מידת מעורבות
בחיי האח

מידת מעורבות../images/Emo113.gif בחיי האח../images/Emo192.gif

האם אתם מעורבים בחיי האחים שלכם ויודעים על העיסוקים השונים שלהם, דברים שקורים להם בלימודים ובעבודה או בחיים בכלל
באיזו מידה אתם מחוברים לחיי האחים שלכם ובאיזו מידה הם מחוברים ויודעים עליכם דברים

תגדירי "מעורבות"

לדעתי מעורבות זה דבר מאוד עדין במיוחד בקשר בין אחים, ומאוד חשוב שלא לעבור את הטעם הטוב. למשל, אח שלי לא מכיר את רוב החברות שלי (לפחות את מי שאינה חברת ילדות למשל) ואני יכולה להגיד כנ"ל על החברים שלו, את מי שאינו חבר ילדות אני לא מכירה אם כי יש כמה שיצא לי להיתקל בהם במקרה. עם זאת, גילינו לאחרונה שיש לנו חברה משותפת, הוא הכיר אותה באיזו פעילות ועלינו על זה דרך הפייסבוק ממש במקרה (זה היה משעשע האמת). לגבי מעורבויות אחרות... לכל אחד יש את החיים שלו, בחיים של אחותי אני יותר מעורבת אבל זה בעיקר כי אין לה ממש חיים וכי היא דורשת השגחה, וכבר אמרו לי שאולי אני קצת מגזימה (אני גם מאוד פולניה ביחס אליה).

הכוונה במעורבות היא כמו שכתבת ../images/Emo13.gif

לדעת מה קורה בחיים של האחים באופן כללי, להכיר את הסובבים העיקריים סביב האחים- בני זוג, חברים קרובים וכו' אם לא בפועל, אז בשמות. מבחינתי הבעיה היא כשהמעורבות הופכת להתערבות, שזה מה שהיה לי עם אחותי. היא פשוט ניסתה להתערב לי בכל תחום בחיים עד שפשוט הפסקתי לשתף ולספר לה ועכשיו היא לא יודעת אפילו חמישית ממה שקורה לי בחיים. האם גם לכם זה קרה שהמעורבות הפכה להתערבות מצידכם או מצד האחים

למעלה