מידע רב על אייל גולן

אושרת צ

New member
מידע רב על אייל גולן

היי שלום לכולם אני מעריצה של אייל 8 שנים אני יודעת על אייל כל פרט ופרט ההיתי בהרבה הופעות שלו בצפון וההיתי בהופעה של אייל בטירת הכרמל בעצמאות 55 מי שמעוניין לדעת פרטים אז שישלח לי הודעות לאימל: [email protected]

אושרת צ

New member
איזה מידע את מעונינת

יש לי הרבה תמונות מהופעות מעיתונים איזה מידע את מעונינת שאני אשלח?

prince edan

New member
צריך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני כמנהל הפרום צריך שאת תיהיה פעילה בפורום את יכולה ליהיות פעילה בפורום

אושרת צ

New member
פעילה בפורום

בכייף אני יכולה להיות פעילה אבל שתדע מראש אין לי סורק אז אינני יודעת איך להעביר לך תמונות של אייל אבל מידע בכייף

prince edan

New member
צריך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

את יכולה לשרשר הרבה תמונות יפות

אושרת צ

New member
תמונות של אייל

יש לי הרבה תמונות של אייל יפות אבל אין לי סורק ואני אינני יודעת איך להעביר לך תמונות אבל יש לי מידע רב על אייל כל הקורות חיים שלו למשל מגורים מה הוא עושה עכשיו הכל רק תגיד במה אתה מעוניין

prince edan

New member
הכול../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני צריך שתיכתבי בפורום כול מה שאת יודעת על אייל גולן

אושרת צ

New member
כתבה על אייל

אוקי אני אתחיל ממחר אני אכתוב כמה דברים שאתה אולי שמעת אבל יש כמה פרטים אישים על אייל שאני לא אכתוב.

prince edan

New member
תודה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תודה אבל עם אפשר גם תמונו (הרבה תמונות)

אושרת צ

New member
תמונות

בקשר לתמונות אין לי סורק אז אינני יודעת איך להעביר לך תמונות לפורום אם יש לך דרך אחרת ואתה יודע עליה אז בכיף תגיד לי ואני יעביר לך תמונות.

למעלה