מידע מתוקשר- על אנרגיות במישור הפיסי והשמיימי

idanmeri

New member
מידע מתוקשר- על אנרגיות במישור הפיסי והשמיימי

רוצה לשתף אותכם במידע שקיבלתי מתקשור עם המדריכה שלי: אני אוהבת להקרין אור דרך אנשים. זאת אנרגיה גבוהה מאוד שזורמת דרכם. היא נותנת להם כוחות להתמודד מול אתגרים שלא תמיד נראים לנו לעין. אני מקרינה דרכם אור של אהבה, חמלה והדדיות. שמחת חיים זורמת דרך האור הזה, היא משותפת לכולם ולכן היא מדבקת. אנרגיה יכולה לעבור מגוף לגוף, דרך פעילות כימית של הגוף, אנדרנלין והתלהבות. האור הוא המקור, אהבה ללא גבול ונתינה ללא תנאים. בני האדם חסומים לעיתים לאור ולשפע, כי המוח המותנה אינו מאפשר להם להיפתח לתדר גבוה יותר. אנחנו כאן כדי לסייע לאנושות להפיץ את האור הקסום. אנשים רבים נמצאים בתקופות של חוסר וודאות ולכן אינם הולכים אחרי האור. כשאני משדרת להם את האור, אני מאירה את דרכם ובכך את הנתיב שלהם, ואת המסוגלות שלהם להתחבר לפנימיות שתמיד יודעת לבחור. מדריכים רבים יודעים להשתמש בתצורות שונות של אנרגיות על מנת לגלות באנשים תכונות מסוימות שלא ידעו עליהן קודם לכן. רוב התכונות שאנשים מגלים באמצעות אנרגיות מכווונות הן אומנות, מוסיקה, וכל סוג של יצירה כזאת או אחרת. אני משתמשת באנרגיה אצל בני אדם בכך שאני יודעת לזהות תחומי עניין שהם אוהבים ואני מכוונת את האנרגיה לתחומים אלה. כאשר אדם בעשיה של אחד התחומים האלה, האנרגיה שלו מתעצמת וזורמת בקלילות לתוך מעשיו. עד מהרה הוא מופתע לגלות עד כמה הוא יודע לעשות דברים שלא ידע קודם לכן. איך מפזרים אנרגיות שליליות ודחוסות? באמצעות רכות ואהבה. אלה מילות המפתח. עליך להבין שסדר נוצר מטוב ומאהבה. אנרגיות של שנאה וחמדנות אינן יודעות להתמודד עם אנרגיות אלה, ומיד מומרות לרטטים גבוההים יותר, שבדרך כלל מקורן מממדים שלא מכדור הארץ. ישנם אזורים על כדור הארץ שלא נתונים תחת אנרגיות גבוההות, כיוון שריכוז האנרגיות השליליות שמופצות מבני האדם שם הוא גדול יותר. בניסיון להמיר אנרגיות אלה, לעיתים כדאי להתרחק, במידה וכמות האנרגיה גדולה ביחס ליכולת שלנו לפזר אותה. גלי קול עשויים לנטרל אנרגיות נמוכות כך שהם יוצרים גלים מסוג אחר שמשנה את גובה הרטט. שירה בציבור משחררת המון עומצה הדדית ומשנה פאזות גבוהות יותר בעלי משקל רב. האם אנרגיות נמוכות מתפוגגות או שמתפזרות למקומות אחרים? אין אנרגיה שלא יכולה להתפוגג, אך גם תלוי בעוצמת האנרגיה ובסוגה. לעיתים ניתקל באנרגיה ששוהה באותו אזור זה זמן רב, וקשה לפזר אותה. לעיתים אנרגיה של רצח ושל מלחמה עשויה להישאר שנים רבות, עד לשינויים אוניברסליים בתצורות האנרגיות שגורמים לאנרגיה לנדוד למקום אחר או להתפוגג לאיטה. אילו שינויים אוניברסלים יכולים להתרחש וכתוצאה ממה? שינויים בהלך רוח של בני האדם, שינויים בתודעה של רבים בבת אחת. טקס המוני יכול ליצור שינוי כזה. חילופי דורות ושינויים בדפוסי חשיבה שליליים. האם את מבינה באנרגיית הרייקי? מעולם לא התעסקתי ברייקי, אבל אני יודעת שזו אנרגיה מרפאת שבאה גם היא מן האור, ומקורה ממקום גבוה מאוד. רבים מן המדריכים מסייעים לטיפולים אנרגטיים שמקורם מן הרייקי ומסוגים שונים של אנרגיות. מאת: לוסי, מדריכה מרמה גבוהה.

למעלה