מחר - שוק החלפות בת"א (קיבלתי במייל)

דנטל

New member
מחר - שוק החלפות בת"א (קיבלתי במייל)

רבותיי: תראו כמה אקולוגי ונפלא! מחר יערך שוק החלפות באוירה טובה. העמיסו את הפיצ'פקס ובואו בהמוניכם. ככל שיהיו יותר שווקים כאלו - זה יהיה יותר ידידותי לסביבה שלנו. שווה ביותר ושווה לעודד את התופעה. זבל של אחד הוא זהב של אחר. נקווה לראותכם. מחר- יום שישי - שוק החלפות בקריית ספר בתל-אביב!!! סמוך לצומת הרחובות יהודה הלוי ולינקולן (שהוא ההמשך של שיינקין). הכניסה מרחוב עמרם גאון. ביום שישי, 20/03/09, בשעה 14:00 הפעם, סוף השבוע הלפני אחרון של מרץ, בסימן שוק החלפות אביבי. אוטוטו פסח, העונות (גם האופנה) מתחלפות, השרוולים מתקצרים, ולכן: אווררו את הארונות והמגירות, והביאו לפארק את שאין לכם בו צורך. בגדים, צעצועים, ספרים ומוזיקה, וכל העולה על דעתכם. כל הנותר ייתרם לצדקה. אם ירצה השם ומזג האויר, ינוגנו אלתורי ג'אז וגרוב באדיבות יואב ברק וחברים. יואב ברק - קונטרה בס. אלון צלקין - תופים. יואב רונת - גיטרה. הפארק בקריית ספר קיים - בואו להשתמש בו. אלון אלירן מגדל עץ בעיר ביאליק 23, תל אביב 03-525-4196 רק אם אין ברירה: 054-228-6173

דנטל

New member
מסיבת החלפות ב- 4/4 בת"א (קיבלתי במייל)

הזמנה למסיבת החלפות אביבית בגינה הקהילתית בשבת ה- 4/4 מ- 11:00-14:00 ****בשטח מאחורי רח' רפידים 12 מעוז-אביב, ת"א**** כל ההכנסות קודש לגינה הקהילתית האקולוגית שבשכונה. בתכנית: 1. מסיבת החלפות עונתית - הזדמנות אחרונה לפני פסח... מנקים ארונות ומביאים כל דבר מיותר וראוי לשימוש(!) אשר ברשותכם - לוקחים הביתה דברים יפים וטובים שאחרים הביאו למסירה. העיקרון - לא מוכרים פריטים בכסף. גם מי שאין לו מה למסור - בטח ימצא משהו נחמד לאמץ. 2. מכירת עוגות ביתיות (דרושים מתנדבים להכנה). כל ההכנסות קודש למימון פעילות הגינה הקהילתית. דמי כניסה - 10 ש"ח למבוגר. אנא הביאו מחצלות לישיבה ופריסת החפצים. מה שלא ילקח במסיבה - ימסר לנזקקים. מוזמנים להפיץ בין מכריכם, כולם כולם מוזמנים. להתראות!!! להוראות הגעה ושאלות נוספות: 054-4697571 חדוה

דנטל

New member
יריד יד שניה במתנ"ס נחל שורק

http://www.agora.co.il/toGet.asp?searchType=searchById&src=dailyDigest&dealType=2&iseek=154369 לקראת פסח יערך בעז"ה יריד יד שניה במתנ"ס נחל שורק (בארגון הנוער). כל מי שברשותו חפצים כלשהם במצב טוב וראוי לשימוש (לא בגדים) ויש לו דרך להעביר את החפצים ליד בנימין או גבעתיים (או לאיזורים הקרובים), נא לפנות אל: שמרית - 052-8561219 [email protected] (דוג' לחפצים: ספרים, מכשירי חשמל תקינים, ריהוט במצב טוב, מוצרי נוי וצעצועים במצב טוב וכו') תודה רבה!

דנטל

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

תודה אבל שם רק מוסרים חפצים

או מקבלים חפצים בחינם. אני רוצה להחליף פריט תמורת פריט שם לא עושים את זה. תודה

bluebar

New member
אני פירסמתי בWINWIN וביד 2

אני פירסמתי בWINWIN וביד 2 וציינתי שאני מעוניינת בהחלפה

נושי 11

New member