מידע חדש

• פותח הנושא 0415
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

0415

New member
מידע חדש

מידע חדש
אתמול בסביבות1400 ראיתי אוטובוס el של דן(לשעבר)נוסע בחברת קוים והוא צבוע בצבעי חברת קוים. מה קרה לחברה הגדולה השלישית בארץ??! במקום להתקדם היא קונה זבל שבזבלים?! ועוד משהו מעניין מאוד הייתה כאן כתבה על מוניות שירות 4 5 אז תקבלו משהו מצחיק ביותר. מ11 לינואר אויס כבר לא תסיע את נהגיי דן הביתה אלה חברת בון תור ובגלל חוסר נהגים ורכבים מי יסיע את נהגיי דן???!!! חברת בון תור השכירה את נהגיי מוניות 4 5 של תל אביב. מעניין לדעת איך זה יראה . בלילה לילה טוב אחי וביום נהגיי המוניות כבר לא יגידו יא בן..... אלה תיזהר אני יודע איפה אתה גר. את האמת זו בדיחה עצובה ואמיתית

fireman

New member
אני לא חושב שזה EL של דן

מידע חדש
אתמול בסביבות1400 ראיתי אוטובוס el של דן(לשעבר)נוסע בחברת קוים והוא צבוע בצבעי חברת קוים. מה קרה לחברה הגדולה השלישית בארץ??! במקום להתקדם היא קונה זבל שבזבלים?! ועוד משהו מעניין מאוד הייתה כאן כתבה על מוניות שירות 4 5 אז תקבלו משהו מצחיק ביותר. מ11 לינואר אויס כבר לא תסיע את נהגיי דן הביתה אלה חברת בון תור ובגלל חוסר נהגים ורכבים מי יסיע את נהגיי דן???!!! חברת בון תור השכירה את נהגיי מוניות 4 5 של תל אביב. מעניין לדעת איך זה יראה . בלילה לילה טוב אחי וביום נהגיי המוניות כבר לא יגידו יא בן..... אלה תיזהר אני יודע איפה אתה גר. את האמת זו בדיחה עצובה ואמיתית
אני לא חושב שזה EL של דן
אלא EL של חברת התחבורה הציבורית בבאר שבע לשעבר.

mister K

New member
מדובר ב-ELים של חברת התח"צ של ב"ש

מידע חדש
מדובר ב-ELים של חברת התח"צ של ב"ש

846

Active member
לפי מקור מוסמך בקווים: לעפולה יגיעו

הם מיועדים כולם לאיזור
עפולה - בית שאן, או שחלקם יגיעו לבקעת אונו, ובעתיד גם לפתח-תקווה?
B7L מת"א + כמה בינעירוניים + פרינטרים חדשים וה EL וה SL של תח"צ ב"ש ז"ל, ישארו באיזור המרכז.

DannyJJ

New member
על פי הדברים האלה אני מבין שאלונה

B7L מת"א + כמה בינעירוניים + פרינטרים חדשים וה EL וה SL של תח"צ ב"ש ז"ל, ישארו באיזור המרכז.
על פי הדברים האלה אני מבין שאלונה
ושאר תושבי בקעת אונו וכל מי שנוסע בחברת קווים באזור המרכז "יזכו" "להנות" (במרכאות כפולות ומכופלות כמובן) מה"סחורה" הזאת.

amirv

New member
מי החליט שקוים יקבלו את פתח תקוה?

הם מיועדים כולם לאיזור
עפולה - בית שאן, או שחלקם יגיעו לבקעת אונו, ובעתיד גם לפתח-תקווה?
מי החליט שקוים יקבלו את פתח תקוה?
לפי מה שידוע לי החברות השונות עוד לא הגישו אפילו את ההצעה שלהם.הכל עוד פתוח.

gsx750f

New member
0415 הנה הם

מידע חדש
0415 הנה הם

8991801

New member
קווים אימפריה

אחרי השיפוץ הם אחלה.
קווים אימפריה
נראה מה יקרה אחרי שירד גשם קווים יחלקו לנוסעים מטריות

היום נסעתי עם ה6251 עגלה לא נורמלית

שניה שאני אבין
המים פשוט נכנסים מהגג לתוך האוטובוס?!
היום נסעתי עם ה6251 עגלה לא נורמלית
בקו 46,באיזשהו שלב התחיל לרדת גשם ומהגומיות של החלון פשוט התחילו לדלוף מים כאילו שמישהו משתין על הרגל שלי!כל החלק של המכנס נרטב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה