מטרודן צהוב.

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
מטרודן צהוב.

מטרודן צהוב.
ב"ה הבטחתי - קיימתי. מחר אני נסע לטיול בצפון, בין השאר בקבר דן בן יעקב (אבי שבט דן). אבל, הבטחתי לכם- קבלו. אני אוציא את הדגם הסופי או השבוע או שבוע הבא. אשמח לקבל הערות. אחרי שאקבל הערות על זה אעשה שרשור כפול בו אני מציג את ה O-404 אחרי השיפורים. לילה טוב!. חברה : VOLVO . דגם : B7L . כו"ס : 275. גיר : (לא ידוע)

צחקן

New member
הסמל שמקיף את הגלגל

מטרודן צהוב.
ב"ה הבטחתי - קיימתי. מחר אני נסע לטיול בצפון, בין השאר בקבר דן בן יעקב (אבי שבט דן). אבל, הבטחתי לכם- קבלו. אני אוציא את הדגם הסופי או השבוע או שבוע הבא. אשמח לקבל הערות. אחרי שאקבל הערות על זה אעשה שרשור כפול בו אני מציג את ה O-404 אחרי השיפורים. לילה טוב!. חברה : VOLVO . דגם : B7L . כו"ס : 275. גיר : (לא ידוע)
הסמל שמקיף את הגלגל
ב"ה הסמל שמקיף את הגלגל לא הושם בכוונה תחילה. אני צריך אותו באיכות טובה יותר (בגדול יותר) ע"מ להרכיבו על הגלגל. התוכנות בהם אני משתמש לא עוזרות לי... איש אש - מוקדש בשבילך!

אחלה דגם../images/Emo70.gif ממש יפה

הסמל שמקיף את הגלגל
ב"ה הסמל שמקיף את הגלגל לא הושם בכוונה תחילה. אני צריך אותו באיכות טובה יותר (בגדול יותר) ע"מ להרכיבו על הגלגל. התוכנות בהם אני משתמש לא עוזרות לי... איש אש - מוקדש בשבילך!
אחלה דגם
ממש יפה
אני ממליץ לך לעשות את הכחול - הוא הרבה יותר יפה לטעמי. תגיד, איפה הקבר של דן

אורי404

New member
יפה מאוד, צחקן.../images/Emo13.gif

מטרודן צהוב.
יפה מאוד, צחקן.

צחקן

New member
כידוע- אני רוצה הערות והארות!

מטרודן צהוב.
ב"ה אני אשתדל להתייחס ע"מ לשפר את הדגם. כמובן שלא קיבלתי עוד אישור מהבוס... (עלאק) (למי שלא יודע - זה דוד, שגם הוא התחיל לחבוב אוטבוסים, והוא עוזר לי ומאתר פאשלות). תודות למורה לספרות ולמורה לטבע + מולדת על שנתנו לי היום להכין הדגם בשיעורים!.

המטרודנים הכחולים של דן

ב"ה אני אשתדל להתייחס ע"מ לשפר את הדגם. כמובן שלא קיבלתי עוד אישור מהבוס... (עלאק) (למי שלא יודע - זה דוד, שגם הוא התחיל לחבוב אוטבוסים, והוא עוזר לי ומאתר פאשלות). תודות למורה לספרות ולמורה לטבע + מולדת על שנתנו לי היום להכין הדגם בשיעורים!.
המטרודנים הכחולים של דן

צחקן

New member
סליחה שלא הבתנתי כוונתך בתחילה.

מה כ"כ קשה להבין

האוטובוס שבתמונה מימין. מטרודן.
ב"ה עכשיו הכל ברור!. אוצי בע"ה השבוע הזה או בתחילת הבא דגם של ה B7L בצביעת מטרודן כחול ובצביעת קווים. והעיקר - שאניתור משהוא לכולם. "והוא ישלח במעשה ידנו ברכה והצלחה!" (משפט זה הופיע גם כשפרסתי את ה הEL בתור כותרת)מ

fireman

New member
הנה מטרודן כחול

ב"ה עכשיו הכל ברור!. אוצי בע"ה השבוע הזה או בתחילת הבא דגם של ה B7L בצביעת מטרודן כחול ובצביעת קווים. והעיקר - שאניתור משהוא לכולם. "והוא ישלח במעשה ידנו ברכה והצלחה!" (משפט זה הופיע גם כשפרסתי את ה הEL בתור כותרת)מ
הנה מטרודן כחול
מכונה 114 ביום ההפעלה הראשון.

אורי404

New member
יובל, האוטובוס בהחלט חדש בן שנתיים

לא, החדשים.
בתמונה מימין. (צולם ע"י ערן)
פלוס מינוס. הוא והוולוואים הכחולים היו של חברת התח"צ בבאר שבע. מטרדודן החליטו לעבור לצבע צהוב, וכרגע, האוטובוסים החדשים שהגיעו אליהם הם צהובים. אולי, בעתיד יצבעו גם את הכחולים.

fireman

New member
הוולבו הכחולים בני שנה ו4 חודשים

פלוס מינוס. הוא והוולוואים הכחולים היו של חברת התח"צ בבאר שבע. מטרדודן החליטו לעבור לצבע צהוב, וכרגע, האוטובוסים החדשים שהגיעו אליהם הם צהובים. אולי, בעתיד יצבעו גם את הכחולים.
לערך.

אורי404

New member
אם כך, הם חיכו בנמל קצת.

לערך.
אם כך, הם חיכו בנמל קצת.
כי אני זוכר שלפני שנה וחצי נכתב בעיתון ובפורום על הוולוואים נמוכי הרצפה החדשים שמחכים בנמל. זה היה עוד לפני ש"קווים" החלו לפעול.

צחקן

New member
אין בעיה.

לא, החדשים.
בתמונה מימין. (צולם ע"י ערן)
אין בעיה.
ב"ה רק זה לא יהיה מחר. אני אגמור את השיפוץ של ה O404(לא בדיוק הבנתי מה כוונתכם בהערות, אם אפשר במר אישי,). ה B7L של מטרודן הוא הקדמה. לאחר שאוציא את הגרסה השניה ("היספנו") , אוצי את "קווים. בכנראה שאעשה זאת יחדו. בכל אופן, תודה לכל המגיבים!.

מצב
הנושא נעול.
למעלה