מחשבה אחת חיובית ליום

מחשבה אחת חיובית ליום ../images/Emo141.gif ../images/Emo42.gif

כתבו מחשבה אחת טובה שעוזרת לכן להעביר את היום עם חיוך. (כותבת ועפה לעבודה, אכנס יסודי יותר בהמשך היום, והמחשבה על זה, עושה לי טוב
)

מירב8

New member
הדרך קצת קשה אבל הסוף מתוק מדבש

יום טוב, רגוע ואופטימי לכולנו

לשמוח במקום לפחד

מה מנע ממני את ההריון ומה עיכב את בואו? נראה לי הפחד. בגלל כל הסיכונים שלי פחדתי לקפוץ למים. אח"כ ששוער שאיני מבייצת פחדתי מאיקקלומין, כי זה "טיפול". פחדתי ופחדתי... די לפחד! מה שיקרה יקרה. אסור לעצור את החיים, צריך לשמוח ולהודות לגורל כל יום שמחזיק אותנו בהריון התקין למרות הכל. אז יש זריקה מסכנה של קלקסן ויש סיכון אחד ל... מום בגלל הדפלפט ועוד סיכון של אחד ל... לגושה ועוד ועוד... אבל אין דימום, ואין כאב, ובUS לפני יומיים הוא קפץ ורקד והתהפך ונראה כזה בובי ואפילו הגניקולוג שלי אומר שאין ממה להיות היסטרי כי הכל נראה טוב. אז יאלה לשמוח! יש יותר הריונות תקינים מלא תקינים. וגם אם יש לנו כותרת "הריון בסיכון" אך כל הריון למעשה נמצא באיזשהו סיכון ולאף אחד אין פוליסטת ביטוח שהריונו תקין ב100%. אגב, נולדתי ילדה שמנמונת וחמודונת ובריאה לחלוטין ועברתי בחיים את מה שעברתי... ולמרות זאת אני כאן

שכל עכבה לטובה

שמה שצריך לקרות צריך לקרות ולא לקחת את באופן קשה. המשפטים האלה החזיקו אותי ברגעים די קשים בחיים שלי. וגם עכשיו שנורא קשה לי עם זה שלא עשיתי אתמול "ס אני מקוה שזה לטובה ביום ראשון

27חומד

New member
בזמן השמירה שלי זו היתה המחשבה

שליוותה אותי: כל יום שהיא בפנים זה רווח נקי. כל השכיבה הזו שוה את זה.

למעלה