מטען עודף בין הרגליים

רותי ב.

New member
מטען עודף בין הרגליים

כמו לפני כל יציאה בקטנוע, הוא חבש קסדה הכי תקנית, משקפי שמש, לקח רשיונות, ויצא לדרך. דרך אחת ראשית, והשאר דרכים צדדיות, נסיעה קצרה. השוטר שעצר אותו עמד בקצה הדרך הראשית, קצת לפני העיקול לאחת הדרכים הצדדיות. בדק רשיונות, הנהן שהכל בסדר, ואמר לו: `יש לך מטען עודף בין הרגליים`. `גם אתה נראה לא רע`, אמר לו הבחור, והתניע את הקטנוע. `אל תמהר להתניע, אני רושם לך דו``ח, עבירה על תקנה 27`, אמר השוטר. `מה פתאום דו``ח?`, שאל הבחור, כששם לב שלא להחמיא לו התכוון השוטר. אני תיכף פורק את הסחורה אצל אחת הגננות. `הבעיות הפרטיות שלך לא מעניינות אותי, וזה מסוכן, מטען עודף`, אמר השוטר, `אתה עלול להתהפך`. `חייבים דו``ח?, זו נסיעה קצרה`, השתדל הבחור`. `כן`, אמר השוטר, הגיש את הדו``ח לבחור. `סע לשלום, המפתחות בפנים…..` סוף סוף יש לי הוכחות על מטען עודף בין הרגליים, ועוד בכתב, חשב הבחור תוך כדי נסיעה, והתפוצץ מצחוק…. אורלי לא תאמין לי, הוא חשב, ועוד פרצי צחוק מתגלגלים ומרעידים אותו… נוסע וצוחק, צוחק ונוסע. קצת שמיניות, קצת קרטועים. הגיע לגן, פרק את הסחורה שהבטיח להביא לגננת קצת לפני תחילת שנת הלימודים, וצחק. קיבל את הכסף וצחק, נתן קבלה וצחק, צחוק משוגע, פרוע….. היא שואלת אותו: מה נהיה איתך, הכל תקין? `כן`, הוא עונה לה, `שום דבר מיוחד, מטען עודף בין הרגליים, זה הכל… היית מאמינה?` היא לא הבינה כל כך, אך גם לא נעלבה. הציעה לו מים צוננים, הוא סרב. חבש שוב קסדה, התניע ושוב יצא לדרך, הפעם ללא שום מטען עודף. ואני יודעת מה קורה כשהבחור הזה נכנס להילוך צחוק. חבל על הזמן, שום דבר לא מוציא אותו מההילוך הזה. צחוק ללא הפסקה, זה מה שזה, מדבק, מתגלגל. וככה הוא רוכב וצוחק, וכבר רואה את השוטר שהכניס לו את הדו``ח מרחוק, והוא מתגלגל מצחוק ומתקרב אליו, לא יכול יותר מרוב צחוק. לא יודע מה להחזיק קודם, את הבטן או את הכידון של הקטנוע, איך שהוא צוחק, טראאאחחח, נכנס לבור בדרך הצדדית, ומתהפך עם הקטנוע,, קצת לפני הפניה לכביש הראשי. מגיע השוטר, אומר לו: `וואלה, זה שוב אתה, רואה? אמרתי לך שזה מסוכן`….. ולא מבין בכלל איך עם השפשוף הנורא הזה הבחור עוד ממשיך לצחוק. `חבל שאת הערכה לבדיקת שכרות השארתי בתחנה`, עוד שומע הבחור את השוטר ממלמל לעצמו…… ושוב הוא התניע את הקטנוע, ויצא לכביש הראשי.

קרני

New member
גדול!!!

שמעתי ועברתי הרבה סיפורי קטנועים, אבל זה התעלה על הכל!!! אם לי זה היה קורה, אני רואה את עצמי מנסה להוכיח את נשיותי... :)) יום טוב @ @ L U

Lilith46

New member
צחוק מדבק

מכירה את זה - באמת מסוכן. סיפור מהחיים - כל הכבוד על הרעיון. אל תראי לקישקע

למעלה