מילה קטנה לגבי העידן הנוכחי

exprexs

Member
היי לכולם.
זה אני שמלווה אתכם כבר בערך 10 שנים.
היו לי ניקים שונים של תפוז שבלית ברירה נאלצתי לזנוח ולפתוח חדשים. הראשון שבהם היה ESPS ( כמדומני ).
היו פעמים שבהם דיברתי כאן על קונספירציות שונות, על פייק ניוז, על פיגועים פיקטיביים ואסונות פיקטיביים של מדינות שונות ובהן גם ישראל.
היו פעמים שהתוודיתי כאן על אמונתי המשיחית או הנוצרית, וגם ציינתי שעדיין לא המרתי את דתי באופן רשמי.
היו פעמים שדיברתי כאן על אמונתי בסוף העולם וסוף האנושות שנמצאים ממש מעבר לפינה וזכיתי מכם ללעג, לציניות ( יתכן שזה היה רק מאת COSTA ).
לא משנה...
הכל מאחורינו.
ידידיי, רציתי לאמר לכולכם שהעניין כבר החל (!)
לא מעוניין שוב להיכנס לדיבור על קונספירציות ועל פייק ניוז, מפני שאין לי שום הוכחות, אין לי שום ראיות.
העניין הוא שקדם "עת הצרה" כבר החל, כנראה מתי שהוא בחודש מארס האחרון.
כולנו כעת במן תקופת מעבר הנעה אל עבר "עת הצרה הגדולה" שנמצאת בריחוק מה מאיתנו על ציר הזמן.
הזמנים שאנו נמצאים בהם כעת, הולכים ונעשים קשים יותר ויותר. כולנו נחוש את נחת זרועה של מדינת ישראל שהופכת לאויב של ממש נגד הציבור, והכל מול עינינו הרואות.
כולנו נראה את העולם לרבות מדינת ישראל, מאבדים את שפיות דעתם ופועלים נגדנו באופן פסיכופתי, חסר חמלה, חסר רחמים. והכל מתוך צידוקים וצדקנות הנסבים על בלופים.
כאמור, העידן הזה שאני מדבר עליו, לא עומד לחול, אלא כבר החל וכולנו חשים זאת על בשרינו כבר לא מעט חודשים.
מקווה שכל מי שצריך להתעורר, אכן יתעורר, אכן יבין שאנו בכלל לא שרויים תחת "משבר קורונה" ( לחלוטין לא ) אלא תחת התקופה שקרויה "קדם עת הצרה".
זו תקופה שנועדה להעיר את כולנו, תקופה שבה אנו עדיין בשלב העדין שלה, ועלינו להתעורר, להכין את ליבנו לקראת השבר האמתי שעומד לשרור, שעומד לחול כביכול כמן "הפתעה מוחלטת".
מי שכבר "ער" לא יחוש מופתע, לא יפחד ולא יחשוש מפני שום דבר.
מי שכבר "ער", חייב להכין את ליבו לקראת "היום ההוא" שמדובר עליו בכתובים שלנו. "היום ההוא" שמעולם לא שרר ולעולם לא ישרור שוב בשנית.
חובה על כולנו להבין את התקופה הבלתי רגילה הזאת, תקופה שבה אין לנו אף פינה בעולם לברוח אליה.
חובה על כולנו להכין את ליבנו לקראת הרע ביותר, הגרוע ביותר.
הזמנים שנכונו לנו עד "היום ההוא" הם קשים וגרועים מאוד, הימים שיחולו בעידן של השנתיים - שלוש הקרובות, הם גיהינום עלי אדמות שישרור עד ל"יום ההוא".
לא מאחל לאף אחד מאיתנו שיישאר כאן גם בעת הצרה הגדולה, לא מאחל לו שישרוד לאחר "היום ההוא".
מאחל לו רק שייוושע, שיזכה לגאולה כמו כל הנושעים האחרים שייוושעו במועד הנכון, הוא המועד הרצוי.
מאחל לכולנו רק טוב... רק טוב....

נערך לאחרונה ב:
למעלה