מחשבות שלי על me too

big ass blue

New member
כן ישימה מאוד.

ואני לא אוהב את מה שאתה אוהב על נשים ועל האופן שבו אתה מסלף נשים שעברו את מה שהן עברו... לרשום סיבות בשביל מה ובשביל איך, כדי לשפוך אור על הגבר המסכן.
אני מבין מה אתה עושה, וזה לא תורם לשום דבר אלא רק לאגו הגברי.

גאיה1323

New member
יש גברים שמתנדבים בהוסטלים ובמעונות

אבל אם אני הייתי חוסה לא הייתי רוצה שמישהו יתנדב במקום מגוריי כדי "ללמוד לקח"

ערימת הבלים

קראתי על חצי רגל מפני שאין לי כעת זמן להתייחס להררי הגבבה המשונים שלך
כשאחזור ואתפנה אבדוק אם אתה ראוי לתגובה
&nbsp

לא ברור איך ציפית להילקח ברצינות..זה ממש מביך

באמת מעורר רחמים,
ראשית תוציא את המילה להתנפל מהלכסיקון בהקשר הזה מאחר שמדובר פה על תוקפנים,
המינוח הזה לא לעניין ולא רלוונטי בהינתן שמבצעי העבירות = המתנפלים
אבל לצורך הדיון, נזרום..אין הצדקה "להתנפל" על אנס ומטרידן אחד בהנחה שטוענים כי רוב הגברים מטרידים ואנסים?

&nbsp
אין סוף סתירות, עיוותים, והתכחשויות, שבאמת אין טעם להפריך את המשך הטענות הלא שפויות, אנליזה מקושקשת שלא שווה תגובה
אינך ראויה להתיחסות רצינית ושורה תחתונה בכלל לא אכפת לי מה אתה כותב, או טוען
המלל עצמו הזוי ביותר,
וככל הנראה המטרה בדיון שלך היא נטו להתפלסף ולנתח סוגיה ועובדה פשוטה שאין הרבה מה לחפור בה, כפי שאתה מתעקש באובססיביות.

aaa123

Member
בעולם שבו רוב האנשים רוצחים גם לא יהיה צודק

לדעתי למצוא רוצח אחד ולהרוס לו את החיים.
&nbsp
אני לא מאמין שהרוב אנסים,ולכל היותר נכון יהיה לומר שרוב הגברים הטרידו (ובפרשנות רחבה אפשר להאשים כמעט כל אחד ,וגבר שרק הסתכל שניה על מישהי גם אפשר להאשים בהטרדה).

הזייה

זה בסדר לחיות באשליות. אבל זה לא פרקטי- ואותי אישית לא מעניין לדון על עולמות מפונטזים.
אז אם בא לך להתבצר בבועת הפנטזיה שלך, שיבושם לך.
אבל אל תהפוך את היוצרות. בעולם הלא-דמיוני, לאף רוצח לא "הורסים" את החיים.
&nbsp
וגם לא למטרידן, לאנס, או לזבל מגעיל שהסתכל עליך במבט חודר ומפשיט.
אז נא להתעורר מהחלום וחלאס להתקרבנות המתחסדת.
&nbsp
גועל נפש

Berethor

New member
זה מזכיר לי את הtrope שנקרא 'the women are safe with us'

"The tendency of movies to depict the villain's associated armies, tribes, barbarian hordes, and bands of mercenaries as being prone to raping the women of a town they're overrunning, while the armies, tribes, barbarian hordes, and mercs that are working for the hero are usually innocent of this particular atrocity."

"In modern times, it would preclude all audience sympathy to portray a heroic character as having a tolerance (or even worse, a taste) for forcing himself on captive women. A protagonist may have other character flaws; may plunder the enemy's gold, burn the enemy's crops, torch the enemy's buildings, or visit bordellos, but in most stories, there will be no rape or tolerance of it in his outfit. Rape will be forbidden, and malefactors will be dealt with."

"Movies that involve historical generals, chiefs, or warlords will generally treat it as a given that they didn't tolerate such things, unless such leaders are the villains of the work. Sometimes the all-too-common occurrence of officers who did disapprove being limited in their ability to control their men will be shown, since it still leaves the hero sympathetic."

"Although we'd never tolerate it from a hero, rape remains one of the many depraved types of behavior we may expect from a villain. Villains being villains, rape while pillaging will still be the order of the day when the evil enemy soldiers attack a village full of protagonists, and will be used to underline exactly how ruthless and vile The Enemy is. Individual mooks might be above this, but an army full of them... not so much."

http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TheWomenAreSafeWithUs

גאיה1323

New member
בדיוק יצא מאמר בנושא ותורגם להארץ

שקורה לme too ומהלכים דומים "מקרתיזם", שמשמעו הכפשת אדם במטרה לחסל את התקדמותו המקצועית או הפוליטית.
בדיוק אתמול קרן נויבך השכילה לכנס כמה אנשים לדבר על הנושא. (שתי עיתונאיות, מתרגם המאמר שהוא גם דוקטור למדעי הרוח ועוד פעיל אינטרנטי)
אמ;לק- יש מעט מאוד חשש שאכן תופעה כזו תתרחש.
https://www.kan.org.il/Radio/item.aspx?pid=21593
(להאזין מהשעה 1:00:00, זמן האזנה 20 דקות בקירוב)

aaa123

Member
לא רואה איך אני בדיוק מאזין לזה

אני רואה בלינק קרן נויבך עם סדר יום 28.1.2018 אבל לא רואה שום לינק להאזנה
&nbsp
אני רואה רשום "שתף" אבל אני לא חושב ש"שתף" אמורה להיות דרך להאזין.

גאיה1323

New member
אמורה להיות שם רשימת שמע

הקשבתי לזה באותו יום
עכשיו גם לי זה לא מופיע, כנראה יש להם באג
אשלח להם הודעה

למעלה