מילאן

מילאן

מישהו יכול לספר לי כמה רכישות גדולות מילאן עשתה בשנים האחרונות הרכישה היקרה האחרונה היתה של גילארדינו שנים שאני לא זוכר תחרות על שחקן עם צלסי או מנצסטר או ריאל ולמרות זאת היא נחשבת לאחת הבכירות בכדורגל מה דעתכם

גדולה

תכף תגיד אמרסון שאריות של ריאל לא נחשב רכישה גדולה רק לשם הידיעה שניהם עלו ביחד פחות משליש ממה שעלה טורס לליורפול

האיטלקים מבינים הכי טוב את המשחק

מילאן יכולה לקחת את הצ'מפיונס עם סגל שחוק וכמעט בלי לעשות רכש בגלל שהאיטלקים יודעים להערך הכי טוב למשחק נתון.אין ספק שבאנגליה וספרד יש לקבוצות יותר כסף לרכש,אבל האיטלקיות יודעות לחפר על זה.קח לדוגמא אתמול בצ'מפיונס,שידרו 2 משחקים בערוצי הספורט,שטוטגרט נגד בארסה ומנצ'סטר נגד רומא,אפשר לומר שהפערים בין הקבוצות בשני המשחקים כמעט שווים (רומא אולי יותר טובה משטוטגרט אבל היא שיחקה בחוץ-מתקזז),במשחק אחד הקבוצה הפיבוריטית נתנה הצגה ובמשחק השני המשחק היה צמוד,האיטלקיות יודעות איך לשחק מול יריב עדיף והגרמניות לא. בליגה לעומת זאת מילאן משלמת את המחיר של אי רענון הסגל,יש גבול עד כמה הנסיון יכול לחפות על היכולת,כשהסגל הזה היה צעיר יותר הוא יותר טוב,עם צ'מפיונס אליפות וסגנויות.

הכונה

כונתי היא להחמיא שלמרות שאין כסף יש סגל אדיר דידה נסטה מלדיני אודו גטוסו פירלו סידורף קאקה אינזגי רונלדו וכל זה בלי להיות פקטור רציני בשוק זה הישג מדהים

הכונה

כונתי היא להחמיא שלמרות שאין כסף יש סגל אדיר דידה נסטה מלדיני אודו גטוסו פירלו סידורף קאקה אינזגי רונלדו וכל זה בלי להיות פקטור רציני בשוק זה הישג מדהים

החוכמה היא להביא שחקנים טובים במחיר נמוך

ושישארו להרבה זמן, זה מה שעושה מילאן רק תראו כמה כסף הוציאה השכנה מעבר לכביש עם תוצאות עלובות למדי

Cade Foster

New member
כן אבל אל תשכח

מה קרה בפעם הלפני אחרונה שרומא באה לביקור באולד טראפורד...

borat1

New member
מילאן מכינים הפתעה

יש לי הרגשה שמילאן מכינים לנו הפתעה גדולה בינואר בדמות רונאלדיניו אין מצב שברלוסקוני ירצה לראות את אינטר מביאה עוד אליפות,וגם הקהל של מילאן מתחיל להצביע ברגליים במשחקים האחרונים וזה מתבטא גם בשריקות הבוז האדירות אחרי המשחק מול קטאניה. גם בשנה שעברה היה אותו מקרה,מילאן לא הביאה רכש כל הקיץ ורק אחרי שהיא ראתה שיש לו קבוצה חרא,היא חיזקה את הקבוצב באודו ורונאלדו,ולפי דעתי אותו מצב יקרה גם הפעם,אנחנו הולכים לראות את רונאלדיניו במילאן בינואר

Puskas

New member
לדעתי

אל תצפו להפתעות.. אלשנדרה פאטו מגיע..ולדעתי אולי בעונה הבאה הוא יהיה פקטור..בינתיים הוא יהיה מחליף כי יש באיטליה המון כבוד לותיקים ולכן אינזאגי עדיין יקבל קרדיט מעליו..מה גם שג'ילרדינו עדיין שם והוא יקבל דקות ורונאלדו זה רונאלדו... בונרה כבר נכנס לנעליים הענקיות של מאלדיני ועם הפרישה של מאלדיני בקיץ הקרוב בונרה יהפוך להיות בלתי מעורער בעמדה.. אז הנה 2 עמדות ששחקנים צעירים תופסים.. נסטה,גאטוסו,פירלו זה 3 עמדות שלא ניתנות להחלפה..והם גם לא יוחלפו לפחות למשך 3 עונות נוספות אני מאמין.. קאקה עדיין שם ומנצח על המקהלה וזה גם מה שגורם לי להגיד שאין סיכוי שרונאלדיניו יבוא כי מילאן לא תערער בחיים את המנהיגות של קאקה..ושחקן כמו רונאלדיניו הוא בדיוק סוג של קאקה ועכשיו הוא נלחם על מנהיגות עם מסי בבארסה ותיראו מה קורה כשרונאלדיניו יושב בחוץ כמה משחקים..מסי כובש 5 משחקים ברצף ונותן עונת פריצה.. לא ניראה לי שמילאן תירצה להפריע לקאקה בזה שהיא תשים לו את רונאלדיניו במגרש.. לדעתי יאנקולובסקי מגן טוב אבל הייתי מביא לו תחרות חזקה בצד שמאל.. צד ימין מילאן עשתה טעות כשלא הביאה את סיסיניו ונתנה לו לנדוד לרומא..(לשמחתי כי אחרי יובה אני מחבב מאוד את רומא)..אז גם שם מילאן צריכה לחזק דחוף..כי קאפו בן 37 וחצי..ולי זה ניראה כמו הסוף בשבילו..אי אפשר לסחוב עוד עונה איתו..הוא חייב עזרה וגיבוי.. שוער זה הדבר הכי חסר במילאן..דידה אף פעם לא היה מדהים אבל עכשיו הוא בינוני מדי..לדעתי אבייאטי חייב לחזור שנה הבאה או כבר בינואר ולתפוס את המקום בשער.. אם פאטו יהיה הצלחה אז יחד עם ג'ילרדינו ורונאלדו יהיה להם חוד טוב..אינזאגי ניראה לי יהיה פחות טוב שנה הבאה וגם הפציעות גומרות אותו.. צריך להביא קשר התקפי באגף שייתן גיבוי לסיידורף ואולי גם במהלך העונה יכנס על חשבונו להרכב.. בקיצור..יש איזה כמה עמדות לחזק אבל בעיקרון השלד טוב מאוד..ותיק קצת..אבל חוץ מבישראל..בשום מקום אחר ותק זה מילה גסה..אולי בישראל שחקן בן 32 נחשב קשיש בסוף דרכו אבל באיטליה בגיל 32 אתה עוד בשיא..תשאלו את נדבד..

קיר קמט

New member
לא צריך כלום בצד ימין

אודו המגן הימני בכושר הכי טוב בעולם, חד משמעית. בונרה לא יתפוס את המקום של מלדיני, קלדזה לצערי כבר התלבש על העמדה. ברגע שמישהו במילאן יקלוט שדידה אפס, הרבה דברים ישתנו - כשיש לך שוער אפס זה מערער גם את ההגנה, אבל בהנהלה הקמצנית הזו לא מוכנים לחשוב על שוער ואנחנו מפסידים אותם אחד-אחד.. צריך להחליף הנהלה להנהלה שלא תבזבז את הכסף על כלום ולהנהלה שתשקיע בנוער כמו שהיא משקיעה בבוגרים. השחקן המוצלח באמת האחרון שיצא מהנוער של מילאן זה אודו, וגם הוא עבר את כל איטליה עד שהוא חזר אלינו כי אנחנו לא נותנים שום צ'אנס לצעירים. דונאדל, פוג'יה, סאמארקו... כולם צעירים שגדלו במילאן ועכשיו משחקים בקבוצות אחרות כי במילאן הם לא קיבלו דקה.

Puskas

New member
זה לא קמצנים..

זה סתם טמבלים..כי להחזיר את אבייאטי לא עולה הרבה..

מילאן צריכה חיזוק להגנה הקשישה שלה

וחלוץ טוב הקישור שלה הוא הטוב ביותר אין תחליף לרבעיה גאוטוזו -פירלו-קאקה-סידורף

במידה ורונאלדיניו יעזוב את בארסה

למילאן תהיה תחרות קשה, ואולי בלתי אפשרית, עם אברמוביץ'...

Puskas

New member
ברמות האלה

עוד 2 מיליון או פחות 2 מיליון לא קריטי למי שכבר כמה שנים עושה 20 מיליון בעונה.. השאלה זה איפה הוא ירצה לשחק..מקצועית אולי צ'לסי עדיפה לו..למרות שיש לה חשיבה הגנתית וזה חרא.. מצד שני במילאן יש בעל בית ולא צריך אותו.. שיבוא ליובה חחח :)

borat1

New member
הכסף לא מדבר לרונאלדיניו

הוא יעבור למילאן לפי דעתי גם בגלל שיש למילאן הרבה כסף לשלם לו (64 מיליון יורו מהזכייה בליגת האלופות ועוד הרבה כסף שהם חסכו משנים קודמות שהם לא הביאו הרבה רכש) וגם בגלל שמשחקים במילאן הרבה מאוד ברזילאים וגם בגלל רונאלדו וקאקה וגם פאטו שיגיע יהיו שיקולים מכריעים לגבי המעבר שלו (אם יתרחש) למילאן.

למעלה