מחשב לביצועים

מחשב לביצועים

בהודעה הקודמת שכתבתי כאן, שאלתי אם אתם מכירים השוואות כלשהן בין מחוללי עומס למינהם. מאחר ולא קיבלתי תשובה, אני חוקר את הנושא עכשו (מבצע בדיקות עם כל הכלים שאני מצליח להשיג). בכל מקרה, השאלה שלי עכשו היא האם יש איזושהיא ספציפיקציה מומלצת לPC שעליו יהיה מחולל העומס? וברור לי שCPU חזק יותר ויותר זיכרון יעזרו. אני מחפש מידע יותר מפורט. אשמח גם לקבל הפניות למקורות מידע על הרשת (לא מצאתי בעצמי בינתיים משהו הולם).

erandd

New member
בדיוק בררתי את זה השבוע

קודם כל כמו שאמרת האינדיקטורים הכי חשובים הם CPU וRAM יחד עם זאת חשוב לשים לב לדברים הבאים: 1. אם אתה מריץ פרוסס של JAVA חשוב שתעשה ניטור על הפרוסס בנפרד עם PERFORMANCS MONITOR (תריץ בשורת הפקודה של השרת את הפקודה PERFMON). 2. אם זאת אפליקצית WEB תדאג שהCPU לא עובר 90%. מעל לכך נוצרים תורים ולא תראה את היכולות של המכונה בפועל 3. תבדוק עם פרוססור אחד ואז תעשה סקלביליות ל2 פרוססים מכיוון שתוכל להפריד תהליכים שונים למעבדים שונים 4. תוודא שהזכרון הוירטואלי לא עולה ללא ירידה תוך כדי ואחרי תהליך עומס עוד בהמשך

Rשף

New member
הערה

צוואר הבקבוק בבדיקות רשת הוא הרבה פעמים דרייבר הרשת והחומרה, כשהמצב מחמיר כשמדובר בשליחה של פאקטים (packets) רבים לעומת פאקטים גדולים, לכן הרבה פעמים הגדלת CPU או זכרון לא תועיל, ודווקא שיפור באיזור הרשת יעזור- כרטיס רשת ודרייבר משופרים, רשת מהירה יותר, SWITCH טוב יותר וכ"ו. מה אתה רוצה לדעת על הרשת ?

antidot

New member
אפשרות נוספת

כמובן שזה מאוד תלוי באפליקציה, אבל במידה ויש צורך בגישה מהירה לדיסק, הדיסק מתחיל להפוך לperformance hog די רציני. מצב אופטימלי עבור תחנה: SCSI320 15K RPM אם מדובר בתעבורת רשת, מומלץ מאוד מתגים מנוהלים שניתן לנטר אותם ולוודא שאין שגיאות ברמת הethernet

למעלה