מידע על גיפ יונדאי סנטה פה שנת 2002

מידע על גיפ יונדאי סנטה פה שנת 2002

כיום יש לי סובארו אימפרזה שנת 2004 מעוניינים להחליף ליונאי 2002 סנטה פה מחליפים מכיוון שהסובארו שותה דלק ואם כבר לשלם על דלק עדיף גיפ שאפשר לרדת לים באותה תצרוכת דלק כמה שאלות? איך הרכב? בטיחות? נסיעה בכביש? האם הרכב טוב בשביל ים מה תצרוכת דלק? אשמח לקבל מידע על הרכב תודה

קצת מידע על סנטה פה 2002

ל"טכנאית" שלום. לא הבנתי מה הכוונה "לרדת לים עם הרכב". כידוע לך, חל איסור להגיע לחוף הים עם רכבים (הכי קרוב שמותר - 100 מטר מקו החוף). לגופו של עניין , איני מכיר את ה "סנטה פה" - אבל זה אינו רכב "4 על 4 " קלאסי, ז"א מאחר ואין לו הילוך כוח קשה יהיה לשייך אותו לקטגוריית ה ג'יפים. בגלל משקלו ונפח המנוע שלו איני סבור שהוא יצרוך פחות דלק מ ה "אימפרזה" מה עוד שחברת יונדאי , אף פעם לא הצטיינה בתחום זה. כדאי גם לברר מחיר לעומת תועלת (במיוחד בעת מכירת הרכב). אם אתם מחפשים רכב עם עבירויות , לכו ל"דבר האמיתי". לשבילי קק"ל ודרכי נוף הוא (כנראה) יספיק בהחלט. לבקשתך הנה לינק למבחן דרכים של הרכב הנ"ל http://motocar.ifeel.co.il/test/115.aspx

....

אני לא מחפשת גיפ שטח אני אישה שנוסעת רגוע בוא נגיד שנוסעת 110 הכי מהר:) אנחנו 5 נפשות מחפשת רכב מפנק לרדת איתו לים(יש חופים שיורדים לים) היכן שהגיפים משתוללים ושוקעים:) בקיצר אנחנו מוכרים את הסובארו ומעוניינים בגיפ רק לחולות לים ולא גיפ להשתולל מחפשת רגב מרווח בגאז' מרווח רכב יציב בקיצר רכב לטיולים ואמצע השבוע רכב לעבודה אם יש המלצות אחרות אשמח עד 50.000 ש"ח. תודה

exclosive

New member
איסוזו טרופר יענה על הצרכים שהגדרת

בדיוק בסוף השבוע בטיול הג'יפים המשפחתי אחת מהחברות שלנו סיפרה שהיא מרוצה מאוד מהרכב הזה כרכב משפחתי ורכב לנסיעה לעבודה ואם לשאול את הילדים הם מרוצים עד הגג.. יש לנו 2 במשפחה ועוד 2 חברים עם רכב כזה 2004 בעלי משפחות . חשוב רק למצוא אחת שמורה

ש01

New member
עוד רכבים שיתאימו לך

ראשית יונדאי סנטה פה רכב גדול, מרווח נוח וחזק מאוד אבל עם צריחת (שגיאת כתיב מכוונת) דלק בעייתית משהו. אם את מרוצה מהסוברו, אזי פורסטר או B4 אוטבק יעשו את כל מה שאת מחפשת. חבר קנה לאחרונה בתקציב שלך סוזוקי גראנד ויטארה XL 2006. הרכב חזק (מאוד), נוח מאוד וקל משקל - מה שיבטיח ירידה קלה לחוף הים (וגם קנסות מרובים מהפקחים). בכלל, לא סתם נקבע 100 מטר. אמנם חלקנו נוסעים גם בחול לאט ולא משתוללים אך לא חסרים נבלות שבשבילם עיקר מהות השילוב בין רכב 4X4 וחוף ים הוא יצר ההשתוללות ולא מעניין אם יש במקום ילדים, מבוגרים, סטודנטית תיירת או ביצים של צבי ים... שמרי על חוק 100 מטר.

B4 זה לא ג'יפון מחפשת ג'יפון לרדת לים

פרייבט יש לי כרגע אם מחליפה זה רק למשהו או עם צריכת דלק שפויה יותר או לג'יפ מה תצרוכת דלק של הסנטה פה?

ש01

New member
סנטה פה אוכלת, למיטב ידיעתי

1:6/7 פחות או יותר. אם תבדקי תגלי ש-B4 אוטבק ינה רכב כבישטח מהטובים והאיכותיים שיש בישראל. מרווחת יותר מרוב הג'יפונים, מרווח גחון גבוה יותר נוחה יותר ועדיין בתחפושת של סטיישן.

ש01

New member
לא

אינני מכיר לעומק ולכן אינני יודע לומר אם רק המראה החיצוני שונה או גם מכלולים נוספים. לשניהם מנועים זהים. האוטבק הינו דגם מפואר ומרווח מאוד. אבל נותר סטיישן עם 4X4 קבוע, מוגבה (מרווח גחון מפתיע, עפ"י מבחן שקראתי לפני זמו מה) ויכולת גיהוץ שבילים וחול מרשימה. הפורסטר התחיל כרכב יחסית ספרטני (יחסית לאוטבק כמובן) אך עם השנים התנפח ושינה צורתו יותר ויותר לצורה "ג'יפית". האם יש הבדל במכלולי ההנעה? אין לי מושג....

אמנם אני חסיד יונדאי /tapuzforum/images/Emo197.gif אבל

בנוגע לסנטה פה, מודל 2002 הוא יחסית רכב מיושן מבחינת מכלולים, וכמו שאמרו צריכת הדלק גבוהה, אני חושב שהאופציה של סובארו פורוסטר מאוד מתאימה לכם, אאוטבק לא הייתי ממליץ כי הדגמים הראשונים סביבות אלפיים ושתיים/שלוש האחזקה גבוהה. פורוסטר הכי מתאים לכם, בהצלחה

noki4

New member
לא ניראה לי שסנטה פה יצלח את ים החולות

הוא כבד, אין לו הילוך כח, וה 4X4 שלו הוא לא כל הזמן , כלומר מתחבר רק כשהמערכת מרגישה שהיא זקוקה ל4X4 לצורך יציבות בעת שקיעה בחול זה יתחבר מאוחר מידי. אני בעד סוזוקי ויטרה או גרנד ויטרה, יש לו הילך כח, הוא טוב בחולות וטוב בעיר.

תודה אנשים טובים :) ויטרה קטן לי ואת כל השאר

לא כל כך מכירה B4 לא בא בחשבון אין מכוניות כאלה במצב מכני טוב כולן הרוסות בלבלתם אותי:) פשוט מצאתי סנטה פה שנת 2002 שכל השנים טופלה ביונדאי אז נראה מצב מכני טוב ברור שגם אקח לבדיקה:) אבל כנראה בפורום אין כאלה שמכירים שיכולים לתת לי חוות דעת תודה בכל זאת שבת שלום

noki4

New member
את נעולה על הסנטה פה שמכרו לך במילים יפות

כתבנו לך שזה לא רכב לירידה לחול עמוק של שפת הים, את לא מקשיבה ובגלל שהתשובות שלנו לא נעימות לך את כותבת שאנחנו לא מכירים. B4 הרוסות??? הB4 יחיו אחרינו , קשה מאד להרוס אותן סוזוקי גרנד ויטרה קטן לך?? טוב לא חשוב. תקני ותהני אבל אל תרדי עם הסנטה פה לים.

נכון כשלפעמים "נדלקים" על רכב, אז

כל מה שמסביב כבר לא חשוב. הנכון גם שלא קונים רכב ,רק לנסוע לחוף הים,אבל בהוצאה כל כך נכבדה , כדאי תמיד לקחת דברים בפרופורציות ולחשוב גם על היבטים* אחרים הקשורים להוצאה זאת. *היביטים שנתנו כאן ביד רחבה. סיפור אישי שקרה לי פעמיים (אותו מקרה לפני כמה שנים טובות) באו אלי חברים להתייעץ איזה רכב כדאי לקנות , כל הזמן העלו השמות והבעד והנגד. אצל הראשון פתאום שמעתי את המילה " שברולט קאוולייר" אצל השני שמעתי פתאום "אופל" ** ואז ידעתי ישר שהקרב אבוד. "אין עם מי לדבר". ובאמת הם קנו (וקבלו) מה רצו. מאז אני נמנע מלהציע מותג מסוים אלא "קונספציה" . ** שני מותגים שכלל לא הוזכרו כלל כאופציות

חחחח במקרה עבדתי ב-כלמוביל, האוטו

צורך דלק סביבות שש שבע ק"מ לליטר, לא חסכוני, מכוער, לא סחיר.. עכשיו התעורר לו מעט השוק בזכות הדגם החדש שיצא, אבל כל המכלולים שלו ישנים, אם את מדברת על אלפיים ושתיים, עוד שנה בערך יתחילו חלקי הפלסטיק הפנימיים להתפורר, כן! פשוט להתפורר! את יכולה להכנס למוסך מרכזי של יונדאי ולשאול, במקרה חוויתי את זה. אם זה סוכך שמש, כפתורים של המזגן, בקיצור פלסטיקה. היא פשוט לא מתאימה לארץ! האוטו כבד יחסית, מנוע מיושן.. מסבירים יפה אבל את נעולה.. אין מה לומר, שיהיה בהצלחה.. אני שוב ממליץ לפי הדרישות שאמרת ללכת לראות פורוסטר. שוב.. אני מאוד אוהב את יונדאי, והייתה לי כזאת שלוש שנים.. אבל לגבי הסנטה פה, כבר קיבלת תשובה,

בא לא לכעוס:)

לא נעולה ממש לא...פשוט בעלי יכול לעשות החלפה ולהוסיף עוד חמש אלף על היונדאי אבל אני ממש לא נעולה מה שנחסתי להסביר זה שאני צריכה רכב גדול בגודל של סנטה פה אנחנו 5 נפשות חייבים רכב גדול ומרווח ואין לי גם להוסיף הרבה על הרכב שלי המחירון שלו 40 עשר גג יכולה להוסיף לכן אם יש הצעות לרכב גדול מרווח למשפחה אשמח ושוב תודה לכם

סובארו פורוסטר, לא פחות גדול. כ"כ

גם ויטארה יחסית מרווחת כמו סנטה פה, מיצובישי אאוטלנדר הייתי מהסס בגלל אחזקה יחסית יקרה יותר, אבל שווה בדיקה, לא ממליץ על החלפה, אלא מכירה ואז קניה, אמנם יותר מסורבל אבל לא מאלץ אותך לקחת רכב ספציפי, מאוד ממליץ לך להסתכל ביד 2 על סובארו פורוסטר, ופשוט ללכת לאדם שמוכר ולעשות "סיבוב" על האוטו ולהתרשם.. בהצלחה

ש01

New member
אם כבר גראנד ויטארה אז XL

הרבה יותר מנוע, קצת יותר מרווח (בכל זאת בנוי ל-7- יפנים קטנים)... הבעיה שלו שהוא נמוך יותר אבל לים אין זו בעיה.

ש01

New member
חבר קנה לאחרונה, 2005, 50000 ש"ח ולא הרבה ק"מ

שימש כג'יפ מדרכות לצפונית

למעלה