה - המון הצלחה בבדיקה ../images/Emo13.gif

רק בשורות טובות כמובן! וכל הכבוד על הגישה המרעננת.

מחזיקה אצבעות לחדשות טובות

את הסיפור האופטימי שלי שומרת לפינת "דברים טובים שקרו לי השבוע" Sorry

מחזיקה לך אצבעות../images/Emo57.gif

כל הכבוד על הגישה שלך אני מורידה לך את הכובע!! אם יש לך פטנט אני אשמח אם תלמדי אותי כי אני מאז האבדן שלי מרגישה שכבר אין לי שליטה על החיים שלי (ואני מהטיפוסים שתמיד בודקים את הכל עד לדקויות רק להיות בטוח ולהרגיש בשליטה; אם היתה לי אפשרות לקבל תעודת ביטוח על כל צעד בחיים, הייתי ישר משלמת את מה שצריך, הכל רק להרגיש שאני שולטת על חיי ועל המה שקורה בחיים שלי...) בכל אופן שיהיה לך בהצלחה ותעדכני אותנו...

מחזיקה לך אצבעות../images/Emo57.gif

כל הכבוד על הגישה שלך אני מורידה לך את הכובע!! אם יש לך פטנט אני אשמח אם תלמדי אותי כי אני מאז האבדן שלי מרגישה שכבר אין לי שליטה על החיים שלי (ואני מהטיפוסים שתמיד בודקים את הכל עד לדקויות רק להיות בטוח ולהרגיש בשליטה; אם היתה לי אפשרות לקבל תעודת ביטוח על כל צעד בחיים, הייתי ישר משלמת את מה שצריך, הכל רק להרגיש שאני שולטת על חיי ועל המה שקורה בחיים שלי...) בכל אופן שיהיה לך בהצלחה ותעדכני אותנו...

למעלה