מטפלת מזניחה ורשלנית - יש מה לעשות??

bananaloti

New member
רחלי

תודה על התגובה. אני תוהה אם במקרה שלנו ההוכחות יספקו את המשטרה כמו במקרה שלכם. נראה לי שכשמדובר באלימות פיזית (ועוד כזו שהוצגה בטלויזיה) המשטרה מתרגשת הרבה יותר. אני חוששת שבמקרה שלנו שהמטפלת "רק" (מרכאות כפולות ומכופלות) התעלמה מהילדים המשטרה לא ממש תנקוף אצבע. את לא חושבת?

yocmm

New member
היי רחלי,

אם את מעוניינת ליצור קשר עם הכותבת, את יכולה לפנות אליה במסר (מתחת לתגובה, בצד שמאל). כך תוכלי לפנות אליה באופן אישי. יוסי

yocmm

New member
אולי כן, ואולי לא. לא שווה לנסות?

יכול להיות שהמשטרה לא תנקוף אצבע. ויכול להיות שכן. הקו שהנחה אותי, לאורך כל הדרך, הוא שאני חייב לעשות תמיד את המקסימום. אני חייב לפחות לנסות. ואים אני אצליח-מה טוב. עזרתי בטיפה לעשות את המקום הזה טיפה יותר טוב. אים לא-לפחות ניסיתי. בפעם הבאה שאני אשמע על התעללות, אני אדע שאת מה שאני יכולתי לעשות-עשיתי. אז יכול להיות שהמשטרה תקבל את התלונה שלך, תזמן את ה"מטפלת" שלכם לחקירה ויסגרו את התיק. ואולי לא. אולי זה יגיע לכתב אישום. אולי עצם התלונה תגרום לה להפסיק לעבוד עים ילדים. כבר עשית משהו. לכל זה אני אוסיף סייג אחד. לפני שאת פועלת תבדקי שההקלטה חוקית. אנחנו לא רוצים שבסוף את תקבלי תנונה על "פגיעה בפרטיות" שלה... הייתי מציע לך לפנות לפורום חוק ומשפט, שם יוכלו לענות לך. אים את רוצה - אני אבדוק לך את זה. יוסי

bananaloti

New member
מטפלת מזניחה ורשלנית - יש מה לעשות??

שלום לכולם חיפשתי את פורום התפתחות תינוקות ופתאום קפצתם לי לעיניים... התכוונתי לשאול שם את דעתם להשפעה של מטפלת מזניחה ונוראית על התפתחות הבן שלי. אז אם כבר, אני גם אשאל אתכם לגבי הסיפור, למרות שמדובר על מטפלת ולא גן. מקווה שזה בסדר. הבן שלי ועוד ילדה, בני 10 חודשים היום, היו אצל מטפלת 4 חודשים (אצלנו ואצל ההורים האחרים בבית, לסרוגין). אחרי שקיבלנו תחושה שאולי היא לא משקיעה בהם מספיק, וגם חשדנו שהיא לא לגמרי נשמעת ל"הוראות" שלנו (לא לתת להם מוצץ מחוץ לזמן השינה, למשל), החלטנו להקליט. ההקלטות הוכיחו שהמצב הרבה יותר גרוע ממה שדימיינו. בשניה שאחרון המבוגרים יוצא מהבית האישה עוברת ל-mute. מתעלמת מהילדים לחלוטין, ולא מחליפה איתם ולו מילה. היא אפילו מאכילה אותם בדממה. בעצם, מידי פעם היא מרימה עליהם את הקול בסגנון של "שקט נודניק" וכדומה. כמובן דוחפת להם מוצצים לפה כדי שלא יפריעו לה לראות ויוה בשקט, שזה מה שהיא עושה כל היום חוץ מהמינימום הנדרש. זה ולדבר בטלפון אפילו שעה ברציפות כשהילדים מסתובבים בינתיים בבית ללא שום השגחה, ועושים גם דברים מסוכנים לפעמים מבלי שהיא תעצור אותם (למשל - שיחקו בעט וקישקשו אחד על השני). אז כמובן שהעפנו אותה. היא לא היתה מופתעת. כנראה רגילה. השאלה – האם יש לי דרך כלשהי למנוע ממנה מלטפל בילד מסכן אחר. כואב לי הלב על היחס שהבן שלי קיבל ממנה, ולא הייתי רוצה לראות אותה נותנת כזה יחס לעוד ילדים. אפשר לפחות לאיים עליה במשהו? יש פה איזה קייס בכלל? או שידינו כבולות לחלוטין? (בהנחה שלפגוע בה בעצמנו זה לא חוקי ולכן נוותר, מחוסר ברירה) תודה לעונים

bananaloti

New member
יוסי, אתה צודק

אני מאד מוטרדת מהמחשבה שמישהו אחר "ייפול" עם המטפלת הזו. לפי מה שהבנתי ההקלטה היא חוקית מכיון שכדי שזה יהיה חוקי חייבים להיות צד בשיחה, וכאפוטרופוסית של הבן שלי אני נחשבת צד. תודה

yocmm

New member
מצויין

אני שמח שאת מסכימה ורוצה למנוע את הסבל מאנשים אחרים. אשמח מאוד אם תוכלי להמשיך ולעדכן אותנו. יוסי

למעלה