מחשבות פוסט יומולדת

מחשבות פוסט יומולדת

אתמול היתה לי יום הולדת. היום בעלי ואני מתחתנים (אנחנו מתחתנים כל שנה ב 19.9), מחר לבעלי יש יום הולדת. מאז שהבית שלנו התמלא, נדיר שיש לי זמן לעצמי, ולקראת יום ההולדת הזה (ה 37, אגב), התכוננתי להמשיך בשיגרה שלי שבה המאוויים שלי, רוב הזמן לא מקבלים מקום או קול. אבל הופתעתי, הופתעתי לקבל יום של אהבה, בעיקר מהמשפחה שלי. איכשהוא קרה, שיש לי יום הולדת של נוסטלגיה, של זכרונות שמזמן לא עלו לי בראש. ואני שמה לב, איך שהזכרונות לוקחים אותי איתם, לרגע אחד, לתקופות שונות, רחוקות, בחיי. אני מרגישה הילינג שקורה לי, אהבה שנוחתת עלי, רכה כמו ענן, לא רק בזכות זה שאני במקום שלי, אלא גם בזכות זה שאני פתוחה לחוש בה. בחודשיים האחרונים, בעלי ואני הקמנו חנות בוטיק אנרגטית, שבה אנחנו מוכרים דברים כמו מטוטלות, קערות טיבטיות, וכדומה (חשבתי לשים פה לינק, אבל ההודעה הזו הרבה יותר חשובה לי מזה). כשהחנות הזו תצליח להפוך מקור הכנסה עיקרי במשפחה שלנו, אני יודעת שבשנה הבאה אני אהיה אפילו יותר מאושרת, עטופה, ונינוחה. בעיקר, בגלל שבניגוד לקליניקה ולמרכז הלימודים (שהוא "שלי"), החנות, היא משותפת לנו. אני מרגישה כל כך ברת מזל להיות איפה שאני, בדיוק פה, ולא הייתי מחליפה את ה"חבילה" שלי עם אף אחד, גם לא לרגע אחד. מתוך המקום המבורך שאני שורה בו היום, ואתמול, ומחר, אני מפזרת אבקת מזל פה על כל באי הפורום. משפחת הילינג אנרגטי יקרה מאוד מאוד, אני מאושרת להיות חלק מהקהילה שלנו. אני מאחלת לכם שלווה ואושר כזה לפחות, ואני יודעת שעוד נדבר עד אז אבל זה ניראה לי בדיוק הלך הרוח המתאים - שתהיה שנה פורה, שנה של לבלוב, שנה של נינוחות ושבעות רצון, שנה של התחלות חדשות והמשכים נעימים, לכולנו הלוואי אמן...
עומר

../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo49.gif אני מאחל לך...ולמשפחתך

את כל הטוב שמגיע לכם ואף יותר. שתהני מחייך ושתמשיכי להרגיש כמו שאת מרגשיה עכשיו.

Lagrangian

New member
מזל טוב ../images/Emo13.gif

וקחו קצת קטורת הוקרת תודה ממדיטצית הבוקר שלי..

ינוקא1

New member
מזל טוב ! ../images/Emo13.gif

הודעה שכיף לקרוא ! )כותב מהמילואים . . .(

למעלה