מיומניות למידענות

כרמל26

New member
מיומניות למידענות

אני אשמח לשמוע מאנשים שעשו את הקורס הזה. איך היה להם?איך הציונים? האם הצלחתם להבין מהו רוצה? אני הייתי בשיעור הראשון ואני מתלבטת אם לבטל את הקורס הזה בתקופת השינויים. לא ברור לי מה הדרישות שלו אין ספק שהוא לא מרצה שגרתי. בכל אופן אשמח לקבל תשובות....

abcd80

New member
באופן כללי

עידן הוא לא מרצה שגרתי. כבר דיברו עליו כמה פעמים לאחרונה כאן בפורום תעשי חיפוש ותראי מה אמרו עליו. בגדול יש כאלה שאוהבים אותו בגלל שהקורסים שלו קלילים ולא נועדו ממש ללמוד,אבל הדרישות שלו זה שהוא מצפה מסטודנט להיות מקורי ושיחדש לו במשהו.. יש כאלה שלא ממליצים עליו בגלל זה. תלוי מה את רוצה, את רוצה קורס קל בלי ללמוד ולהתמודד עם הדרישות שלו שהן לא שגרתיות אז תשארי אצלו ואם את רוצה קורס רציני בשביל ללמוד אז תבטלי. אני עשיתי את השיקולים שלי והחלפתי את כל הקורסים שלו בקורסים אחרים שרציתי.

באופן כללי

כבר כתבתי את זה כמה פעמים בפורום אבל לא אכפת לי לכתוב שוב. יש שלושה קורסים של אשר עידן באוניברסיטה. לקחתי את שלושתם ואם היה עוד הייתי לוקח גם אותם. הקורסים מצחיקים מבחינת הדרישות והציונים גבוהים בדר"כ. הבעיה העיקרית היא הרמה האקדמית הנמוכה של הקורס. אם רוצים ללמוד משהו - עדיף ללכת לקורס אחר. שלושת הקורסים הם כמעט זהים ופשוט נותנים דגשים שונים לאותם רעיונות: ווב 2.0, שיתוף, פורטל ארגוני ומודיעין עסקי. זה נכון שהמרצה מציג את זה כאילו צריך איזה חידוש בעבודה אבל אם יושבים איתו כמה דקות אפשר לקבל כיוון ממש טוב לעבודה. זה יהיה בעיקר דברים שמעניינים אותו באותו הזמן. לדעתי במיוחד מומלץ הסמינריון - לדעתי אין באוניברסיטה סמינריון עם רמת דרישות (ביבליוגרפית ומחקרית) נמוכה כ"כ. בקיצור, למרות שיש אנשים שיחלקו על זה, מומלץ בחום.

למעלה