מחשבות על עונה 6

מחשבות על עונה 6

רוצים לזרוק קצת השערות ורעיונות למה יהיה בעונה הבאה
מה הייתם רוצים שיקרה, מה נראה לכם שעל בטוח יהיה, מה כן ומה לא וכו'.

ניר4819

New member
דבר אחד שלא הייתי רוצה שיקרה, אבל נראה לי שכן

זה תחרות בין דון לפגי על תקציב. כשפגי מנצחת. זה יהיה אגב היום שבו אני מפסיק לצפות בסדרה. כי כמה שאני מחבב את פגי והכל, דון הוא דון ואתם יודעים מה היחס שלי כלפיו.

אתה הורס אותי עם ה

"אני אפסיק לצפות בסדרה"

אני מבינה שאתה לוקח אותה קשה אבל עדיין.
נראה לי גם שאם כן יקרה כזה דבר, זה רק יהיה מקפצה לדון בשביל לדחוף את עצמו קדימה עוד יותר. לא?
קשה לי להאמין שתהיה סיטואציה כזאת שאחריה דון יתפטר, יתלה את הכובע ויעזוב את עולם הפרסום.
זאת בסך הכל תהיה סטירה בלחי שתעורר אותו. והיו כבר לא מעט כאלה לאורך הסדרה.

ניר4819

New member
אני לא מסכים איתך, ואגיד לך למה

פגי היא התלמידה של דון והוא המנטור שלה. והיום שבו התלמיד עולה על המורה הוא היום שבו המורה יודע שהגיע הזמן לפרוש. זה מוטיב קולנועי קלאסי, בעיקר בסרטי ספורט למיניהם אבל לא רק. ולכן, אני חושב שאם היא תצליח להשיג תקציב שגם דון מתחרה עליו, הוא יקום ויפרוש. ובאותה הזדמנות אולי גם ידפוק כדור בראשו (אני לא יודע למה, אני תמיד מדמיין את המשבר שישבור את דון סופית ויוביל אותו להתאבדות. הוא תמיד נראה לי כמהלך על הקצה בהקשר הזה). אם הוא לא יפרוש, לכל הפחות, מתיו ווינר יעבור פה לדעתי על איזה חוק לא כתוב של הקולנוע/טלביזיה.

ולגבי ה"אני אפסיק לצפות בסדרה", אני אולי מגזים, אבל הנקודה היא שזה יכאב לי מאד. באופן כמעט אישי, בחיי. את הרי יודעת מה היחס שלי לדון... הרבה יותר מסתם דמות טלביזיונית עבורי.

אני לא מצליחה לראות את הסדרה

מחזיקה בלי דון עובד במשרד פרסום כלשהו.
כל הסדרה היא על זה. אז אם כן יקרה כזה מצב כמו שאתה מתאר הוא נשמע יותר כסיפור של סוף סדרה בכל מקרה ולא של משהו באמצע.
להחזיק עונה שלמה או יותר עם דון לא עובד לא נשמע לי כמו משהו שיחזיק.
אז לא נראה לי שיש לך מה לדאוג בכל מקרה.

למרות שכמובן עם מתיו ווינר אי אפשר לדעת.

lollapalooza

New member
יש מצב שזה יקרה.

לא יודעת אם פגי תנצח, אבל יהיה שם איזה דו קרב.
והיחס שלך לדון קצת לא בריא, הייתי אומרת.

ניר4819

New member
הרבה אומרים לי את זה...

אני כנראה עובר איזה קטע גיל התבגרותי כרגע - מעולם לא היה לי מודל הערצה כמו זמרים או שחקנים, בצעירותי. ודון, כמו שאמרתי הרבה פעמים, הוא פשוט כל מה שהייתי מאחל לעצמי ועוד קצת - לפחות במעטפת החיצונית של הדברים. אז כן, אני יודע שהוא דמות טלביזיונית ולא אדם אמיתי, אבל הוא כל כך... דון חחחח. אידיאל הגבריות המושלמת, במעטפת החיצונית שלו, לפחות עבורי.

רות מלר

New member
אני רק שאלה

האם יש אתר באינטרנט דרכו אפשר לצפות בסידרה?

תודה

lollapalooza

New member
אני רוצה לראות

את סאלי דופקת איזה מרד נעורים. בעונה החמישית היה הרבה דגש על פער הדורות ואני חושבת שזה יגיע לפיצוץ בשלב מסוים. מקווה שזה יקרה דרכה.

אני רוצה שיתנו למייקל קצת יותר זמן מסך. הדמות שלו ממש מעניינת אבל בקושי התעסקו בה.
נורא רציתי שג'ואן ורוג'ר יחזרו, אבל אחרי איך שהוא התנהג בכל עניין היגואר, אני מקווה בשבילה שהיא לא תעשה את זה.

ואני מקווה שדון יישאר עם מייגן. אני אוהבת את מייגן והם זוג מוצלח.

black scar1

New member
אני מאוד איתך בקטע של מייקל

הלוואי שיראו יותר ממנו, הוא דמות כ"כ מרתקת, וכרגע אחד הדמויות האהובות עלי בסדרה כרגע. היה עוד איזה רגע שקיוויתי שיהיה רומן בינו לבין פגי, עד כמה שזה נשמע הזוי, זה היה נראה לי יכול להיות ממש מעניין.
הוא ללא ספק פיספוס ענק העונה שלא הראו אותו מספיק וחבל מאוד.

לגבי סאלי זו מחשבה מעניינת ואשמח לראות התפתחות כזאת.

לגבי שאר הדברים- לא אכפת לי לכאן או לכאן. מרוג'ר וג'יין ממש לא אכפת לי. אני האמת גם מעדיפה שהם לא יהיו ביחד, כי זה סתם צפוי וכו', ובלי קשר אני לא מבינה את המשיכה לרוג'ר- גברים עשירים מזקנים ממש לא עושים לי את זה. וחוץ מזה שממש לא אהבתי את היחס שלו אליה עוד בעונות הראשון שהיה להם רומן. העובדה שהוא רוב הזמן התייחס אליה כאובייקט מין. זכורה לי סצנה שבה היא נמצאת במשרד שלו באחת העונות הראשונות, וכשהיא יוצאת אז הוא מעיר איזה הערה על התחת שלה. לא יודעת, תקראו לי כבדה, מגעיל אותי שגברים מדברים ככה. אתם יכולים להגיד שזו התקופה, אבל עובדה שדון לא מדבר ככה, ונראה לי שלעולם לא העיר הערה סקסיסטית על בחורה בפניה או מאחורי גבה.

לגבי מייגן ודון- דווקא מעניין אותי מאוד לדעת מה יקרה בין שניהם, אבל אין לי ממש העדפה לכאן או לכאן. כלומר, שישארו או שיפרדו, זה לא מאוד משנה לי. מה שכן חשוב לי שלא משנה לאיזה כיוון זה יפנה, שיעשו את זה חכם אינטיליגנטי ומעניין ומנומק, כמו רוב המהלכים שנעשו במד מן עד היום.

למעלה