מיואש מהמערכת

חניבעל91

New member
מיואש מהמערכת

הסיפור שלי זה הולך ככה: אני דן בן 18, לפני שנה בערך נפלה טעות וקיבלתי פטור מצה''ל, אחד הרופאים בלשכת גיוס קבע שיש לי "מחלת כבד כרונית" ואיני כשיר לשרת בצה''ל. עברתי הרבה רופאים ואינסוף בדיקות, וכולם אומרים חד משמעית, לא רק שאני כשיר לגיוס, אני גם בריא לחלוטין.. את כל הניירת שלחתי בצורה מסודרת בפקס למיט"ב במטרה לערער פרופיל, כבר עברו יותר חודשיים ולא שומעים מהם כלום,לא טלפון ולא מכתב, אני כמובן לא מוותר, מתקשר כל יום וכל פעם מקבל אותה תשובה בזלזול:"זה בתהליכים". אשמח לכל עזרה אפשרית מכם, טלפונים של דרגים גבוהים , ובכלל אנשים שיכולים להשפיע על זירוז תהליכים (עיינתי בספר הטלפונים באתרים שונים, ולא מצאתי)

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שלום דן

המוטיבציה שלך להתגייס מרשימה, יכולה להוות דוגמא להרבה אנשים בגילך, כל הכבוד. לעצם העניין, כנראה שטלפונים לא יספיקו, כאשר הצבא נותן פטור למישהו קשה לו לחזור בו, כאילו הם מרגישים שהם לוקחים סיכון. איננו מומחים בנושאים אלה אבל נראה לנו שכדאי לך ללכת ולקבוע פגישה עם קצין העיר באזור מגוריך, לבקש הפנייה ללשכת הגיוס, ולבוא עם כל המסמכים הרפואיים. כדאי לך אולי לפנות גם אל נציב קבילות החיילים, לשלוח אליו את כל המסמכים הרפואיים. בישראל יש חוק גיוס חובה, ואם מבחינה בריאותית אתה כשיר ויש לך מסמכים המוכיחים זאת צהל חייב לגייס אותך. הכל תלוי בעד כמה תתעקש ולא תוותר למערכת, אם תהיה עקשן ואסרטיבי בסוף יגייסו אותך. בהצלחה

למעלה