מטבח בן 3 שנים

talnop

Member
היום רציתי להכניס דברים לארון מטבח וראיתי שיש "התפוצצות " של העץ. הוא מתפרק ואני חושש מקריסה.
בנוסף, יש מדף שהוא גם נראה מפוצץ
רגע לפני פניה לחברה, מה עלי לטעון? מה עלי לדרוש, מעבר להחלפה של הארון?
ואיך "להתגונן" מפני טענות שלהם של כביכול העמסתי משקל, מה שלא נכון, שכן מדף זה משמש אותי לסיר אחד וכלים חד פעמיים (כוסות תבניות וכדומה).

נערך לאחרונה ב:

dudi4321

Member
צלם שוב מרחוק יותר, לראות תמונה שלמה.
בינתים לא קיבלת תשובות כי קשה להבין מה שצילמת.

רשר

Well-known member
מנהל
מהצילום לא ניתן לראות בעיה או להבין מה בעצם קורה שם

talnop

Member
בתמונה העליונה, עם הדלת - מדובר על "רצפה" היחידה, תסתכל ליד הדלת, תראה שהעץ התפוצץ מהקנט.
בתמונה התחתונה, נראה שהעץ של המדף באיכות נמוכה מאוד- אציין שזה ארון אחסון והדבר היחידי שיוצא משם זו קופסת פלסטיק רכה כך שזה לא סביר שזה יגרם מהכנסה והוצאה

אני מתקשה להבין מהתמונה ומהתיאור במה בדיוק מדובר. אבל בתמונה נראה כאילו העניין הוא רק תזוזה של ציפוי חזית הריצפה. כלומר שההדבקה של הציפוי נחלשה, והציפוי זז מעט כלפי מעלה.
אם זה באמת העניין, אז זה רק קוסמטיקה. יתכן שהציפוי הוצמד עם דבק חם, ואם הארון במקום חמים, הדבק נחלש ואיפשר גלישה.

talnop

Member
בתמונה העליונה, עם הדלת - מדובר על "רצפה" היחידה, תסתכל ליד הדלת, תראה שהעץ התפוצץ מהקנט.
בתמונה התחתונה, נראה שהעץ של המדף באיכות נמוכה מאוד- אציין שזה ארון אחסון והדבר היחידי שיוצא משם זו קופסת פלסטיק רכה כך שזה לא סביר שזה יגרם מהכנסה והוצאה
אני מתקשה להבין מהתמונה ומהתיאור במה בדיוק מדובר. אבל בתמונה נראה כאילו העניין הוא רק תזוזה של ציפוי חזית הריצפה. כלומר שההדבקה של הציפוי נחלשה, והציפוי זז מעט כלפי מעלה.
אם זה באמת העניין, אז זה רק קוסמטיקה. יתכן שהציפוי הוצמד עם דבק חם, ואם הארון במקום חמים, הדבק נחלש ואיפשר גלישה.
הארון מעל המקרר.
ההוא זז כלפי מטה, כשלחצתי להבין מה מדובר, הוא היה "רך" יחסית ויכולתי ליישרו "אפס" אם רצפת היחידה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
קוראים לזה קנט ויש מצב שהפגימה היא רק בקנט. אולי דבר מה "התנגש" בו

talnop

Member
אז סתם הדבקה גרועה
על מנת לסדר את זה, מה צריך לעשות?
יש צורך לפרק את היחידה?
במידה וכן, זה לא יעשה לי נזק לשאר הארון? אותה יחידה מחוברת עם מחבר ליחידת הבילדאין, בנוסף, קשה לתמרן על מנת להוציא את היחידה, יש בסביבות 5 סמ בין התקרה ליחידה

רשר

Well-known member
מנהל
אולי תקרא ותפנים את מה שכתבו - לא רואים בצילומים שלך כל בעיה בגלל איכות, חדות, מראה כללי כדי להבין מה מראה כל פרט,

רשר

Well-known member
מנהל
מהצילום לא ברור אם הקנט עלה או המדף ירד, תבדוק בפינה כשהדלת במצב חצי פתוחה

רשר

Well-known member
מנהל
אם כך החיבור שלו לדופן הארון לא תקין
תיקון יכול להיות עם זוית פנימית ממתכת או פלסטיק וברגים למדף ולדופן,
אם המדף מגיע לקצה הארון והדופן עומד עליו אפשר עם ברגים מלמטה לתוך הדופן,
בכל מקרה היצרן לא יתקן כאחריות כי אכן נראה כמו משקל או לחץ יתר,
לכן תקן לבד בכמה דקות ותהנה מהמשך שרות נעים של הארון