מילים של שירים של קים

Sיוון

New member
מילים של שירים של קים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כמובן שאני אחפש לכל שיר את הקליפ שלו

Sיוון

New member
../images/Emo41.gifלא בוכה

הרבה ימים עברו מאז שאמרת מה שעבר עלייך עוד לא נשברת גם חודשים לו רק נספור ביחד מילה שלך גבר כבר שווה לתחת הגיע הזמן כבר לשבור את הקרח אולי זה הזמן שתביא לי עוד פרח אם לא תיתן לי עוד רמז קטן הלך לחפש עם אחר את המזל :פזמון לא , אני לא בוכה סתם התרגשות ממילות אהבה להסתובב בכל העולם יש הרבה דגים ואני לא הים

Sיוון

New member
../images/Emo41.gifשלך לעולם

כל הזמן שעבר לא המחק הכאב מתקתק השעון וניקרע לי הלב אהבה יש אומרים זה בעיקר לחלום אז למה אותך קשה לישכוח היום כמו בכל אגדה היתה התחלה ניפגשו מבטים והיתה רעידה ולילות בלי שינה וימים של תקוה שהכל מסביב משדר אהבה :פיזמון אני שלך לעולם אתה שלי לתמיד אני אוהבת אותך לא משנה מה נגיד זה לא קרה ביגללך זה לא ניגמר בגללי אולי זה רק הגורל אולי ביכלל צד שלישי החיים ממשיכים כך אומרים לי כולם אז מדוע קשה לי לחייך לעולם מיכתבים ושירים , מתנות מזכרות שוב עולים זיכרונות לא נותנים לי לחיות :מעבר תישאל את עצמייך מי משנינו טעה ותראה שאני עוד לך מחכה תקום ותראה שזה לא אשליה אתה ואני זה סיפור אהבה

Sיוון

New member
../images/Emo41.gifמכולת

אני עוד ילדונת אל תלמד אותי מה שאסור עדיין קטנטונת למשחקים שלך חמוד (אני רק ילדונת.......(בסדר תלך למכולת ותביא לי ארטיק חמוץ אני עוד ילדונת לנעלי שפיץ וגינס צמודים עדיין קטנטונת שתמרח אותי בפרפיום של גברים (אני רק ילדונת ...(בסדר תלך למכולת ותביא לי ארטיק חמוץ כשתחזור מהמכולת ותביא לי ארטיק חמוץ בסוף תבין אני לא טיפשונת וכמו כולם אצלי תיהיה בחוץ

Sיוון

New member
הוליווד../images/Emo41.gif

כמו סרט בשחור לבן הפכת להיות מיושן המצלמה מצלמת עוד סרט בנאלי והוליווד מחכה לי בוא נגב את הדמעות ואמור להתראות המצלמה מצלמת תמיד מה שבא לי והוליווד מחכה לי :פזמון הוליווד , אני נוסעת להוליווד כשתסיים את הריקוד אתה תרגיש אבוד הוליווד , רק שלא התעורר פיתאום תשאירי גם לי מקום ניפגש בחלום כמו סרט בכחול לבן ואל תיהיה כל כך רגשן המצלמה מצלמת עוד רגע בנאלי והוליווד מחכה לי כמו סרט מדע בדיוני שהכל לא ניראה הגיוני המצלמה מצלמת עוד רגע אנלי והוליווד מחכה לי

Sיוון

New member
../images/Emo41.gifנערה עובדת

בוא כנס לאמבטיית קצף תתפשט רק קודם כסף עכשיו תחכה אני כבר חוזרת תירגע אני לא גומרת רד לריצפה לקק לי תנעל אל תתלהב יש לי כבר בעל בוא אלי תשכב לצידי תיגמור מהר זה לא רציני לא באתי לכאן לחפש אהבה חמש דקות ולגבר הבא אתה תקבל שבע מכות ביזבזת לי כבר חמש דקות בכל מכה שהצליף בשוט אתה תיצרך בקולי קולות אחת ביד שניים במותניים שלוש בצד אח כואבת לי היד הנה חמש עכשיו מגיע בשש אתה כבר ברקיע ועוד מכה כי אני המלכה

Sיוון

New member
אל תלך ../images/Emo41.gif

אני שוחה לי הלאה על הגלים הכי גבוהים וגל נוסף, תחושה של פחד שבלעדייך אין לי חיים השמש זורחת למעלה להקת יונים נודדות ואתה נמצא למטה בדרכים שונות אל תלך בדרך שלא אמנת אל תלך חזור אלי, חזור הביתה אל תעלם לפני שהספקת לקיים את מה שהבטחת אל תלך אל תלך אני פוסעת חרש מחפשת לי תשובות החיים זורמים בקצב לכולם יש בעיות ברחוב פוגשת גבר שמזכיר לי נשכחות ובורחת מבוהלת לא רוצה לטעות מחבקת אותך חזק בחום מן החושך שוב עולה האור אם אתן לך ללכת לעולם לא תחזור

Sיוון

New member
דיסקו ../images/Emo41.gif

I want to dance with my baby I want to dance with you Because I want to dance with my baby I want to dance all night with you, alone Do you believe in love in the Discoek lo ly la

DORAMOR10

New member
תודה רבה סיון ../images/Emo8.gif

מילים ממש יפות..קים נהדרת! הכי אהבתי ת'שיר "מכולת"..חח איזה מילים מצחיקות יש לו

למעלה