מחשבה של מובטלת...

מחשבה של מובטלת...

תוך כדי עיון ברשימת המועמדים של שתי הקבוצות שהתמודדו לועד, ובעוד הזדמנויות, אני נפעמת לגלות עד כמה הישוב שלנו משופע באנשים במשרות בכירות. בתור מי שלא מצליחה למצא כבר שנתיים עבודה חשבתי על אפשרות של "עניי עירך קודמים". היום כשכהכבוד כבר מזמן הפסיק להוות שיקול, אני מעיזה להעלות את האפשרות שמי ששפר מזלו ויש לו עבודה, ינסה קצת לדאוג לאלו שלא. אולי אפשר להוסיף איזה לוח מודעות שבו כל מי ששומע במקום עבודתו על משרות פנויות, יספר לנו ואם אפשר לעזור לנו להכנס לראש הרשימה, מה טוב... ודי לחכימא ברמיזה. יום טוב לכולם.

לארי

New member
גל,רעיון מצויין! ../images/Emo45.gif, אני חושב שהע

שהעלית כאן נקודה חשובה. הוספתי לוח חדש שנקרא: "משרות פנויות במקומות העבודה של תושבי הישוב" ואני מקווה שיתמלא במהרה. ההודעה גם תיכנס ל"טאגליינס" (שורת ההודעות שרצה למעלה). הלוח נמצא בלוחות הפורום, כאן.
לכולנו.

ronpel

New member
עבודה

גל שלום אכן רעיון מצוין. אני מציע שתכניסי הודעה וגם בלוח תאור התפקיד או רקע שיאפשר לשאר לעזור. לצערי אכן הבעיה הולכת וגוברת בישוב בזמן האחרון . לגבי הכבלים - אני מאמין שהגענו לשלב הנכון בישוב בו אנו יכולים להתארגן כקבוצת כוח צרכנית במספר תחומים. אני מקדם כרגע מספר יוזמות בנושא: חיבור רשת אלחוטית בין בתי התושבים שתאפשר שיחות חינם בין הבתים וחיבור איטרנט מהיר בעלות זולה בהרבה . ביום ה הקרוב ( ישיבת וועד - מוזמנת להשקיף) תוצג הצעה של אמיר שלו לקבלת הנחה קבוצתית בביטוחים רכב+ דירה במידה ונתארגן מספר גדול של תושבים. דבר דומה ניתן לעשות בנושא הכבלים - בוצע כבר ברעות - חיבור כללי לישוב בעלות נמוכה יותר. כדי להצליח להרים נושאים אלו דרוש גיוס תושבים . כדי לעמוד במשימה צריך להקים צוות גיוס/ שווק שיעבור ויחתים . כאשר נקים הצוות אשמח אם תצטרפי. בברכה רונן פלג

הי רונן

אשתדל לעזור ככל יכולתי, אם כי תצטרכו לעשות את זה מהר. מתישהוא בינואר אנו אמורה ללדת. (אם אין עבודה לפחות נעשה ילדים) לכן גם אופציית עבודה כרגע קצת לא רלוונטית בשבילי (אלא אם מישהו צריך עבודות מחשב מהבית Word/Excel/Powerpoint) אבל אני מקווה שאחרים יפיקו מהאתר תועלת. בעוד כמה חודשים אני אשמח לחזור לשוק העבודה. ביום חמישי אני לומדת וחוזרת לישוב בסביבות עשר בלילה, יש טעם לקפוץ למזכירות בשעה זאת? בהצלחה בתפקידך החדש.

ronpel

New member
במזל

גל תודה על הברכות. הישיבה מתחילה ב21:00 ונמשכת עד 24:00 . לפחות את עוסקת בלהגדיל את תקציב הישוב בצורה הבטוחה ביותר ( הגדלת מספר התושבים). בהצלחה רונן

עבודה

יש אפשרות לעבוד כמורה מחליפה, גננת מחליפה או סייעת מחליפה התשלום לא בשמיים אבל אפשר לעבוד גם בהריון הדרישות הן שתיים עשרה שנות לימוד ויש תמיד עבודה. בהצלחה סיגל

פרסום בעלון

אני מעוניינת לפרסם את בקשתך והתגובות אליה לעלון הישוב המתפרסם בתחילת ינואר. מקווה שאין התנגדות לנוגעים בדבר

לוח עבודה

אני מסכימה עם כל מילה שלך, גל, אני לא יודעת עד כמה זה אפשרי כי משהותי בבית אני נחשפת לעוד ועוד "מצטרפים" ליושבי הבית. נירה

למעלה