מילים קשות מחשבות רעות ..

מילים קשות מחשבות רעות ..

עכשיו היא בטח יושבת לה בבית וחצי חיוך מרוח לה על הפנים .. עכשיו בטח חלקכם חושבים היא צודקת .. אפילו לצאט נכנסתי בשם אחר.. יושב מול מקלדת .. שנסיתי להוציא ממנה אהבה .. כי זו המקלדת שלי .. ואני יכול להרגיש בה מה שארצה .. ולא כמו כל יום רגיל ..אני מסתכל על האותיות מולי ..ואני חושב דווקא על דברים רעים... רכילות ..קנאה רוע .. וזה זורם לבד ..לא בשלטתי בכלל ..אני מנסה לרשום מה שהוא אחר ויצא ..לי ללחוץ ..על .......... קנאה.. רכילות ורוע....ולא באותו סדר כי אני לא יודע מה יותר גרוע .. ואחד כנראה קשור בשני .. ואני לוקח חלק מהאשמה ..הרי אני גם בן תמותה ולצערי שייך לאותו זן שנקרא בני אדם. הרי אמרתי דברים ..ללטף ..לחזק את האגו של זה ששוחתי איתו .. וצחקתי וספרתי בדיחות להעביר לו יום רע .. ושתקתי נשמתי ..כדי לחזק עוד לב .. והכל התפרש מעוות ..ויצא משליטה .. אוף .. אני שם לב שאני מתנצל שאני בן אדם ..ואולי לא ?! תגידו שנרשמים לתפוז .. מחברים לך ציטוט לטלפון ? אם לא .. אז איך זה שכולם יודעים עם מי אני משוחח בטלפון ? טוב לא כולם ..אבל איך נוסח השיחות יוצא לפומבי..ואולי זה פרי דמיונם של אותם אנשים ..? ורשמתי אתמול הודעת .. ורשמתי תכנסו בבקשה ..ורק שניים נכנסו להגיב .. זה צריך לומר לי שרק ששניהם מאמינים לי ..? שכל השאר זה אותם האנשים שמדברים ? מה אני צריך לחשוב ..? והכי גרוע שאני מאשים את כולם ..זה כל כך מפריע לי שכולם בשבילי חשודים .. כי אני יודע שלא .. אבל ככה אני .. או כך הייתי לפני וחזרתי להיות חשדן. ובכלל למה זה צריך לעניין כל כך .. מה אני עושה בזמני הפרטי .. שוכב עם חיות .. עם גברים עם נשים עם חרקים זו בעיה שלי ..לא של אף אחד אחר .. זה שמחליטים לרשום בפורומים הופך את חייך לנחלת הכלל ..? ועוברים לי מחשבות בראש למחוק את כל רשימת האי סי קיו ...? למחוק את אלה שאני כן אוהב ..ולנתק איתם את הקשר ? לעזאזל גם הם חשודים .. זה כל כך מרגיז .. במקום לבוא לרשום היום בבוקר דברים שרציתי .. הפכת למשרד חקירות ובילוש טולי בע``מ ... אני משתדל לחשוב על משהו אחר ומה שיוצא לי שאני מביט על המקלדת .. זה ...רוע...קנאה רכילות .. ולא משנה הסדר ...כי אני לא יודע מה קשה יותר ..וזה זורם לבד .. מילים קשות .. מחשבות רעות ...שבראשי מנקרות !

טולייייייייי

חוקרת פרטית יש לנו..... יש לנו גם שרלוק הולמס שמגיש לנו את תוכניותיו כל בוקר..... יש אותי עם האוזן הקשבת.... ויאלה לדרך..... כותב .תגיד לי,,,יש זכויות על היוצר????? B-)

טולייייי

זכויות יוצר תתן... תגבל תמלוגים טובים.....חחחחחחה סתם צוחקת..... עוד יגידו שאני משחדת אותך לזנות..... באמת שאתה אחלה... לא אמרתי כלום ;-)

אוסי

New member
בוקר טוב טולטולון...

מה קרה ??? על מה אתה מדבר ??? מי ניסה לפגוע בך ? תסביר לי אני לא מבינההההההה איך זה שאתה עצוב,איך זה שבך יש רוע לא מבינה ,לא מבינה , לא לא לא לא מבינה ... תסביר לי....

תזהרי ..

``לדבר אתי ... על סקס בצחוק .. על מה היה קורה אילו .. או סתם שיחת חולין .. שיש לה כפל משמעויות .. ואם את מגיבה להודעה שלי ..שלא תעיזי לרשום שאת אוהבת אותי `` אני לא יודע אם מותר לקרוא לך בונבונית .. או תותי .. לא יודע כלום .. טולי הצבעוני הנודד..``המשדל להתאהבות ``...

פושעת-

New member
טולי - אני לשרותך

יקירי, לא סתם החלפתי את השם לפושעת - זה היה אחרי כל מה שרשמת למעלה (ולעולם לא אצליח לחוזר על המילים הרגישות שלך). מטיבנו, הרגישים, להפגע מיידית מכל זב/ת חוטם. בוא נאהב, את זה שאוהבים בוא ניפגע מהם ו..נלמד בוא נשקיע את זמן האיכות שלנו בדברים החשובים - בלאהוב בלפרגן בלרצות לעצמנו משהו יותר טוב - יותר נעים. שיעקבו (יימאס להם) שירכלו (קטנים עלינו) שיחטטו (סתם יתלכלכו) ת ת ע ל ם ותמשיך לבוא אלינו רק עם הרגישויות הנפלאות שלך אומרת את זה מאגואיזם מוחלט זמן האיכות שלי מוקדש לקרוא את מה שאתה כותב

moran.l

New member
טולי

כל כך הרבה כאב אופף אותי, כשאני קוראת את הודעתך. אף פעם אל תאשים את עצמך על זה שהנך בנאדם.. ועל זה שנועדת לסבול... כן כולנו. אבל אפשר אחרת... נסה להסתכל על העניין מזווית אחרת, כזו שלא תגרום לך סבל כה רב ואכזבות אינספור, ותהיות, ומחשבות... בחר (וכן, זו שאלה של בחירה) לראות זאת אחרת אולי אתה צריך קצת הפסקה מהנט.... אני יודעת מניסיון אישי, שזה עוזר. בכל מקרה, אני פה בשבילך תמיד אם אתה צריך שולחת חיבוק וירטואלי גדול אוהבת מורן

מורן תודה... טוב שרשמת ..

חיבוק וירטואלי .. עוד היו עושים את זה פרשת מוניקה ..וקלינטון .. אוי זה מצחיק כמה שזה עצוב...

מחורפנת

New member
כואב לי כל כך

על איך שאתה מרגיש לעזאזל !!!!!!!!!! אוףףףף שונאת אנשים - ידעתי את זה תמיד , עכשיו עוד יותר !!!

tairon

New member
טולייייייייייייי

תתפשט!!! יאללה אחי מה איכפת לי שיגידו לי אני מוניקה תשמע חבר אםהיא עשתה בעקבות דברים ששמעה פרשנות ועל פי זה הסיקה מסקנות ללא לבדוק עם המקור אז היא עצמה נכשלה אני לא רואה פה סיבה שאתה צריך להתחבא תחת שמות אחרים אני יודע שזה לא נעים להיות מרכז של רכילות ואני לא יודע למה אנשים מרכלים ככה אולי משיעמום מי שלא צריך להרגיש נוח זה מי שהפיץ את הסיפור אל תרגיש לא בנוח ידידי את בנאדם עם רגשות שקצת נחבטו.. אבל אל תתן לטולי האיש ללכת לאיבוד עכב זה ואתה כל כך יקר ונהדר במילים אל תאבד את זה עבור אף אחד או אחת סופשבוע רגוע לך

למעלה